Главная страница

«Година занурення у Бітрікс24»

Активных вебинаров нет, но мы работаем над этим :)
А пока смотрите наши семинары >>

Минулі вебінари

Тема
21 квітня 2021
Офіс чи дистанційка: як не втрачати ефективності за умов гібридної роботи

Ще рік тому ми навіть не підозрювали, як усе зміниться… А тепер не уявляємо роботу по-іншому — то всі дружно ходять у офіс, то різко працюють віддалено, от як зараз. Сучасне життя висуває нові правила гри, а ми підлаштовуємось під них.

Все про незамінний сервіс, або як Бітрікс24 допомагає ефективно працювати при такому виді роботи, та за допомогою яких інструментів вдається виконувати робочі завдання, у програмі нашого вебінару.7 квітня 2021
B2B продажі: від хаосу до системи
Бізнес-клієнти — це особливий вид покупців, що мають на порядок вищі вимоги щодо якості продукту. Вони прискіпливіше приглядаються до цін, вашої репутації та вже реалізованих кейсів, а кінцевий результат їх цікавить ще на початковому етапі. Тому продажі B2B мають довший цикл, і вимагають від менеджерів більшого професіоналізму. Адже здебільшого, взаємодія з ним не припиняється ще довгий час після закриття угоди.
24 березня 2021
Автоматизація бізнес-процесів або як зекономити до 20% робочого часу на рутинних задачах
Ведення бізнесу вимагає максимальної уваги та постійного включення у всі процеси. Але ж давайте відверто… контролювати геть усе складно, а інколи й зовсім неможливо. Тому не слід покладатись на безмежні ресурси організму, а рутинні задачі краще доручити автоматизованим системам. Тоді зекономлений час, можна направити на нові звершення чи елементарно на відновлення, бо заганяти себе це точно не про результат.
10 березня 2021
Наповнюємо вашу CRM клієнтами: Підключаємо e-mail та телефонію
Уявіть, як зручно, коли всі дзвінки що отримує компанія, фіксуються у CRM та переадресовуються фахівцям відповідно до запиту. Те ж саме і з систематизацією листів у пошті. Усе це разом допомагає швидше обробляти заявки, та загалом уважніше ставитись до клієнтів. А якщо переглянути історію клієнтських звернень, можна зрозуміти наскільки добре виконує обов'язки певний працівник.
17 лютого 2021
Воронка продажів у CRM | Інструкція по налаштуванню
Воронка, продажі, рок-н-ролл. Або чому у одних купують, а у інших ні?

Уся справа в злагодженому сценарії, за яким проходить взаємодія з покупцем. Адже щодня ви боретесь за увагу потенційного клієнта із сотнею компаній. Хто був уважніший, швидше відповів, передзвонив, перепитав, той переміг і продав. Тому так важливо правильно налаштувати воронку продажів.

«Запрошуємо всіх, хто прагне продавати більш ефективно, отримувати максимальні результати від себе і своєї компанії»

Ведучі вебінарів

  • Дар'я Філоненко
  • Спартак Поліщук
  • Юрий Волошин
Назад Вперед

Безкоштовні вебінари «Година занурення у Бітрікс24»

Вебінари «Година занурення у Бітрікс24» — це серія безкоштовних онлайн-заходів. Їхня мета допомогти компаніям розібратись з функціоналом Бітрікс24, щоб навчитись використовувати інструменти системи на повну та підлаштовувати їх до потреб конкретного бізнесу.

Кожні 2 тижні запрошені експерти розповідають про налаштування, наглядно демонструють можливості порталу, дають практичні інструкції та відповідають на запитання глядачів у прямому ефірі.

«Година занурення у Бітрікс24» — це щоразу свіжа порція корисної, прикладної, а головне безкоштовної інформації всього за 60 хвилин.