DevRise

Бізнес
Офіс
Львів
Київ
Готовий приїхати
Івано-Франківськ
Тернопіль
Автоматизуємо бізнес-процеси. Спеціалізуємося на комплексному впровадженні Бітрікс24 в роботу компанії. CRM, завдання, документообіг, бізнес-процеси. Безліч готових кейсів та розроблених додатків для Бітрікс24.
Показати контакти

Адреса Львів

Телефон +38 (093) 181-48-84

По Бітрікс24 телефонуйте: +38 (093) 181-48-84

E-mail: devrise.company@gmail.com

Відправити запит
Автоматизовуємо бізнес-процеси. Спеціалізуємося на комплексному впровадженні Бітрікс24 в роботу компанії. Автоматизація під ключ: CRM і клієнти, завдання та проекти, документообіг і бізнес-процеси. Безліч готових кейсів і розроблених додатків для Бітрікс24.Пріоритетні напрямки роботи:✔ Інтеграція з сайтом, магазином;✔ Налаштування телефонії;✔ Завантаження клієнтської бази;✔ Створення бізнес-процесів;✔ Налаштування CRM, воронки продажів;✔ Підключення онлайн-чату на сайт;✔ Інтеграція з соц. мережами і мессенджерами;✔ Індивідуальна розробка додаткового функціоналу (додатки, звіти, автоматизація)✔ Правильна глибока кастомізація CRM (вбудовування в інтерфейси, веб-хуки, чат боти)✔ Різні інтеграції (REST API, обмін даними з 1С, бази даних, особисті кабінети)✔ Підтримка, консультація, навчання.

Спеціалізація

  • веб-дизайн і розробка сайтів
  • системна інтеграція
  • консалтинг
  • бізнес-консалтинг
  • поставка та впровадження ПЗ
  • ІТ-аутсорсинг
  • навчання
Показати контакти

Адреса Львів

Телефон +38 (093) 181-48-84

По Бітрікс24 телефонуйте: +38 (093) 181-48-84

E-mail: devrise.company@gmail.com

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит