Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід
створити безкоштовно

Новий Бітрікс24.Гонконг

Команда Бітрікс24
2 березня 2018
Оновлена: 24 грудня 2018
1 березня ми презентували новий Бітрікс24! І вже за традицією кожній новій версії ми даємо назву міста або острова :) Цього разу - це Гонконг!

У Бітрікс24 з'явився новий продукт - Бітрікс24.Пошта, Контакт-центр для комунікацій із клієнтами, CRM для послуг, друк документів у CRM, обмін із 1С, роботи в завданнях, оновлений мобільний чат і, звичайно, Бітрікс24.Інтернет-магазин! Також ми реалізували безліч побажань наших клієнтів і партнерів.

Бітрікс24.Інтернет-магазин

Відтепер у Бітрікс24 можна створити Інтернет-магазин! Сьогодні загострюється конкуренція, ціна залучення клієнта зростає і окупити угоду можна, якщо клієнт стане постійним. А для цього важливо, щоб кожне замовлення, кожен клієнт інтернет-магазину тут же опинявся у CRM і CRM-маркетингу. У Бітрікс24 інтернет-магазин, CRM і CRM-маркетинг - це єдине ціле. Усі комунікації з клієнтом йдуть усередині CRM, зберігаються в замовленні та історії клієнта. Бітрікс24.Інтернет-магазин - це повнофункціональний інтернет-магазин із готовим комплектом для продажів в Інтернеті, який легко створити самому (навіть на безкоштовному тарифі)!

Ось так виглядають замовлення з інтернет-магазину в CRM:

1 (1).jpg
Картка CRM

Ми продовжуємо розвивати картку CRM. Ви вже бачили нові можливості: закріплення подій у таймлайні, прикріплення файлів у коментарях та інше. Тепер з'явилася можливість редагувати «за місцем» (відразу за кліком, без перемикання у режим зміни полів):

1-1.jpg
Бітрікс24.Пошта

Ми створили повноцінний веб-клієнт для роботи з поштою всередині Бітрікс24. З листа легко поставити задачу, автотрекінг пошти прикріпить весь ланцюжок листування до потрібного завдання. Лист можна пов'язати із CRM, обговорити у чаті або створити подію у календарі.

0250d2e8c47dac3e6af4ceddc83e5fc3.png
Документи у CRM

У CRM можна створювати документи за шаблоном: акти, рахунки-фактури, накладні, довіреності, договори та інші, й відразу роздрукувати їх. Шаблон легко створюється в будь-якому текстовому редакторі.

akt.png
CRM для послуг

Є бізнеси, які не продають (у термінах CRM, звичайно). Наприклад, ресторани або салони краси. «Угоди» їм зручно бачити в календарі. У Бітрікс24 з'являється CRM для послуг: перегляд угод у календарі і нова властивість - Резервування ресурсів. Тепер у CRM можна бронювати час і записувати клієнта на послугу.
f0f8ff56ec597427eaaf9d5e2e52fc35.png
Новинок безліч, випускати будемо поступово. І детально розповімо ще про кожну :)
Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.
Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше.
створити безкоштовно
Вам також може сподобатись
Як не допустити помилок в рекрутингу та що враховувати при підборі кандидатів?
"Бітрікс24" заговорив португальською та китайською мовами
Покрокова інструкція по створенню сайту від Бітрікс24.сайти та домен в подарунок
«1С-Бітрікс» виділить 29 000 000 гривень на підтримку українських стартапів