створити безкоштовно

Єдиний вхід у Бітрікс24 - один E-mail, один пароль!

Команда Бітрікс24
19 вересня 2014
Оновлена: 9 жовтня 2020
Хочемо поділитися з вами новинками Бітрікс24 і сьогоднішній сценарій роботи зачепить Бітрікс24 і Бітрікс24.Network.

Будемо розповідати вам, як працювати з декількома Бітрікс24, які зареєстровані на різні E-mail адреси і про те, як створити Єдиний вхід.

В одному із оновлень Бітрікс24 ми представили новий механізм авторизації через акаунт Нетворк.

Ми створили цей механізм для більш зручного і швидкого входу в будь-який Бітрікс24, де ви працюєте без запам'ятовування різних паролів і E-mail адрес.

Велика кількість користувачів працюють із різними Бітрікс24: десь адміністратором, десь екстранет-користувачем, а десь просто внутрішнім співробітником. Але пам'ятати для кожного Бітрікс24 E-mail та пароль дуже складно, навіть якщо у вас відмінна пам'ять або ви зберігаєте паролі у спеціальній програмі. У будь-якому випадку, це лише ускладнює вхід, так як вимагає час на пошук потрібних даних для входу і змушує постійно замислюватися про пароль, який ви використовували при реєстрації для конкретного Бітрікс24.

Але тепер вам достатньо пам'ятати один E-mail і один пароль. Ви зможете увійти у будь-який Бітрікс24, де ви зареєстровані, використовуючи Єдиний вхід.

ddb287a27936d4955f7f15f7341da29b.png
Що необхідно зробити?

Якщо у вас вже є кілька Бітрікс24, але на всіх ви були зареєстровані з одним E-mail і паролем, то робити зовсім нічого не потрібно.

Система автоматично об'єднує список усіх ваших Бітрікс24 в єдиний аккаунт Нетворк. Це означає, що ви можете авторизуватися у своєму Нетворк та побачити там список усіх Бітрікс24, на яких ви зареєстровані.

Якщо ж ви працюєте з кількома Бітрікс24 і для кожного використовуєте різні E-mail і паролі, то напевно зіткнулися із ситуацією, коли немає можливості в одному браузері одночасно увійти на кілька Бітрікс24. Звичайно, це незручно, щоразу згадувати дані для входу на другий Бітрікс24, авторизовуваться в іншому браузері або постійно перелогінюватися.

Тепер ви можете створити Єдину авторизацію для всіх своїх Бітрікс24 і об'єднати їх єдиним E-mail і паролем.

Зробити це досить просто. В обліковому записі Нетворк, у списку доступних порталів, з'явився пункт «Єдиний вхід». Перейшовши за посиланням, ви потрапляєте на сторінку об'єднання, де зможете зібрати усі Бітрікс24 у єдиний акаунт.

0daa7f8ca9e186edb5ddf0d0137f1f23.png
У першу чергу, вам необхідно вказати E-mail і пароль від одного із акаунтів, який необхідно об'єднати.

042055e36fbabce4edd7f5f471bb8fef.jpg
Після перевірки введених даних, у другому стовпчику з'явиться список усіх Бітрікс24, які прив'язані до цього акаунту.

10db09d97ed180005bb106d552db62e5.png
Потім введіть дані від другого аккаунту, тобто другий E-mail, з яким ви зареєстровані на інших Бітрікс24.

У другому стовпчику також з'явиться список Бітрікс24, які прив'язані до зазначеного акаунту.

Таким чином, ви можете вказати усі свої акаунти і отримати єдиний список усіх Бітрікс24, на яких ви зареєстровані.

Наступним кроком виберіть E-mail та пароль, які будуть основними для входу на будь-який із зазначених у списку Бітрікс24.

e597a0e8b65df9231ecd389f45d1ebe0.png
Це дуже важливий крок, зверніть увагу, що процес об'єднання незворотній. Якщо ви вибрали основним E-mail і натиснули кнопку «Встановити основним», система автоматично створює Єдиний вхід для всіх зазначених у списку Бітрікс24.

Після цього ви зможете увійти на будь-який із них тільки за основним E-mail і прив'язаному до нього паролю. Вхід із колишнього E-mail та пароля буде неможливим.


Як додати у список об'єднання акаунти соцмережей?

Якщо у вас є Бітрікс24, які були зареєстровані через соцмережі, тобто вони не мають прив'язки до конкретного Е-mail адреси, то щоб створити для них Єдиний вхід, необхідно вказати E-mail.

Зробити це можна на сторінці редагування профілю Бітрікс24 - за посиланням "Редагувати мій Бітрікс24.Паспорт".

cd129c3843f0f12698689285ababf306.jpg

Зверніть увагу, що для завершення прив'язки необхідно підтвердити E-mail, перейшовши за посиланням у листі.

cf318d16363cd7484d8d2c2f356fcfa4.jpg

Що відбувається після об'єднання?

Після того, як ви обрали Основний Е-mail та пароль, усі ваші Бітрікс24, а також повідомлення будуть зібрані в одному акаунті Нетворк, в одному Бітрікс24.Паспорті.

При об'єднанні профіль Нетворк буде обраний із основного акаунту, тому рекомендуємо перевірити дані, щоб ваші співрозмовники могли дізнатися про вас.

Повідомлення також будуть об'єднані. Якщо у вас був діалог з однією і тією ж людиною, але у різних акаунтах, то після об'єднання, у вас збережуться обидва діалоги. Один як звичайний чат, другий - як груповий чат, звідки ви зможете побачити всю історію листування.

Списки друзів, запрошення, все також буде збереженим. Ви побачите загальні дані з усіх акаунтів, які були обрані для об'єднання.

Таким чином, ви зможете створити Єдиний вхід для всіх Бітрікс24, об'єднати їх єдиним E-mail і паролем.

P.S. На нашому сайтітакож є сторінка з описом Бітрікс24.Паспорта і Єдиним входом.
Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.
Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше.
створити безкоштовно
Вам також може сподобатись
Закриття телефонної лінії для консультацій клієнтів «Бітрікс24»
Тест: який у тебе стиль роботи?
Моє робоче місце: Сергій Кравець, директор Tickets.ua
Травневий обвал цін: знижки на "Бітрікс24" до 50%