Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід
створити безкоштовно

Оновлена ​​CRM Бітрікс24 - новий дизайн, форми, звіти, дні народження.

Команда Бітрікс24
21 жовтня 2014
Оновлена: 24 грудня 2018
Гадаю, ви вже помітили оновлену CRM у вашому Бітрікс24: новий дизайн меню, нові форми, змінна шапка документа, в якій можна зібрати найважливіші поля, звіти, дні народження і багато іншого.

789d1f78aafb67d4af52cfd377de9434.jpg
Сьогодні поговоримо про кожну новинку детальніше, поділимося цікавими сценаріями і завданнями, які можна вирішувати в оновленій CRM Бітрікс24.

Отже, почнемо із найочікуванішого функціоналу - Дні народження ваших клієнтів.

У картці лідів і контактів з'явилося нове поле - Дата народження. Зафіксуйте це значення, щоб вчасно привітати клієнта з Днем його народження, а також своєчасно запропонувати свої послуги або товари.

b140042319d76879603380cb73487888.jpg
Здавалося б дрібниця, але, насправді, це дуже важливо опинитися у потрібний час. Робота, зустрічі, дзвінки, - скільки важливих справ потрібно встигнути завершити, що часом забуваєш або просто не встигаєш організувати своє свято. Саме тут буде доречним дзвінок або вхідний лист із пропозицією все зробити за вас: організувати свято, приготувати святковий торт та інші дрібниці, які ваша компанія саме може запропонувати клієнту.

По-перше, клієнт буде приємно здивований, що ваша компанія піклувається про нього і готова надати свої послуги в такий день, по-друге, ймовірність укладання угоди для вас зростає. Оскільки швидше за все клієнта зацікавить пропозиція.

Новинкою є функція бронювання місця або часу для важливого клієнта. Наприклад, у вас є постійний клієнт, який щорічно звертається до вас у свій день народження і замовляє якийсь товар. Але цього року він міг забути подзвонити вам заздалегідь, і швидше за все його засмутить відмова ... Але відтепер менеджер може бачити, що у клієнта наближається свято і потрібно залишити для нього час, знову ж, приємно здивувавши клієнта.

8f934c9221f7b1fbef978ab184e05f05.png
Кожен менеджер, який працює з клієнтами, бачить блок у своїй Стрічці CRM і бачить тільки своїх клієнтів, тобто усі контакти і ліди, за які він відповідальний.

Нові форми

Найважливішою, наймасштабнішою і найпомітнішою новинкою стали оновлені форми CRM. Дуже важливо мати можливість підлаштувати систему під свої завдання і сценарії, а сценарії у кожного бізнесу свої. Ми періодично проводимо опитування в соціальних мережах або на нашому сайті, які показують наскільки різноманітні сфери діяльності у наших клієнтів Бітрікс24.

Саме тому ми намагаємося зробити систему CRM гнучкою, яка підлаштовується під різні сфери діяльності. У цьому оновленні представляємо вам гнучкі форми, практично для всіх сутностей CRM.

Що означає гнучка форма?
Це форми сутностей CRM, які ви можете гнучко налаштовувати під вимоги вашого бізнесу. Адміністратор порталу виконує налаштування, створює поля, які необхідні. Наприклад, якщо ваша компанія займається автомобілями, то можна створити поля марка машини, рік випуску і т.п., і зберегти виконані налаштування на всіх користувачів.

Форми налаштовуються дуже гнучко. При створенні нової сутності можна відразу виключити зайві поля і створити свої, розташувати їх у потрібному порядку або розділити за допомогою секцій.

Усі дії доступні в одній формі. Відтепер не потрібно переходити в налаштування, створювати поля, потім повертатися і налаштовувати форму.

1750ea01dd91c0f81300eebeb69dee4e.jpg
Ще один дуже важливий момент полягає в тому, що відтепер налаштування форми зберігаються як для редагування (створення), так і для перегляду. Тобто всі зміни, які ви внесли в формі редагування: створення полів, роздільників, розподіл полів по секціях, виняток зайвих полів - всі налаштування будуть збережені для форми перегляду.

Те саме стосується і форми перегляду. Якщо ви внесли якісь зміни тут, то вони також будуть збережені в режимі редагування.

Це значно скоротить час для налаштування форм. Тепер вам не потрібно думати про те, що створені вами поля не відображатимуться при перегляді сутності.

Збереження налаштувань для всіх користувачів

Довгоочікувана функція збереження налаштувань форми для всіх - реалізована. Ви дуже чекали цю опцію, і тепер вона нарешті доступна. Переробка логіки роботи з формами дозволила нам реалізувати цей механізм.

Працює вона досить просто, адміністратор налаштовує форму, створює поля, розділи, а потім зберігає отриманий результат для всіх співробітників, які працюють із CRM.

692f5ab1c20d0061af41e0ae96080166.jpg
Зверніть увагу, що після збереження у всіх користувачів форма буде оновлена ​​саме на ту, що створив адміністратор. Якщо співробітник змінить форму, додасть свої поля або виключить інші, то при необхідності завжди зможе повернутися до дефолтної форми від адміністратора.

«Шапка» в перегляді картки

Продовжуючи рухатися в напрямку гнучкості, ми переробили інтерфейс форми перегляду і додали можливість налаштування «шапки» документу. Думаю, ця новинка стала не менш цікавою і потрібною, так як ми зустрічали багато звернень із пропозицією зробити її вільною.

4fe536019ab1f5a72bbcf19a3fb30b93.jpg
Тепер Ви можете не просто налаштувати форму, додавши свої поля, роздільники, але і виділити важливу інформацію по документу в спеціальну область, яка знаходиться у заголовку документа.

Це так звана вибірка основної інформації з документа. Ттакий блок, в якому зібрані основні поля для швидкого ознайомлення.

Набором цих полів керуєте ви. Можна перетягнути практично будь-яке поле з форми перегляду і зафіксувати його в потрібній колонці.

Поля в самій шапці також можна пересувати між колонками або міняти місцями в рамках однієї колонки, переміщуючи вище або нижче.

0ddcd313fc33afc892124127bb5427f1.jpg
Звичайно, є деякі поля, які немає можливості перемістити в шапку, так як вони містять великий обсяг інформації. Але ми готові розглянути цю можливість, якщо вам було б зручно переміщувати і такі поля.

Для зручного перетягування полів та подальшої роботи з цим блоком, шапку можна закріпити. У цьому випадку вона буде завжди на екрані, навіть при скролінгу сторінки.

Давайте подивимося невеличкий ролик, який покаже як працюють нові форми.

Звіти

Ще однією довгоочікуваною новинкою CRM стала підтримка полів користувачів у звітах.

Звичайно, дуже важливо не просто створити форми під завдання свого бізнесу, а й отримувати якусь статистику, звітність за цими даними.

Тепер ви можете створити свій індивідуальний звіт, використовуючи поля користувачів. Поля доступні як для побудови самого звіту, так і в якості полів фільтра.

5e2266401eaa247fbee91629e97b411f.jpg
Ще хотілося б звернути увагу на типові звіти. Якщо для вашої компанії підходять стандартні форми, і вам не потрібні додаткові поля, то ви можете використовувати стандартні звіти, які ми підготували для вас.

Але ми часто стикалися із ситуацією, коли користувач редагував стандартний звіт, додавав поля, міняв значення, що призводило до зміни логіки стандартного звіту та плутало самого користувача.

У зв'язку з цим, в останньому оновленні типові звіти стали фіксованими, тепер ви не можете відредагувати їх, але при необхідності, завжди можна скопіювати звіт та вже в копію внести свої зміни.

87efcfc067c5f45ffa2fd96078afc24d.jpg
Ось такі новинки приготував для вас Бітрікс24. Діліться своїми враженнями, зауваженнями, пропозиціями!

Хотілося б відзначити, що ми продовжуємо роботу з формою перегляду документа. Після оновлення ми вже встигли отримати фідбек. Спасибі колеги, нам дуже важливий зворотний зв'язок.

У найближчих оновленнях плануємо:
Реалізувати редагування полів у шапці документа у режимі перегляду.
Розширити список полів, які можна перемістити в шапку.
Додати назву документа і також дозволити редагувати його.
Оновити решту документів: рахунки і пропозиції.
Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.
Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше.
створити безкоштовно
Вам також може сподобатись
6 000 українських компаній працюють з інструментами Бітрікс24
Новий веб-месенджер в "Бітрікс24"
Як самому створити сайт безкоштовно у 2020 році?
Вивантажуємо дані з 1С за допомогою нового модуля "1С трекер"