Бiтрiкс24.Обранi

Стань Обраним — ти цього вартий!
Розкажи про свої досягнення
Нашi номiнацiї:
Лідер продажів хмарного Бітрікс24
Лідер продажів хмарного Бітрікс24
Переможець цієї номінації отримає винагороду за найбільшу суму продажів хмарного Бітрікс24 у 2020 році. Вважаєш, що це твоя компанія?
Подавай заявку, а ми звіримо цифри.
Лідер нових продажів хмарного Бітрікс24
Лідер нових продажів хмарного Бітрікс24
Ми знаємо, як нелегко залучати нових клієнтів, ретельно налаштовувати усе та закохувати їх у Бітрікс24. Це надзвичайно важливий для розвитку бізнесу напрямок, тому для лідера нових продажів хмарного Бітрікс24 ми навіть створили окрему номінацію.
Лідер продажів коробкового Бітрікс24
Лідер продажів коробкового Бітрікс24
Кробковий Бітрікс24 може творити дива для клієнтів завдяки нашим партнерам. Ця нагорода призначена спеціально для компанії, яка у 2020 році досягла найвищого рівня майстерності у продажах «коробок» та заробила на цьому більше за всіх.
Лідер продажів Бітрікс: Управління сайтом
Лідер продажів Бітрікс: Управління сайтом
Ми знаємо, серед наших партнерів є ті, хто обожнюють реалізовувати складні проєкти для клієнтів за допомогою Бітрікс: Управління сайтом. Якщо ваша компанія досягла найвищої майстерності у впровадженні «БУСу» і продала найбільшу кількість редакцій за рік – ця винагорода та овації залу будуть вашими.
Кращий організатор «Анатомії змін»
Кращий організатор «Анатомії змін»
Твоя команда змогла швидко переорієнтувати традиційні офлайнові заходи на крутезні й цікаві «Анатомії змін», ви змогли залучити найбільшу кількість лідів, отримали чудові відгуки та ще й непогані продажі з заходу? Ми переконані, ви варті цієї відзнаки.
Проактивний маркетинг
Проактивний маркетинг
Якщо непрості часи вас не зупинили й ви продовжували активно займатися маркетингом — самостійно або разом із нами, впроваджували незвичні формати заходів, запускали експерименти, що заслуговують на відзнаку, розкажіть нам про це та отримайте цей трофей за свої зусилля.
Кращий освітній проєкт
Кращий освітній проєкт
Навчання клієнтів — важлива складова успіху нашого з вами бізнесу. Ця винагорода призначена для тих, хто протягом року запускав освітні курси та навчив тонкощам роботи з продуктами Бітрікс24 найбільшу кількість клієнтів.
Прорив року
Прорив року
Твоя команда з гордістю пройшла цей рік, доклала надзусиль для просування та продажів продуктів Бітрікс24 або Бітрікс: Управління сайтом? Розкажи нам про це, й ми обов'язково це відзначимо.
Найзгуртованіша команда
Найзгуртованіша команда
Вважаєш, що у тебе команда суперегоїв? Ви були найзгуртованішими у цьому році й завдяки цьому досягли неймовірних результатів? Це заслуговує на відзнаку й статус Бітрікс24.Обрані. Залишилося лише розказати нам про це.
Лідер клієнтського сервісу
Лідер клієнтського сервісу
Ви — той самий партнер, до якого мріє потрапити кожен клієнт, тому що у вас найкращий сервіс? Клієнти хочуть працювати з вами, не зважаючи ні на що? Чудово! Якісний сервіс — це запорука успішного бізнесу і… нагороди Бітрікс24.Обрані.
Найвагоміше впровадження
Найвагоміше впровадження
Ця винагорода призначена для тих, хто увесь рік працював над впровадженням продуктів Бітрікс24 та поповнив чисельну армію щасливих клієнтів великою відомою компанією або зробив найскладніше впровадження продукту усіх часів.
Найкращий застосунок маркетплейсу
Найкращий застосунок маркетплейсу
Ви розробник застосунку в маркетплесі і можете похизуватися найбільшою кількістю завантажень цього року? Круто! Ми пишаємося вами й звичайно, готові це відмітити.
Продуктивний маркетинг
Продуктивний маркетинг
Якщо ви навчилися чудово обробляти отримані ліди, конвертувати їх у продажі та заробили на цьому більше за всіх — ви вже перемогли. Адже це та конкурентна перевага, яка дозволить вашому бізнесу отримувати максимум. А ще ми готові відмітити це ваше досягнення нагородою.
Амбасадор бренду
Амбасадор бренду
Цю винагороду отримає той партнер, який носить ім'я улюбленого бренду у своєму серці і не втомлюється знову і знову розповідати про БІтрікс24.
Про проєкт
Бітрікс24.Обрані — це саме про тебе, найкращого!  
Про найкрутішого партнера року і про твої надможливості, досягнення та звершення.
Коли робиш крутезні проєкти, досягаєш мегарезультатів і прагнеш ще.
Коли любиш свою роботу, а вона тобі приносить визнання і статус «Обраного».

Перемагай і ти з Бітрікс24!

Історія нагород
Стань обраним!
Бiтрiкс 24
Обранi
Прийом заявок триває до 10 грудня.