Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід
Вибрати партнера
Вибрати партнера

Avivi

Золотий
Офіс
Київ
Хмельницький
Готовий приїхати
Кам'янець-Подільський
Ми любимо Бітрікс24 і тому здатні для нього на все: впровадження, налаштування, навчання персоналу, інтеграції з усім, що інтегрується, створення модулів та розробку застосунків.
Показати контакти

Адреса Днепровская набережная 13

Телефон +380 (44) 3900439

По Бітрікс24 телефонуйте: +380682020200

E-mail: hello@avivi.pro

Відправити запит
Назад
Вперед
Іде завантаження ...
Індивідуальний та комплексний підхід до вирішення Ваших завдань. Наша мета — зробити все якісно, швидко та з користю для замовника. Чому саме Аvivi:> Команда з 11 сертифікованих розробників;> 7 років на ринку CRM;> Ми компанія, що дорожить власним іміджом на світовому рівні https://clutch.co/profile/aviviЩо ми пропонуємо:Вирішення питання будь-якої складності з впровадження, використання чи кастомізації Бітрікс24 від:- Індивідуальний Підбір тарифу;- Продовження ліцензії (з бонуснами);- Інтеграцій CRM;- Навчання.До:- Реалізації додаткового функціоналу;- Написання модулів;- Інтеграції зі стороннім ПЗ.Компанія Аvivi веде блог з тематики Бітрікс24 https://avivi.pro/ua/blog/Ми здатні запропонувати своїм клієнтам більше та створити індивідуальні переваги для кожного окремого проекту.

Спеціалізація

  • веб-дизайн і розробка сайтів
  • реклама і просування сайтів
  • консалтинг
  • ІТ-аутсорсинг
Показати контакти

Адреса Днепровская набережная 13

Телефон +380 (44) 3900439

По Бітрікс24 телефонуйте: +380682020200

E-mail: hello@avivi.pro

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит