Відгуки

Переїзд компанії Кomandda.com на «Бітрікс24»

Ось уже кілька років колектив компанії Komandda.com створює для своїх читачів креативні відеоогляди та цікаві статті. Geek-ком'юніті Keddr, креативне Photo&Video ком'юніті Kaddr, позитивне автомобільне співтовариство Veddro - знайомі своїми матеріалами вже давно за межами України. Незважаючи на те, що в компанії працює всього 20 осіб, їм вдалося за короткий термін побудувати цілу корпорацію зі створення контенту зі своєю продакшн-студією, веб-дизайном, розробкою і комерційним відділом.

У вересні 2014 року компанія вирішила «переїхати» на «Бітрікс24» і створити власну робочу мережу для управління завданнями, планування зйомок, спілкування зі співробітниками та ведення клієнтської бази.

Переїзд на «Бітрікс24»: спілкування

«У нашій команді для виконання щоденних завдань потрібна висока координація роботи: оформлення статтей, організація зйомок, редакторська робота і багато іншого. Раніше спілкування проходило в індивідуальному порядку. Хтось користується Skype, хтось віддає перевагу переписці у пошті або Hangouts, добре хоч Viber обійшов нас стороною. Тепер же ми не боїмося, що повідомлення загубляться, його пропустять або ж не побачать», - розповідає Анатолій Рогальський, журналіст Keddr.com.

«Бітрікс24» використовується практично для всіх завдань компанії, тому співробітники завжди знаходяться онлайн і моментально читають повідомлення. А швидкі відповіді дозволяють оперативно керувати ходом спільних завдань і проектів, контролювати результати і взаємодіяти у робочих групах.

«Насправді дуже зручно, що спільна робота не обмежується стінами офісу. Це ж як офісний Twitter, де завжди всі онлайн і готові прийти на допомогу», - каже Анатолій.

Переїзд на «Бітрікс24»: CRM і комерційна діяльність

Не секрет, що основна стаття доходів будь-якого ЗМІ - реклама. Рекламу потрібно продавати, шукати і супроводжувати. Займається цим питанням у компанії один із її засновників - Семен Кременюк.

«Потрібно сказати, що до впровадження сервісу ми користувалися цілим набором інструментів для такого роду завдань. Усі угоди були в одній табличці в Google Drive, вся взаємодія з рекламодавцями відбувалася через пошту і телефон, всі звіти були в Microsoft Excel. Не можу сказати, що це було сильно незручно, але були великі мінуси. Перш за все, не раз була така ситуація, що мені потрібен звіт, а я вдома, а звіт в офісі або мені потрібен телефон якогось менеджера, а він в адресній книзі моїх колег і т.п. Іншими словами існував певний дисбаланс даних. І це я говорю тільки про свою роботу, а вона безпосередньо пов'язана з роботою інших. Скажу чесно, що тепер дуже багато речей стало робити набагато зручніше і швидше, а головне, істотно скоротилася кількість прогалин».

Для компанії Komandda.com була дуже важливим наявність повністю прозорої і зрозумілої системи управління угодами, яка допомагає структурувати, відстежувати і аналізувати усі взаємовідносини з клієнтами із різними параметрами. До того ж можливість у будь-який час і у будь-якому місці, де є доступ в Інтернет, отримувати звіти, документи, контактні дані - було для Семена одним із основних моментів у роботі із замовниками.

«У підсумку, мій робочий день починається з розділу «Стрічка» в CRM, де я бачу, хто і що зробив, як змінювалися статуси угод, хто який проект просунув, скасував і які завдання зараз виконуються», - розповідає Семен.

Переїзд на «Бітрікс24»: Проект-менеджмент

Олександр Ляпота, один із засновників компанії Komandda.com, а за сумісництвом і головний редактор Кеддр.com, використовує «Бітрікс24» для управління проектами. Зокрема для підготовки та контролю виконання завдань.

«Підготовкавка, відстеження і контроль завдань по кожному проекту стали для мене і моїх колег простою справою - не потрібно нікого смикати, з'ясовувати, хто і чим зайнятий. Незважаючи на те, що у нас працюють люди не тільки у штаті, а й віддалено, в іншому місті або поза офісом».

Варто врахувати, що кожен проект у компанії ділиться на безліч підзадач і етапів, в яких беруть участь відразу кілька працівників: автор, відеооператор, головний редактор, менеджера по роботі з клієнтами, монтажник по відео та інші. У «Бітрікс24» усім учасникам проекту видно, на якій він стадії, яке завдання і до якого терміну потрібно виконати, з ким працювати і який текст/документ задіяний.

Переїзд на «Бітрікс24»: HR або тепер ми знаємо, хто є хто

Колектив компанії невеликий. Багато співробітників працюють стаціонарно в офісі в сусідніх кабінетах, але також є кілька журналістів, з якими доводиться працювати віддалено.

«Усього нас в компанії близько 20 осіб і поки нам вдається бути знайомими один із одним особисто. Варіант, як у великих компаниях, де знаєш людей тільки зі свого кабінету, з нами не проходить. Якщо глянути у самий перший пункт підрозділу «Компанія», то в цій структурі наочно представлена вся ієрархія нашої компанії з відділами. Для нашої компанії це просто маст-хев шпаргалка, коли з'являється новий співробітник. Дуже зручно дивитися в якому відділі поповнення, хто його керівник, посада, робочі групи», - розповідає Юлія Рябухіна, журналіст Keddr.com.

Так як в компанії немає людини, яка б займалася тільки HR, а питань навіть у такому невеликому колективі не уникнути, табличка з графіком годин, проведених у праці, важлива не стільки для начальства, скільки для самого працівника. «Особисто мені вона допомагає краще орієнтуватися в часі. Контролювати кількість годин і на яку задачу витратила, чи правильно організувала свій час. Наприклад, у нас щопонеділка проводиться зустріч авторів Кеддра, де ми обговорюємо минулий тиждень і плануємо наступний. Переглянувши ввечері в неділю «порядок денний», всі вже знають, чого чекати вранці і за який проект будеш на планерці червоніти».

Тепер своїх працівників керівництво компанії за допомогою «Бітрікс24» може нагороджувати не лише преміями та відгулами, але ще й медалями. За добре написаний текст, за тиждень без прогулів і запізнень, на честь Дня Народження або просто так за вдалий проект. Вибір медалей і бейджиків багатий.

«Саме «Бітрікс24» об'єднав нас усіх в одному місці, дав можливість висловитися, почути один одного, створити чіткий і зрозумілий графік зйомок, збагатив нас на корпоративний планувальник, а ще скоординував за часом і змусив звернути увагу на таймменеджмент. За допомогою «Бітрікс24» у будь-який момент можна дізнатися, хто і де знаходиться, чим зайнятий, які ресурси використовує і чим буде або хоче зайнятися найближчим часом. Таким чином, легко спланувати всю роботу нашої Командди без накладок, і щоб кожен був задоволений», - розповідає Юлія Рябухіна, журналіст Keddr.com.

«У нашому випадку переїзд на« Бітрікс24»- це була еволюційна дорога. Ми йшли від паперових нотаток до консьюмерскої хмари, після чого прийшли до єдиного хмарного сервісу», - розповідає Семен Кремнюк, один із засновників Kommanda.com.

Бажаєте поліпшити роботу у своїй компанії?

Зареєструйтеся на порталі «Бітрікс24»

Повернення до списку