Mitek CRM Systems

Золотий
Офіс
Дніпро
Київ
Готовий приїхати
Запоріжжя
Комплексне професійне впровадження Бітрікс24: аналітика, налаштування, проектування бізнес-процесів, навчання, технічна підтримка.Ми виведемо ваш бізнес на новий технологічний рівень
Показати контакти

Адреса вул. Короленко 10, 2 поверх

Телефон +38 067 535 03 17

По Бітрікс24 телефонуйте: +38 067 535 03 17

E-mail: info@mcs.net.ua

Відправити запит
Назад
Вперед
Іде завантаження ...
Mitek CRM Systems - CRM-інтегратор і розробник систем для автоматизації бізнес-процесів.10 років досвіду в розробці та впровадженні автоматизованих систем для бізнесу.Понад 100 успішно впроваджених CRM-проектівЕкспертиза в різних галузях бизнесу.Наша основна перевага - це знання і розуміння всіх бізнес-процесів зсередини. Співробітники нашої компанії не з чуток знають про особливості роботи відділу продажів, логістики, аналітики, обліку, маркетингу, виробництва, дистриб'юторів, банків, ІТ-компаній. Тому ми з розумінням і зі знанням справи підходимо до роботи з кожним нашим клієнтом і його завданнями.З багажем своїх напрацювань ми допомагаємо відчути, що таке ефективна робота, економія часу і грошей.

Спеціалізація

  • системна інтеграція
  • консалтинг
  • поставка та впровадження ПЗ
  • дистрибуція ПЗ
  • ІТ-аутсорсинг
Показати контакти

Адреса вул. Короленко 10, 2 поверх

Телефон +38 067 535 03 17

По Бітрікс24 телефонуйте: +38 067 535 03 17

E-mail: info@mcs.net.ua

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит