Записи в блокнотах і клієнти в Exсel роблять бізнес неповоротким. Історія успіху з Бітрікс24 від TessLab

Анастасія Овчаренко
Керівник студії TessLab

TessLab - це веб-студія, яка займається розробкою сайтів, їх технічною підтримкою, просуванням у Харкові.

Компанія у процесі свого розвитку зіткнулася із необхідністю використовувати надійну систему постановки та контролю завдань, планувальник-календар і CRM-сервіс. Передача файлів через поштові служби всередині компанії, стікери на столах і відсутність автоматизованого контролю призвели до пошуку сервісу з повнофункціональним мобільним застосунком, яке б вирішувало всі поставлені завдання.

«Нам важливо, щоб кожна людина в нашій команді бачила, що від її ефективності залежить загальний результат. У робочому просторі «Бітрікс24» це показано наочно. До того ж сервіс дозволяє працювати у будь-якому зручному місці, залишаючись на зв'язку з колегами навіть у відрядженнях. Відпустка і передача завдань іншому - легко і просто!»- розповідає Анастасія Овчаренко, керівник студії.

Більше немає стікерів, мільйонів уточнень, а після нарад всі дані з’являються в єдиному робочому просторі.

«Мені доводилося на практиці часто бачити, як відмінна ідея, висловлена менеджером на нараді, нівечилася, втрачала свою ефективність доки доходила до реалізації. Записи в блокнотах, клієнти в Exсel, довге листування у пошті, - роблять бізнес неповоротким. Якщо у компанії неправильно вибудовані бізнес-процеси, то будь-які роботи будуть затратними і неефективними, а всі терміни зірвані. З «Бітрікс24» нам вдалося правильно відбудувати багато процесів у компанії з автоматичним контролем. Усі «слабкі» місця стали наглядними і ретельно нами відслідковуються», - продовжує Анастасія.

Коли команда невелика, то здається, що дуже просто зібратися всім разом і обговорити робочі питання. Але це ілюзія. Завдання губляться, забуваються і спотворюються. А з «Бітрікс24» все відбувається онлайн і офіс перестає бути вкрай необхідним місцем роботи, що дозволяє, в свою чергу, використовувати і контролювати послуги фрілансерів і аутсорсерів. Зараз це дуже актуально для багатьох компаній.

Анастасія та її команда використовують «Бітрікс24» для збільшення ефективності роботи студії, так як мають багато консалтингових послуг і потрібно точно знати в кого, що і як реалізовано, що заплановано, а що знаходиться в роботі.

Харківська студія TessLab використовує сервіс в якості моніторингу своїх робіт за різними параметрами. Наприклад, CRM у «Бітрікс24» дозволяє контролювати роботу з клієнтами, управління завданнями і облік робочого часу показують кількість часу, який витрачається на кожний етап роботи у замовників.

У своїй професійній діяльності Анастасія частенько стикається з таким важливим маркетинговим інструментом як проведення заходів, які приносять для студії нових клієнтів. Воно вимагає чіткої організації, злагодженої роботи команди і підготовки корисного контенту. «Готувати захід у сервісі - суцільне задоволення, тому що всі чек-листи видно у кожного співробітника, і всі знають, що і коли повинно бути виконаним. Хоча це і приватний варіант використання, ми раді замінити дошку і ватмани з маркерами на зручний планувальник».

У найближчих планах компанії почати використовувати «Екстранет» - одну із цікавих і корисних можливостей, що дозволяє запустити у свою внутрішню комунікацію клієнтів, надавши їм можливість ставити завдання й співробітникам студії. Це дозволить спростити спілкування між замовником і виконавцем.

«Для нас «Бітрікс24»- це ідеальний робоче простір, який постійно розвивається і дарує нам нові можливостями в організації роботи компанії. Дуже важливо для будь-якого сервісу передбачати запити користувачів у роботі, - і «Бітрікс24» це вдається!» - говорить Анастасія.

Бажаєте поліпшити роботу у своїй компанії?

Зареєструйтеся на порталі «Бітрікс24»


Повернення до списку