Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

CRMART

Бізнес
Харків, Одеса
Ми невелика молода команда з технічних фахівців, кожного в своїй області, об'єднаних однією ідеєю - вирішувати технічні завдання творчо. Ми індивідуально підходимо до рішень в кожному нашому проекті.
Показати контакти

Адреса Академіка Павлова, 271

Телефон +380988884084

По Бітрікс24 телефонуйте: +38 098 888 4084

E-mail: info@crmart.tech

Назад
Вперед
Іде завантаження ...
Ми невелика молода команда з технічних фахівців, кожного в своїй області, об'єднаних однією ідеєю - вирішувати технічні завдання творчо. Тому що ми індивідуально підходимо до рішень в кожному нашому проекті, і кожна наша CRM по своєму унікальна. Так, ми використовуємо перевірені методи, але тільки там де вони довели свою ефективність, в іншому ж для нас наша робота це мистецтво.Ми готуємо комплексне рішення для вашого бізнесу. Готуємо перевірене на досвіді, впровадження it інфраструктури та бізнес-процесів. Адаптуючи систему під особливості вашої продукції або послуги, ми організовуємо роботу з системою за новими принципами, закладеними в основі ідеології використання crm і управління процесами. Навчаємо керівників, оформляємо і впроваджуємо нові регламенти роботи.

Спеціалізація

  • системна інтеграція
  • консалтинг
  • бізнес-консалтинг
  • поставка та впровадження ПЗ
  • дистрибуція ПЗ
  • ІТ-аутсорсинг
  • навчання
Показати контакти

Адреса Академіка Павлова, 271

Телефон +380988884084

По Бітрікс24 телефонуйте: +38 098 888 4084

E-mail: info@crmart.tech

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит