Що це?

Бітрікс24 - це набір з п'яти важливих і корисних інструментів, які допомагають бізнесу працювати: CRM, Завдання і проекти, Контакт-центр, Сайти та магазини, Офіс.
Офіс


Цей інструмент допомагає керівнику вибудувати в своєму колективі ефективну роботу.

Ділове спілкування між співробітниками, облік і контроль робочого часу, корпоративний чат, загальний диск, зручний календар, регулярна звітність перед керівником, автоматизація бізнес-процесів, структура компанії зі збудованою ієрархією - це все Бітрікс24.Офіс. Детальніше.

створити безкоштовно
Фото Жива стрічка в Бітрікс24
Завдання та проекти


У Бітрікс24 завдання ставлять як колегам, так і самому собі. Зміна відповідальних, зміна термінів фіксуються в історії завдання. Лічильники допомагають не забути, але при порушенні термінів керівник відразу отримає повідомлення про це.

Успішність закриття завдань відбивається в показнику ефективності працівника. Повторювані завдання автоматизуються. Детальніше.

Фото Плани у Бітрікс24.Завдання та проекти
CRM


CRM - система управління продажами і комунікаціями з клієнтами. Жодне звернення клієнта не залишиться непоміченим. CRM сама веде клієнта по воронці: від холодного контакту до успішної операції.

CRM-маркетинг допомагає робити індивідуальні пропозиції різним сегментам, відновлювати повторні продажі та залучати до покупок нових покупців. Детальніше.

створити безкоштовно
Фото Бітрікс24.CRM
Контакт-центр


Підключіть всілякі канали зв'язку: Телефонію, Facebook, електронну пошту, свої сайти до Бітрікс24. Ви розділете весь потік звернень між собою в Контакт-центрі, а клієнти продовжать спілкуватися там, де зручно їм.

Контакти, все листування і записи розмов з клієнтами збережуться в CRM. Детальніше.

Фото Бітрікс24.Контакт-центр
Сайти та магазини


Незаперечна перевага конструктора сайтів і магазинів Бітрікс24 то, що він створює їх вже всередині CRM. Контакти покупців магазину і клієнтів сайту, які звернулися до вас через CRM-форму, безкоштовний чат або ті, хто замовив зворотний дзвінок, відразу потрапляють в CRM.

Підключіть Google.Analytics до сайту в один клік і отримуйте повну статистику по відвідувачах. Детальніше про сайти та про магазини

створити безкоштовно
Фото Конструктор сайтів у Бітрікс24
Фото Коробкова версія Бітрікс24
Коробкова версія
  • Працює на вашому сервері
  • Додатковий функціонал
  • Можливість доопрацювання
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!