Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід
створити безкоштовно

5 простих порад із виживання у кризу від - бізнес-копірайтера №1 в СНД - Дениса Каплунова.

Команда Бітрікс24
19 травня 2015
Оновлена: 24 грудня 2018
Сьогодні у нашій рубриці "5 простих порад з виживання у нових економічних умовах" - Денис Каплунов, бізнес-копірайтер №1 в СНД та засновник агентства "Студія Дениса Каплунова". Ми продовжуємо спілкуватися з відомими особистостями Уанета і збирати поради та ідеї для успішного керування бізнесом у нелегкі часи.

ff5481315a396393c6424412e810d085.jpg
5 порад з виживання в кризу:

№1 - змінюйте настанови

Що означає «виживання»? Виживання - це вибір слабких людей і фахівців. Будь-який кризовий час - це індикатор професіоналізму та знак для природного відбору на ринку. У цей час одні з ринку йдуть, а інші трансформуються і знімають "вершки". Гроші ж померти не можуть.

№2 - «кіт та мишки»

У кризовий час слабкі сторони конкурентів виходять на перший і передній план. Зробіть їх слабкість своєю силою. При цьому швидко усувайте свої слабкості.

№3 - проявіть маркетингову гнучкість

У кризовий час потрібно змінюватися. Наприклад, зробіть акцент на нішах, відкрийте нові продуктові напрямки або займіться «конструктором» - розкладіть велику послугу на кілька дрібних. Запропонуйте клієнтові кілька опцій одного і того ж (продукту або послуги), нехай сам вибирає.

№4 - зробіть кризу трендом

Всі плачуть про кризу. Свою кризу. А тепер давайте думати - при загальному бізнес-хаосі криза стосується не тільки вас. Висновки? Запропонуйте ринку рішення, яке допоможе вашій клієнтської аудиторії з високо піднятою головою подолати кризу. Тільки не брешіть. Гроші жартів не люблять, вони за це карають. Як ви думаєте, чому слово «антикризовий» стало таким модним?

№5 - рішучість

Поменше читайте порад, побільше думайте своєю головою і слухайте клієнта. Почніть робити, а не чекати. У кризу швидкість думки і оперативність її впровадження - це флагман,який виводить вас на новий рівень. Більш успішний рівень.

Сумніваєтеся у своїх силах? Тоді відразу зачиняйтеся і йдіть з ринку. У важкі часи ніхто не співпрацює з невпевненими.

Жорстко написав? Вибачте, але у кризу навіть на кондитерських виробах менше цукру.

Денис Каплунов,
Бізнес-копірайтер №1 в СНД
Засновник агентства "Студія Дениса Каплунова".
Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.
Бітрікс24 - це місце, де кожен може спілкуватися, спільно працювати над завданнями і проектами, управляти клієнтами і робити набагато більше.
створити безкоштовно
Вам також може сподобатись
Excel або CRM
Всебічна безпека у Бітрікс24
Як створити свій сайт безкоштовно з нуля?
Оптимізований сайт під SEO від Бітрікс24.Сайті