Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Sales & Management

Золотий
Офіс
Харків
Готовий приїхати
Київ
Одеса
Sales & Managament - спеціалізуємося на збільшенні прибутку клієнтів за допомогою впровадження CRM Бітрікс 24. Робимо так, щоб CRM-система збільшувала продажі і робила прозорою комунікацію всередині компанії.
Показати контакти

Адреса Харьков

Телефон 380503282246

По Бітрікс24 телефонуйте: +380503282246

E-mail: info@salesm.com.ua

Назад
Вперед
Іде завантаження ...
Компанія Sales & Management запровадить CRM-систему, яка підвищить ефективність відділу продажів на 70%. Виконаємо повний комплекс послуг із запуску, супроводу та навчання роботі з CRM-системою Бітрікс24.План дій:- Проведемо аудит бізнес-процесів у вашій компанії.- Визначимо воронку продажів, шлях клієнта в цій воронці.- Підберемо CRM-систему, яка ідеально відповідає потребам вашого бізнесу.- Підберемо і впровадимо IP-телефонію для автоматизації дзвінків по клієнтській базі та контролю співробітників.- Впровадимо CRM-систему. Інтегруємо її з 1С і каналами «входу» клієнтів: сайтом, соціальними мережами та телефонією.- Навчимо співробітників вашої компанії працювати з CRM-системою.

Спеціалізація

  • веб-дизайн і розробка сайтів
  • реклама і просування сайтів
  • консалтинг
  • бізнес-консалтинг
  • розробка фірмового стилю
  • поставка та впровадження ПЗ
  • навчання
Показати контакти

Адреса Харьков

Телефон 380503282246

По Бітрікс24 телефонуйте: +380503282246

E-mail: info@salesm.com.ua

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит