Безпека


При проектуванні і розвитку Бітрікс24 питанням безпеки продукту приділяється особливе значення на всіх етапах розробки і тестування.
Складові архітектури безпеки: політика безпеки, єдина система авторизації, можливість шифрування інформації, система оновлень та інше.<Безопасность Битрикс24

Проактивний захист

Це комплекс заходів, які об'єднані спільною концепцією безпеки і дозволяють значно розширити поняття захищеності і реакції веб-застосунків на загрози.
Проактивний захист дозволяє підвищити рівень захищеності Порталу завдяки вбудованому в продукт проактивного фільтру Web Application Firewall.


<Безопасность Битрикс24Захист від зовнішніх загроз

Код Бітрікс24 перевірений, а поновлення постійно тестуються внутрішньою службою інформаційної безпеки на стійкість до відомих загроз.
Аудит архітектури системи безпеки та її програмної реалізації виконаний Positive Technologies - провідною компанією в області інформаційної безпеки. Продукту виданий сертифікат «Захищений веб-застосунок»


Безопасность

Безпека інформаційного середовища

Ми даємо рекомендації по налаштуванню серверного програмного забезпечення (для Windows і Unix / Linux платформ).

Крім цього поставляємо спеціальний пакет «Бітрікс: Веб-оточення», що представляє собою пакет серверного ПЗ, правильно підібраного і сконфигурированного для забезпечення безпечної роботи продукту Бітрікс24 (версія коробки) під Windows.


<Безопасность
Внутрішній аудит

Для кожного нового коду внутрішній відділ інформаційної безпеки моделює загрози безпеки, різні класи атак, спроби реалізації технічного злому порталу різними прийомами.

Як би не хотілося нам випустити скоріше свіжі оновлення, остаточне рішення приймають наші фахівці з безпеки.Політика безпеки

Набір правил, що обмежують можливість авторизації користувачів з метою забезпечення певного рівня безпеки порталу. Політика безпеки налаштовується для групи користувачів.

Для користувачів, які належать до декількох груп, діє найсуворіше правило безпеки по кожному з пунктів, тобто найсуворіша політика безпеки.


<Безопасность

Необхідність захисту

Усередині будь-якої компанії є ризик крадіжки секретних відомостей і знищення цінних документів недобросовісними або ненадійними працівниками. Вони можуть скористатися уразливими місцями в програмному забезпеченні порталу.

Цього можна уникнути, якщо правильно налаштувати свою мережу і прийняти всі наші рекомендації щодо захисту.Бітрікс24 (Коробкова версія)
Відмінності від хмарної
Рівні доступу
Панель адміністратора
Сервіси
Багатодепартаментність
Навчання
Віртуальна машина
Програмне забезпеченя
Безпека
Проактивний захист
Архітектура
Необхідність захисту
Веб-оточення
Аудит безпеки
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!