Висока продуктивність

Продуктивність

Висока продуктивність платформи і стабільність при роботі з великими навантаженнями підтвердилися результатами тестування продукту «Бітрікс24».

Швидке реагування системи забезпечує користувачеві комфортну роботу з корпоративним порталом.


 Битрикс24


Цілі тестування

Продукт Бітрікс24 широко використовується великими корпоративними клієнтами.

Проводячи тестування навантаження, ми хотіли дати нашим потенційним і поточним клієнтам оцифрованную інформацію по стабільності і надійності роботи продукту при великій кількості користувачів, великому і різнорідному навантаженні на системуБитрикс24

Продуктивність у великій компанії


У грудні 2015 року, ми провели тестування навантаження останньої версії продукту «Бітрікс24» для перевірки продуктивності системи в умовах впровадження на великому підприємстві з великим числом співробітників і високим навантаженням.

В ході тестування навантаження протягом 24 годин на розгорнутий портал, наповнений великою кількістю тестових даних, подавалася навантаження, що імітує поведінку реальних користувачів.


Вебинары по Битрикс24


Отримані результати

Корпоративний портал на коробковій версії «Бітрікс24» в тестовому впровадженні на 15 683 співробітників і розміщений на одному типовому сервері здатний забезпечити одночасну роботу 5 000 співробітників.

У тестовому впровадженні на 15 683 співробітників і розміщений на кластері з трьох типових серверів здатний забезпечити одночасну роботу 9500 співробітниківВисновки

Клієнти можуть динамічно розвивати своє портальное рішення, залучаючи тисячі і десятки тисяч нових користувачів без зміни архітектури і коду проекту.

Для найбільших підприємств з територіально-розподіленою структурою і десятками і сотнями тисяч користувачів існує додатковий сценарій масштабування, дозволяючи взаємодіяти один з одним співробітникам різних філій.


Выводы
Бітрікс24 (Коробкова версія)
Відмінності від хмарної
Рівні доступу
Панель адміністратора
Сервіси
Багатодепартаментність
Навчання
Віртуальна машина
Програмне забезпеченя
Безпека
Проактивний захист
Архітектура
Необхідність захисту
Веб-оточення
Аудит безпеки
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!