Главная страница

«Година занурення у Бітрікс24»

Підписатися

Минулі вебінари

23 лютого 2022
Година занурення у Бітрікс24. Маркет+ відкриває кордони вашого Бітрікс24

Б‘ємося об заклад, ви навіть не підозрюєте, на що здатен ваш Бітрікс24!

Всього за годину розкажемо, як збільшити можливості вашого порталу за рахунок додаткових інструментів та готових галузевих рішень. Від вас тільки присутність!


3 листопада 2021
Година занурення у Бітрікс24. CRM для медичних закладів

Швидка допомога для вашої клініки вже в дорозі! Знаємо, як полікувати організацію роботи з пацієнтами, лікарями та документами в межах єдиної системи. 3 листопада ми зануримося в можливості функціоналу CRM та розкажемо як управляти записами, вести календар прийому і всю історію взаємодії з клієнтами.


22 жовтня 2021
CRM для підвищення продажів у сфері послуг

Швидкість надання послуг та рівень задоволеності — це першочергова ціль компаній, які прагнуть побудувати довгострокові відносини зі своїми клієнтами.
Як за допомогою CRM-системи створити винятковий клієнтський досвід та об'єднати найважливіші аспекти бізнес-процесів: продажі, маркетинг, підтримку клієнтів у одній системі?

На вебінарі зануримося в труднощі, з якими стикаються клієнти при замовленні послуг, та розберемося як їх подолати, використовуючи можливості CRM.

8 жовтня 2021
CRM для виробничої компанії або як відвантажувати всі замовлення вчасно

Сучасне виробництво має складну структуру. Це сотні різних ланцюжків між постачальниками та кінцевими споживачами. Обслуговуючи велику кількість клієнтів важко не заплутатися в замовленнях та не зірвати терміни поставки. Адже час — гроші.

Розбираємося, як навести лад в управлінні процесами на виробництві, щоб не зруйнувати важливі взаємини. Як налаштувати логістику, відслідкувати кожен процес та управляти великими обсягами продукції. Як безболісно впровадити в свій бізнес CRM та надати працівникам нові інструменти.

22 вересня 2021
CRM-система для відділу продажів або як забезпечити зростання прибутку на 30%

Всюди тільки й розмов про те, що клієнти нічого не купують, а лише придивляються. Звертаються за консультаціями, але продовжують чекати кращої ціни, розпродажу чи просто більш слушного моменту. Давайте об’єктивно: всі ці розмови тільки зі слів ваших менеджерів. А як насправді?

Ви фізично не в змозі відслідкувати, чим менеджер займається протягом дня, як спілкується з клієнтами, особливо в конфліктних ситуаціях. Ви ніколи не знаєте достеменно, наскільки якісно продавці ведуть клієнтську базу та чи не гублять вхідні заявки. Чи продзвонюють клієнтів, і як довго тримає їхня розмова. І до всього забувають або не хочуть пам'ятати про поставлені вами завдання.

CRM-система допомагає управляти відносинами з клієнтами, слідкувати за угодами, контролювати роботу відділу продажів, швидкість та якість обробки запитів. Дозволяє сегментувати дані, запускати маркетингові кампанії та відслідковувати аналітику.

Ще більше відео — на YouTube-каналі «Бітрікс24». Підписуйтеся!

«Година занурення у Бітрікс24» — це серія вебінарів, про інструменти, застосунки та особливості налаштування функціоналу Бітрікс24. Двічі на місяць, всього за годину, експерти «Бітрікс24» та запрошені фахівці демонструють можливості порталу, подають концентровані прикладні знання та відповідають на запитання глядачів у прямому етері.
Запрошуємо всіх, хто прагне розібратися з інструментами Бітрікс24 та бути на короткій нозі з функціоналом порталу.

Ведучі вебінарів

  • Вікторія Абед
  • Дар'я Філоненко
  • Костянтин Павленко
  • Спартак Поліщук
Назад Вперед