Обрати партнера
Обрати партнера

Bizballab

Золотий
Офіс
Київ
Готовий приїхати
Біла Церква
Бровари
Впровадження CRM, корпоративних порталів, сайтів, інтернет маркетинг, управлінський консалтинг, операційний менеджмент, управління проектами, розробка і побудова системи і відділів продажів online / offline.
Показати контакти

Адреса Киевская область, г. Вышгород, ул. Кургузова 1 А

Телефон 0634405636

По Бітрікс24 телефонуйте: 0634405636

E-mail: bizballab@gmail.com

Назад
Вперед
Іде завантаження ...
Впровадження Бітрікс24 в усіх галузях бізнесу. Управлінський консалтинг. Впровадження CRM, корпоративних порталів, налаштування сайтів. Побудова системи та відділів продажів online / offline. Сегментування цільової аудиторії і клієнтської бази компанії. Розробка та налаштування нової системи продажів, починаючи від системи роботи продавців і менеджерів, закінчуючи технологіями та інструментами продажів. Система підбору, навчання, адаптації персоналу. Налагодження та автоматизація бізнес процесів. Налаштування системи аналітики продажів та правильного планування продажів. Розробка стратегій під певні цілі компанії. Налаштування системи управління за показниками.

Спеціалізація

  • веб-дизайн і розробка сайтів
  • системна інтеграція
  • маркетингові дослідження
  • реклама і просування сайтів
  • бізнес-консалтинг
  • розробка фірмового стилю
  • навчання
Показати контакти

Адреса Киевская область, г. Вышгород, ул. Кургузова 1 А

Телефон 0634405636

По Бітрікс24 телефонуйте: 0634405636

E-mail: bizballab@gmail.com

Заповніть форму запиту і Ваші дані будуть відправлені вибраному партнеру. Менеджер партнера зв'яжеться з Вами найближчим часом, проконсультує Вас і допоможе з придбанням комерційного тарифу Бітрікс24.
Бажаний тарифний план
Відправити запит