Корпоративний інтранет на основі Бітрікс24. Досвід ТРК «Люкс»

Інтернет, телебачення і радіо - три кити, на яких тримається інформаційний простір. Фахівці медіа-холдингу «Люкс», що працюють на телевізійному каналі 24, радіостанціях «ЛюксФМ» і «Радіо24» та інших інформаційних веб-ресурсах, впливають на думку мільйонів людей, розповідають про події в країні та світі, запускають соціальні проекти на найактуальншы теми. У їх роботі великі навантаження, жорсткі часові рамки і ціна помилок дуже висока. Тому керівники ТРК «Люкс» дуже уважно ставляться до організації робочого процесу співробітників, налагодженню бізнес-процесів компанії та мотивації персоналу. У цьому їм істотно допоміг сервіс «Бітрікс24», коробкова версія.

Олександр Денищук
Фінансовий директор телерадіокомпанії Люкс

Телерадіокомпанії «Люкс» почала своє роботу ще в далекому 1991 році, але вже на сьогоднішній день має у штаті більше 300 співробітників, 3 офіси і входить в ТОП-5 найбільших інтернет-холдингів за охопленням аудиторії в Україні. Ще рік тому колектив компанії використовував функціонал сервісу XRM Terrasoft: її CRM-систему, вдалося автоматизувати лише один бізнес-процес із надання рекламних послуг і частково використовували планування завдань. Але компанія постійно зростала, збільшувався штат співробітників, з'явилися нові бізнес-процеси, які вимагали термінової автоматизації і більш гнучких налаштувань. Робота багатьох колег стала виходити за рамки офісного місця, у хорошій прогресії поповнювалася база клієнтів і зростала кількість проектів, тому колишнє рішення перестало задовольняти керівників компанії.

«У кінці 2013 року ми задумалися про перехід на більш функціональну та зручну систему управління бізнесом. Ми прагнули створити «єдине інформаційне поле», у якому можна залучити всіх співробітників, а не тільки фахівців відділу продажів, для спілкування між собою за завданнями, проектам, угодам. Це повинно стати тим робочим середовищем, у рамках якого можна було б ставити завдання, управляти проектами, моніторити активність і робочі години співробітників. Але не менш важливою вимогою для нас була можливість роботи з сервісом в режимі онлайн - з будь-якого пристрою і в будь-якому місці з високою швидкістю», - розповідає Олександр Денищук.

Сьогодні на ринку професійних розробок велика кількість рішень по управлінню бізнесом. У холдингу «Люкс» оцінили можливості, які пропонують BaseCamp, Microsoft Dynamics CRM, BPMonline, Salesforce. Визначитися з вибором допомогла наявність у «Бітрікс24» багатого фундаментального функціоналу, відсутність ліміту на максимальну кількість користувачів, гнучкість у налаштуваннях компонентів сервісу і можливість розгорнути корпоративний портал на основі коробкової версії. Крім того, сервіс постійно розвивається, а у його розробника є надійні та компетентні партнери по впровадженню.

«На початку 2014 ми почали змінювати XRM Terrasoft на «Бітрікс24». Перехід з одного сервісу управління бізнесом на інший не призвів до збоїв у нашій роботі. Хоча все-таки не обійшлося без труднощів. Наприклад, нам не вдалося повністю автоматизувати перенесення даних зі старої CRM в нову. Дещо ми вирішили самі, дещо, ми сподіваємося, буде залагоджено розробниками. Спочатку ми впровадили «Бітрікс24» як корпоративну соціальну мережу для спілкування наших співробітників у трьох офісах. А у липні ми вже налагодили управління бізнес-процесами і CRM-систему для відділу продажів», - розповідає Олександр Денищук.

За допомогою «Бітрікс24» холдингу вдалося об'єднати весь персонал в одне середовище і реалізувати критично важливі бізнес-процеси. Співробітники ТРК «Люкс», насамперед, освоїли інструменти спілкування - це чат і відеодзвінки для оперативної комунікації між собою у режимі реального часу і для роботи над спільними проектами. Паралельно з комунікаціями відділ продажів активно запускав CRM-систему. Поступово починають спільно працювати з документами через «Бітрікс24.Диск», освоюють мобільний застосунокок для смартфонів і планшетів. Керівники відділів та компанії вже оцінили можливості управління робочим процесом за допомогою модуля «Завдання та проекти».

У планах фахівців медіа-холдингу подальша інтеграція можливостей сервісу в роботу компанії і впровадження нових бізнес-процесів. Адже поки вони використовують лише малу частину з великого набору інструментів для підвищення ефективності своєї роботи в «Бітрікс24».

Бажаєте поліпшити роботу у своїй компанії?

Зареєструйтеся на порталі «Бітрікс24»


Повернення до списку