Генерація документів

 • Светлана Приступа 13 Червня 2018 423
  1 березня, на презентації нової версії Бітрікс24.Гонконг новину про Генерацію документів зустріли бурхливими оплесками. І ось вже сьогодні довгоочікувані новинки: генерація (друк) документів і очищення місця в CRM з'явилися на всіх Бітрікс24.

  Документи в CRM

  Працюйте з будь-якими документами прямо в CRM! Створюйте документ за шаблоном, роздруковуйте його або надсилайте клієнту.

  А тепер по черзі...

  1. Виберіть і відкрийте у своїй CRM будь-яку угоду (лід, контакт, компанію). Важко не звернути увагу на веселу пружинку у верхній частині екрану, яка наполегливо тисне на кнопку "Документи".

  2. Виберіть зі списку потрібний вид документу (акт, рахунок, накладна, довіреність або будь-який договір), а Бітрікс24 створить потрібний шаблон із вашими даними. Редагуйте його, заповнюйте порожні поля, друкуйте, зберігайте документ у форматі docx або pdf на вибір, відправляйте звідси ж на email.

  Детальніше про генерацію документів читайте в статтях Документи в CRM і Шаблони документів

  Очищення місця

  Якщо хочете дізнатися все про стан вільного місця у вашій CRM, то перейдіть у розділ CRM - Налаштування - Інше - Чим зайняте місце

  5a635ddd3ea1fc00354c92065b63dfcb.jpg
  Запустіть сканування і незабаром ви побачите обсяг усіх даних у CRM. Статистика дається у вигляді кольорової діаграми і з нею легко побачити скільки від загального обсягу займають ті ж операції. Після цього або полегшено вдихніть, або ... беріться за прибирання :)

  Детальніше про аналіз зайнятого місця читайте в статті Очищення місця в CRM