створити безкоштовно

Генерація документів

Команда Бітрікс24
13 червня 2018
Оновлена: 24 грудня 2018
1 березня, на презентації нової версії Бітрікс24.Гонконг новину про Генерацію документів зустріли бурхливими оплесками. І ось вже сьогодні довгоочікувані новинки: генерація (друк) документів і очищення місця в CRM з'явилися на всіх Бітрікс24.

Документи в CRM

Працюйте з будь-якими документами прямо в CRM! Створюйте документ за шаблоном, роздруковуйте його або надсилайте клієнту.

А тепер по черзі...

1. Виберіть і відкрийте у своїй CRM будь-яку угоду (лід, контакт, компанію). Важко не звернути увагу на веселу пружинку у верхній частині екрану, яка наполегливо тисне на кнопку "Документи".

2. Виберіть зі списку потрібний вид документу (акт, рахунок, накладна, довіреність або будь-який договір), а Бітрікс24 створить потрібний шаблон із вашими даними. Редагуйте його, заповнюйте порожні поля, друкуйте, зберігайте документ у форматі docx або pdf на вибір, відправляйте звідси ж на email.

Детальніше про генерацію документів читайте в статтях Документи в CRM і Шаблони документів

Очищення місця

Якщо хочете дізнатися все про стан вільного місця у вашій CRM, то перейдіть у розділ CRM - Налаштування - Інше - Чим зайняте місце

5a635ddd3ea1fc00354c92065b63dfcb.jpg
Запустіть сканування і незабаром ви побачите обсяг усіх даних у CRM. Статистика дається у вигляді кольорової діаграми і з нею легко побачити скільки від загального обсягу займають ті ж операції. Після цього або полегшено вдихніть, або ... беріться за прибирання :)

Детальніше про аналіз зайнятого місця читайте в статті Очищення місця в CRM
Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.
Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше.
створити безкоштовно
Вам також може сподобатись
Важливі зміни в REST API, Застосунках, Телефонії та Пошуку
Розклад на березень: щотижневі навчальні вебінари по «Бітрікс24»
Всебічна безпека у Бітрікс24
Моє робоче місце: Олександр Сергєєв, керівник Sense Production e-commerce agency