Главная страница

Питання і відповіді

«Бітрікс24» у цікавих питаннях і відповідях

 • Що таке «Бітрікс24»?

  «Бітрікс24» — це хмарний сервіс, який має повний комплект інструментів для організації роботи компанії: власна соціальна мережа, стрічка новин та подій колективу, управління завданнями та проектами, робочий чат і відеодзвінки, робота з документами онлайн, файлове сховище — Бітрікс.Диск, робочі календарі, корпоративна пошта, CRM, вбудована телефонія, інструменти для HR-ів, мобільні застосунки та інші інструменти.

  Детальніше
 • Що таке «хмарний» сервіс?

  «Хмарним» сервіс названий тому, що всі дані (як програмне забезпечення, так і всі ваші дані) зберігаються в «хмарі» (у різних датацентрах) і немає необхідності щось додатково встановлювати на ваш комп'ютер. Одержати до них доступ і керувати ними ви можете через Інтернет, використовуючи звичайний браузер.

  «Хмарний» сервіс часто називають SaaS (Software as a Service), тому що ви орендуєте і сам онлайн-сервіс, і місце на диску, а не встановлюєте програму на своєму комп'ютері.
 • Які переваги використання хмарного сервісу?

  Хмарний сервіс не потрібно самостійно впроваджувати, підтримувати та піклуватися про безпеку даних. Сервіс вже готовий до роботи. Швидкість доставки контенту вище, тому що співробітники викачують файли через CDN (content delivery network) - дуже швидку мережу доставки контенту.

  Детальніше про безпеку і захист даних
 • Яким чином забезпечується безпека даних?

  Захист даних забезпечується на декількох рівнях: Операційна система, Фізичні дані, База даних, Веб-сервер, Браузер, Передача даних та рівень застосунку.

  Детальніше про безпеку «Бітрікс24»
 • Наскільки надійний «Бітрікс24»?

  У «Бітрікс24» 10 рівнів безпеки. Ваші дані, завантажені в «Бітрікс24», будуть надійно зберігатися в «хмарі» в датацентрах Amazon. Тільки співробітники вашої компанії мають до них доступ у відповідності з системою прав користувачів. В «Бітрікс24» паролі з форми авторизації шифруються. Для шифрування використовується криптостійкий алгоритм RSA з ключем 1024 біт, практично не піддається злому. Для забезпечення безперебійної роботи сервісу використовуються два незалежних датацентри. Щодня виконується резервне копіювання всіх даних.

  Детальніше про безпеку «Бітрікс24»
 • «Бітрікс24»  це безкоштовний сервіс?

  Ви можете вибрати з трьох тарифних планів, один з яких безкоштовний («Проект»), а два — комерційні («Команда» і «Компанія»).

  Ніяких прихованих платежів немає. Безкоштовний тариф — справді повністю безкоштовний. Вам достатньо зареєструвати свій «Бітрікс24», прийняти умови ліцензійної угоди — і можна починати працювати.

  Детальніше про тарифні плани
 • Скільки коштує «Бітрікс24»? У чому різниця між тарифними планами?

  Тарифний план «Проект» — повністю безкоштовний. У «Проекті» у вашому «Бітрікс24» зможуть зареєструватися і працювати до 12 співробітників. Загальне місце на диску, яке ви зможете використовувати, 5 Гб. Два комерційних тарифи — «Команда» та «Компанія» не обмежені за кількістю співробітників. Доступне місце на диску для «Команди» — 50 Гб. Для «Компанії» — 100 Гб. «Команда» та «Компанія» відрізняються і за функціональними можливостями. У «Компанії» вам додатково доступні робочі звіти, облік робочого часу, зібрання та планерки.

  Детальне порівняння тарифів
 • Як купити?

  Придбати «Бітрікс24» на 6 та 12 місяців можна через наших партнерів.

  Також ви можете сплатити обраний тариф на своєму порталі у розділі «Ліцензія».

  Перейти до списку партнерів
 • Ціна «Бітрікс24» на сайті вказана з урахуванням ПДВ?

  З 1 січня 2013 року операції з постачання програмної продукції в Україні не є предметом оподаткування ПДВ на підставі розділу ХХ «Перехідні положення ПКУ», підрозділу 2, п. 26. Тому всі програмні продукти «1С-Бітрікс» постачаються без ПДВ.
 • Обов'язково платити за поновлення щороку? Якщо я не буду платити за них, мій «Бітрікс24» працюватиме?

  Якщо ви плануєте продовжити використання на «Бітрікс24» на наступні 3, 6 або 12 місяців, вам потрібно це зробити до закінчення терміну дії вашого тарифного плану.

  Після закінчення терміну дії вашої ліцензії місце в «хмарі» для вашого «Бітрікс24» буде обмежено безкоштовним лімітом 5 Гб, а функціонал обмежений до безкоштовного тарифу.

  Якщо розмір ваших даних перевищує безкоштовний ліміт у 5Гб, то після закінчення терміну дії ліцензії всі дані будуть доступні тільки для перегляду і видалення (ви не зможете завантажувати нові документи, створювати завдання, заносити інформацію в CRM або писати повідомлення, але зможете видаляти невикористовувані файли) .

