Бізнес-процеси у Бітрікс24

Абсолютно новий рівень автоматизації бізнесу. Всі процеси відображаються на одному екрані, контролюються роботами та швидко налаштовуються без жодного рядка коду.
Скільки коштує безлад у компанії?

Ви коли-небудь замислювалися:

  • Скільки коштує віддати рахунок на сплату?
  • У що виливається підписання однієї заяви на відпустку?
  • Як можна оцінити витрати часу і коштів на «папірцях»?

Скільки коштує безлад у компанії?
Час витрачається на рутину

Це може звучати дивно, але щодня співробітники займаються не тільки своєю основною роботою, але й зіштовхуються з необхідністю оформлення різних документів, оплати рахунків, заяв та інших папірців. Це мандрівка кабінетами, пошук потрібних людей та інші неефективні дії.

Якщо порахувати, скільки часу йде на все це, отримаємо чималу цифру затрачених годин. А їх же можна було використат на ту справу, що приносить вашій компанії прибуток.

Почати безкоштовно
Час іде на рутину
Як стати ефективними і економити на щоденній роботі?

Навіщо автоматизувати бізнес-процеси?

Автоматизація бізнес-процесів в компанії – це швидкість і чіткість. Співробітники не витрачають час на неефективні дії, їхня робота прозора для керівника. Не потрібно контролювати проходження процесів, система автоматизації бізнес-процесів дозволить зосередитися тільки на результатах.

Як стати ефективними і економити на щоденній роботі?
Як у цьому може допомогти Бітрікс24?

Хмарний сервіс Бітрікс24 – це зручна система для управління бізнес-процесами. Налаштування оплати рахунків, заяв на відпустку та відрядження, облік вихідних документів, отримання підзвітних коштів, – всі ці дії більше не відніматимуть ваш час. Легке налаштування автоматизації бізнес-процесів дає змогу не витрачати час на «папірці», а зосередитися на дійсно важливих справах.

Почати безкоштовно
Як у цьому може допомогти «Бітрікс24»?
Гнучке налаштування будь-яких бізнес-процесів


У Бітрікс24 можна користуватися не тільки готовими бізнес-процесами, а й налаштовувати власні. Технологія drag&drop дозволяє описати процес, назвачити відповідальних за проходження певних етапів і запустити все в роботу. Ви просто переносите потрібні квадратики мишкою в етапи бізнес-процесу – все наглядно.

Управління бізнес-процесами – також завдання із легких. Щоб дізнатися на якому етапі процес який ви запустили, достатньо зайти у розділ Бізнес-процеси. Тут відображається вся інформація по відповідальним і статусам. А інформація про зміну статусу відображається у Живій стрічці, а також у повідомленнях.

Гнучке налаштування будь-яких бізнес-процесів
Проста автоматизація бізнесу

Автоматизація бізнесу ще ніколи не була такою доступною. У бізнес-процесах Бітрікс24 можна використовувати необмежену кількість учасників, закладену послідовність погоджень, можливість задавати необхідні умови для запуску узгодження – обов'язкові поля або документи.

Почати безкоштовно
Проста автоматизація бізнесу
Бізнес-процеси більше ніколи не будуть нудними!

«Управління бізнес-процесами підприємства» – раніше це звучало нудно і лякаюче. З Бітрікс24 налаштування бізнес-процесів відбувається просто і легко. А сценарії їх використання – сучасні та зручні.

Налаштувати будь-який із бізнес-процесів зможе навіть той, хто не має поглиблених знань в ІТ. Для співробітників вони будуть доступні прямо у Живій стрічці, що дозволить запускати їх у декілька кліків. Не потрібно перепитувати більш досвідчених колег у кого завізувати документ — все вже налаштовано в Бітрікс24.

Виникли питання або потрібні уточнення по завданню, які надійшли через бізнес-процес? Запитайте колег просто у коментарях під повідомленням Живої стрічки. Зручний соціальний формат дозволяє легко домовлятися і не блокувати бізнес-процеси через неузгоджені комунікації між відділами.

Бізнес-процеси більше ніколи не будуть нудними!
Автоматизація процесів – це не тільки скорочення витрат, а й користь!

Система автоматизації бізнесу дозволяє не лише економити час співробітників, скорочуючи витрати, а й збільшувати продажі! CRM в Бітрікс24 дозволяє налаштувати процес розподілу лідів для менеджерів відділу продажів.

Почати безкоштовно
Битрикс24.CRM
Універсальні списки

Використовуйте універсальні списки в Бітрікс24, щоб вести облік рекламних матеріалів, скласти реєстр сертифікатів, перелік корпоративних книг та підготувати списки будь-яких об'єктів.

Увімкніть підтримку Бізнес-процесів, щоб автоматично виконувати заздалегідь задану вами послідовність дій з елементами списку, файлами, а також контактами, угодами та іншими елементами CRM.

Універсальні списки
Жоден клієнт не загубиться!

Наприклад, потенційний клієнт залишив заявку з контактами на сайті. Ці дані потраплять до співробітника відділу продажів Петрова. А інший потенційний клієнт зателефонував у компанію в кінці робочого дня, але номер його телефону визначився завдяки вбудованій віртуальній АТС у Бітрікс24. Ця інформація потрапить до менеджера Іванова, який зв'яжеться з ним у найближчий час.

Завдяки автоматизованій інформаційній системі, жоден клієнт не загубиться, тому що у кожного звернення буде свій відповідальний. Такий порядок у справах не зможе не позначитися на результатах продажів.

Почати безкоштовно
Жоден клієнт не втрачений!
Дизайнер бізнес-процесів

Проєктування та налаштування бізнес-процесу виконується за допомогою візуального конструктора. Уся послідовність кроків у вашому бізнес-процесі буде представлена у вигляді ланцюжка, який складається із блоків-дій. Ці дії можна мишкою набирати із каталогу, а потім налаштовувати кожну окремо так, як це необхідно вам.

У своєму бізнес-процесі ви можете автоматично запускати такі дії: процес обробки документа (затвердження, блокування, зміна, видалення, публікація та інше), додавати конструкції (наприклад, різні умови виконання тієї або іншої дії), надсилати повідомлення співробітникам, ставити завдання та інше.

Дизайнер бізнес-процесів

Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!