Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Впровадження Бітрікс24

ВПРОВАДИТИ БІТРІКС24 ДОПОМОЖУТЬ НАШІ ПАРТНЕРИ

Партнери — це компанії, які знають систему Бітрікс24 і регулярно допомагають клієнтам в її запуску та використанні. Усі налаштування та доопрацювання виконують саме вони.

Ми передаємо ваші заявки тільки перевіреним партнерам. Опишіть ваші цілі та бажання, а компанії-партнери надішлють комерційні пропозиції зі списком робіт і своїми цінами. Після того як ви залишите заявку, з вами зв'яжуться 5 компаній-партнерів. Вам потрібно буде тільки вирішити, з ким із них цікавіше працювати.

Якщо ви не бажаєте чекати на пропозиції, а хочете обрати самостійно, то пропонуємо ознайомитися з повним списком партнерів..

Як відбувається впровадження Бітрікс24?

  1. Ви обираєте партнера, який задовольняє ваші вимоги.

  2. Після необхідних питань про вашу компанію партнер пропонує індивідуальні рекомендації.

  3. Ви укладаєте договір з партнером.

  4. Партнер налаштовує Бітрікс24 так, як це буде ефективно для вашого бізнесу.

  5. Ви починаєте працювати в уже готовому Бітрікс24, не витрачаючи час на налаштування.

Питання

Правильний початок
Є дії, які дають максимальний ефект на старті системи. А є ті, що викликають опір. Ми знаємо, з чого краще почати. Першим кроком ми підключаємо основні канали комунікації з клієнтом: телефон і пошту.

Складно виділити час на вивчення системи
У вас і ваших колег достатньо завдань, щоб можна було інвестувати час у вивчення системи. А без цього знання складно швидко і з першого разу налаштувати Бітрікс24 під себе. Ми адаптуємо воронку продажів, потрібні поля для заповнення контактів і реквізитів. Налаштуємо зовнішній вигляд карток компанії, контакту, угоди. Допоможемо розібратися із завданнями, звітами, календарем і диском. Навчимо створювати лендінги та красиву розсилку.

Фактор зовнішньої участі
Самому легко відкласти прийняття рішення, дату старту або зміну звичного процесу. У вас багато рутинної роботи. Співробітники рідко радіють змінам. Зовнішня компанія візьме процес у свої руки та приведе вас до старту. Для них це звичне завдання.

Впровадження економить час, виключає помилки налаштувань і не дозволяє «відкласти» питання.

Бітрікс24 готовий до використання.

У нас є навчальні матеріали та основні налаштування може виконати не технічний фахівець. Але практика показує, що в компаній немає часу на вивчення.

Допомога партнера на першому етапі заощаджує ваш час і часто визначає, чи будуть користуватися системою.

Ми розробляємо систему Бітрікс24. Усі налаштування й доопрацювання виконують наші партнери. Це компанії, які знають систему й регулярно допомагають клієнтам у запуску та її використанні. Вони виконають роботи відповідно до кожного пункту, описаного у вашому договорі з ними. Після впровадження ми обов'язково дізнаємося вашу думку про роботу партнера.

Партнерам можна доручити доопрацювання Бітрікс24 під особливі для вашого бізнесу завдання.

Це теж можливо. Заповніть форму та вкажіть, на що саме треба звернути увагу.

Ми підберемо партнера з подібним досвідом.