  Як тільки обсяг ваших даних зменшиться до безкоштовного ліміту (або він на момент закінчення терміну дії ліцензії вже був менше ліміту), вся функціональність вашого «Бітрікс24» відповідатиме безкоштовному тарифного плану.

  Якщо ви не використовуєте «Бітрікс24» протягом 50 днів після переведення на безкоштовний тариф (не відбувається жодного заходу співробітників вашої компанії на портал), то він видаляється назавжди.
 • Як змінити дизайн «Бітрікс24»?

  Інтерфейс «Бітрікс24» (колірні схеми, таблиці, шрифти, кнопки) єдиний для всіх клієнтів. В даний час в «Бітрікс24» дизайн не налаштовується індивідуально.

  Ви можете змінити назву компанії у верхній частині дизайну. Для цього вам потрібно зайти до вашого «Бітрікс24» з правами адміністратора (зазвичай, це перший користувач - ваш співробітник, який підключав сервіс) та внести зміни в налаштування (у лівому меню відкрийте Компанія> Налаштування).
 • Як дізнатися, скільки вільного місця на диску в моєму «Бітрікс24»?

  Увійдіть до вашого «Бітрікс24» з правами адміністратора (зазвичай, це перший користувач — ваш співробітник, який підключав сервіс) і відкрийте в лівому меню Компанія> Ліцензія. Там ви побачите, скільки місця на диску вже зайнято і скільки залишилося вільного місця. Залежно від вашого тарифного плану, ви можете використати 5 Гб, 50 Гб або 100 Гб у «хмарному» сховищі. Для платних тарифів можна буде придбати додаткові 50 Гб.
 • Як дізнатися, скільки користувачів підключено до мого «Бітрікс24»? Чи є якісь обмеження на число користувачів?

  У комерційних тарифних планах («Команда» і «Компанія») обмежень на число підключених до «Бітрікс24» користувачів немає. Ви можете створювати (або запрошувати зареєструватися самостійно) необмежене число ваших співробітників. У безкоштовному тарифному плані («Проект») кількість користувачів необмежнна, а максимальне число бізнес-користувачів - 12. У тарифі «Проект+» найбільша кількість бізнес-користувачів - 24, на число користувачів обмежень немає.

  Увійдіть у вашому «Бітрікс24» з правами адміністратора (зазвичай, це перший користувач — ваш співробітник, який підключав сервіс) і відкрийте в лівому меню Компанія> Ліцензія. Там ви побачите, скільки користувачів зареєстровано і скільки ще можна створити.
 • Як навчитися користуватися «Бітрікс24»?

  Як правило, початок використання «Бітрікс24» не вимагає попереднього навчання. Але якщо у вас виникли питання по роботі функціонала сервісу, скористайтеся навчальним онлайн-курсом. Курс повністю повторює структуру сервісу, тобто кожна сторінка сервісу має свій аналог в курсі.
 • Де можна отримати консультацію з «Бітрікс24»?

  Ви можете отримати консультацію з «Бітрікс24» у будь-якого з авторизованих партнерів «1С-Бітрікс».
 • Куди можна звернутися за технічною підтримкою по «Бітрікс24»?

  Технічну підтримку надає компанія «1С-Бітрікс» та партнери. Якщо ви прідбали «Бітрікс24» через партнера, можете звернутися безпосередньо до нього.

  Ви також можете надіслати запит до єдиної Служби підтримки користувачів. Підтримка користувачів здійснюється із застосуванням автоматизованої служби. Всі запити реєструються, їм присвоюється унікальний номер і вони обов'язково обробляються співробітниками технічної підтримки.
 • Якою мовою здійснюється технічна підтримка «Бітрікс24»?

  Оскільки «Бітрікс24» — російський продукт, то технічна підтримка його компанією-розробником на цей час здійснюється виключно росийською мовою. Але ви можете звернутися за консультаціями до будь-якого українського партнера «1С-Бітрікс» з компетенцією «Бітрікс24», який допоможе вам, спілкуючись українською.

  Детальніше про безпеку і захист даних
 • Що станеться з моїми даними в «Бітрікс24», якщо я перестану ним користуватися?

  Якщо протягом 50 днів ваш «Бітрікс24» не використовується (не відбувається жодного заходу співробітників вашої компанії, то дані й домен будуть видалені. Після цього ви можете зареєструвати новий «Бітрікс24».
 • Як відмовитися від використання «Бітрікс24»?

  Якщо у вас безкоштовний тариф «Проект», просто не використовуйте сервіс (не заходьте у свій «Бітрікс24» з жодного з аккаунтів зареєстрованих співробітників). Ваші дані будуть зберігається на диску 50 днів, а потім, якщо ніхто зі співробітників не авторизується в «Бітрікс24», будуть повністю видалені.

  Якщо ви хочете припинити використання «Бітрікс24» на комерційному тарифі («Команда» або «Компанія»), просто не сплачуйте черговий період. Після закінчення сплаченого часу ваш портал буде переведений до безкоштовного тарифу «Проект». Ви зможете продовжити використовувати ваш «Бітрікс24» на умовах безкоштовного тарифу або, якщо ви не будете заходити на ваш портал протягом 50 днів, він буде видалений.