Бітрікс24 допоміг знайти нове дихання для нашої компанії

Андрій Лозинський, начальник відділу по роботі з персоналом компанії Benish GPS:


«Прекрасний інструмент для розвитку корпоративної культури. Він допоміг нам знайти нове дихання нашої компанії, дозволив сконцентрувати всі зусилля робочого колективу безпосередньо на проектах, всі процеси стали чіткими, прозорими, автоматизованими.

Розкажіть про компанію, яку ви представляєте, - чим ви займаєтеся, скільки років на ринку, чим пишаєтеся?

Компанія Benish GPS є лідером систем і рішень для ефективної та оперативної експлуатації автопарку, диспетчеризації та забезпечення безпеки на базі GPS і відео технологій вже понад 26 років на світовому ринку, і більше 10 років на території України. Наш клієнтський портфель поповнюється щодня великими гравцями з різних сфер бізнесу, відповідно з ним зростає і штат співробітників, які виконують одночасно декілька складних і багатоетапних проектів.

Що змусило задуматися про використання корпоративного порталу? Чому саме Бітрікс24?

– У якийсь момент ми зрозуміли, що для злагодженої роботи великої компанії необхідно створити єдине комунікаційне поле, де були б всі основні інструменти для роботи: облік робочого часу, ведення проектів, управління завданнями, складання звітів, внутрішній месенджер для спілкування, автоматизована структура компанії і база співробітників, стрічка новин компанії, зберігання і робота із загальною документацією тощо.

Вже тоді деякі комунікації між співробітниками могли бути простроченими, складно було ввести в стан справ нову людину, поетапність завдань погано контролювалася, були слабо розвинені горизонтальні зв'язки між співробітниками і підрозділами компанії, не вистачало своєчасного інформування колег про всі заходи в компанії і внутрішнього піару.

Саме в цей момент ми і спробували попрацювати з Бітрікс24, який за кілька тижнів дозволив вирішити всі перераховані вище питання і автоматизувати процес життєдіяльності компанії. Для себе ми вибрали коробкову версію Бітрікс24 безлим. Це оптимальне поєднання ціни та якості з мінімальним часом на впровадження і запуск системи.

Запускаючи сервіс Бітрікс24 у себе в компанії, ми прекрасно розуміли, що потреби менеджера з персоналу та ІТ-директора при роботі з системою відрізнятимуться кардинально. Тому і вибір був не випадковим. Це рішення має спеціальний набір ділових інструментів і функцій, які дуже потрібні для роботи в будь-якій спеціальності: звичайним користувачам, менеджерам по персоналу, менеджерам з комунікацій та зв'язків, ІТ-фахівцям, топ-менеджерам, керівникам підрозділів. Усі питання щодо встановлення та функціонування нам допомагає вирішувати компанія «Апсель».

Які інструменти «Бітрікс24» допомагають Вашій компанії в роботі вже зараз? Які завдання вирішуються?

– Перше значуще спостереження - це поліпшення інформованості керівників і співробітників про події в компанії, а також значно зменшився час на пошук довідкової інформації про співробітників. Тепер у нас є спеціальна електронна база працівників. Вся інформація про людину там: персональні дані, посада, кому підпорядковується, в яких робочих групах приймає участь, які інтереси і захоплення і т.д.

Для керівників з'явилася прекрасна можливість ведення звітності своїх підлеглих, не відволікаючи їх від поставлених завдань. Яка кількість завдань зроблена, за який період, скільки витрачено часу на виконання, як просувається проект, які складнощі виникають. Це наочно показують звіти та діаграма Ганта в Бітрікс24, які можна сформувати за будь-який проміжок часу, як в цілому за проектом, так і за окремими задачами. Це дозволяє керівникам виявляти завантажених співробітників, делегувати завдання на інших, підключати експертів, отримувати швидкі відповіді.

Крім звітів, за допомогою Бітрікс24 з'явилася можливість аналізувати також відсоток виконаних завдань співробітником. Тепер всі завдання відображаються в одній системі. При цьому в кожній задачі вказано відповідальний і терміни її виконання, а також ведеться обговорення.

Сам модуль «Завдання» дозволив нам відвйти від непорозуміння або неправильного виконання будь-яких завдань, а також чітко аналізувати роботу всього відділу.

На скільки, в цілому, ви задоволені корпоративним порталом Бітрікс24?

Якщо говорити про цифри, то на 95% задоволений. Радий, що ми його впровадили і використовуємо. Прекрасний інструмент для розвитку корпоративної культури. Він допоміг нам знайти нове дихання нашої компанії, дозволив сконцентрувати всі зусилля робочого колективу безпосередньо на проектах, всі процеси стали чіткими, прозорими, автоматизованими.

Дякуємо за співбесіду. Гарних результатів!

Про інтегратора:

Веб-студія «Апсель» – золотий партнер компанії «1С-Бітрікс». Лідер продажів онлайн-сервісу «Бітрікс24» в Україні. Розробник готових сайтів та інтернет-магазинів для продажу в Маркетплейс. Творець ексклюзивних веб-проектів, виконаних індивідуально під кожного замовника.

Повернення до списку