Avivi

Золотой
Офіс
Киев
Хмельницкий
Готов приехать
Каменец-Подольский
Ми дійсно любимо Бітрікс24 і тому здатні для нього на все: впровадження, налаштування, навчання персоналу, інтеграції з усім, що інтегрується, створення модулів та розробку застосунків. А місія нашої компанії: «Допомогти підприємцям заробляти більше із Бітрікс24».
Показать контакты

Адрес: Днепровская набережная 13

Телефон: +380 (44) 3900439

По Битрикс24 звоните: +380682020200

E-mail: hello@avivi.pro

Отправить запрос
Назад
Вперед
Идет загрузка ...
Індивідуальний та комплексний підхід до вирішення Ваших завдань. Наша мета — зробити все якісно, швидко та з користю для замовника. Чому саме Аvivi:> Команда з 11 сертифікованих розробників;> 7 років на ринку CRM;> Ми компанія, що дорожить власним іміджом на світовому рівні https://clutch.co/profile/aviviЩо ми пропонуємо:Вирішення питання будь-якої складності з впровадження, використання чи кастомізації Бітрікс24 від:- Індивідуальний Підбір тарифу;- Продовження ліцензії (з бонуснами);- Інтеграцій CRM;- Навчання.До:- Реалізації додаткового функціоналу;- Написання модулів;- Інтеграції зі стороннім ПЗ.Компанія Аvivi веде блог з тематики Бітрікс24 https://avivi.pro/ua/blog/Ми здатні запропонувати своїм клієнтам більше та створити індивідуальні переваги для кожного окремого проекту.

Специализация

  • консалтинг
  • ИТ-аутсорсинг
  • веб-дизайн и разработка сайтов
  • реклама и продвижение сайтов
Показать контакты

Адрес: Днепровская набережная 13

Телефон: +380 (44) 3900439

По Битрикс24 звоните: +380682020200

E-mail: hello@avivi.pro

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит