Главная страница

Безкоштовні вебінари по Бітрікс24

Активных вебинаров нет, но мы работаем над этим :)
А пока смотрите наши семинары >>

Минулі вебінари

Тема
28 Жовтня 2020
Електронні чеки: тонкощі роботи РРО та Бітрікс24
Ми першими в Україні запровадили автоматичне формування електронних чеків після оплати просто з CRM-системи. Як підключити онлайн-касу Checkbox у Бітрікс24, розповімо вже 28 листопада на вебінарі «Година занурення у Бітрікс24».
13 Жовтня 2020
Автоматизація воронки продажів у CRM Бітрікс24
CRM Бітрікс24 — інструмент, який дозволяє компанії покращити ефективність процесів, успішно керувати продажами та підвищити задоволеність клієнтів. Всього 60 хвилин вашого часу, щоб дізнатися, як автоматизувати продажі за допомогою CRM Бітрікс24.
30 Вересня 2020
Офіс у твоїй кишені або як команді залишитися ефективною у 2020 році
Ви дізнаєтеся, як налаштувати комунікацію у команді, як надійно та зручно працювати з документами онлайн, які процеси можливо та потрібно автоматизувати для підвищення продуктивності, та як бути в курсі подій, навіть знаходячись поза офісом.
16 Вересня 2020
CRM: початок. Як організувати роботу з клієнтами правильно
Половина українських компаній відзначають, що впровадження CRM-системи суттєво підвищило ефективність роботи. Навіщо потрібна CRM, які її можливості та як від початку налаштувати взаємодію з клієнтами правильно.
9 Вересня 2020
Як спланувати роботу над проєктом
Ви дізнаєтеся, як швидко і просто спланувати роботу над проектом, поєднати завдання з CRM або чатом, та встигати все з інструментами та можливостями Бітрікс24.

«Запрошуємо всіх, хто прагне продавати більш ефективно, отримувати максимальні результати від себе і своєї компанії»

Що таке вебінар і як до нього підключитися?

Вебінар - це звичайний семінар, тільки проходить в режимі реального часу через Інтернет.
Ви зможете подивитися «живу» презентацію можливостей продукту «Бітрікс24» в вашому офісі, в кафе, в аеропорту або в будь-якому іншому місці з доступом в Інтернет. На вебінарі ви зможете задавати питання через чат - також в реальному часі.

Якщо ви не хочете чекати, подивіться прямо зараз відеозапис останніх вебінарів