Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Запрошуємо на презентацію нової версії "Бітрікс24"

Светлана Приступа
4 Грудня 2014
Оновлена: 24 Грудня 2018
"Бітрікс24" - це повний комплекс інструментів для автоматизації бізнес-процесів малих і середніх компанії. 12 інструментів щодня допомагають співробітникам понад 300 000 компаній робити свою роботу швидше і ефективніше, звільняючи час від рутинних операцій для більш важливих справ.

На презентації нової версії "Бітрікс24" 10 грудня о 10:00 (за київським часом) ми презентуємо новинки сервісу, які стосуються швидкості роботи, мобільності та підвищення ефективності продажів. Окрім цього, ми продемонструємо 12 сценаріїв як позбутися «рутинних» time-killer-ів і використовувати робочий час ефективніше.

За традицією, початок о 10:00 за київським часом. Запрошуємо зареєструватися та переглянути онлайн-трансляцію разом із нами.
5156669e5ca628293c5b9dedcc964c2c.png
Головні теми майбутньої презентації:
Швидкість. Ефективність вашого бізнесу багато в чому залежить від швидкості прийняття рішень та злагодженості у роботі співробітників. Використання технологій композитного сайту, нові сценарії роботи із живою стрічкою і мобільним застосунком і багато іншого оптимізують процес роботи і допоможуть досягти бажаних результатів.

Мобільність. Ведення бізнесу - процес постійний, і навіть година "не на зв'язку" вириває керівника або співробітника з інформаційного потоку і впливає на конкурентоспроможність компанії. Оновлений мобільний застосунок спрощує і прискорює робочі комунікації, а бізнес продовжує працювати як годинник.

Продажі. Якісна робота з потенційними клієнтами - запорука високих продаж. Розвиток каталогу товарів у CRM, поліпшені картки лідів, товарів і компаній - дозволять зосередитися на досягненні результату, а не на контролюванні процесу.

Звичайно ж, це ще не все. Про інші новинки і доробких Сергій Рижиков, Наталія Гріхіна, Юрій Волошин і, видавець журналів «Стафф» і What Hi-Fi, Денис Самсонов розкажуть вам тільки на самій презентації.

Чекаємо вас біля екранів моніторів о 10:00 за київським часом.

Для перегляду трансляції необхідно зареєструватися.
Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.
Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше.
Вам також може сподобатись
5 простих порад із виживання у кризу від Олени Калібаби, керівника Школи Українського Підприємництва при креативному просторі "Часопис".
У «Бітрікс24» зареєструвався 1 000 000 клієнтів
Як ми впроваджували бізнес-процеси і навіщо воно взагалі треба
Колекція зимових знижок на «Бітрікс24»: 12% і 24% на всі тарифи