Наш блог

Ділимося новинами, ідеями та думками щодо Бітрікс24

 • Ми вирішили об'єднати у цьому пості три приголомшливі новинки, тому що все це технології розпізнавання. Їх можна сміливо назвати технологіями майбутнього, які вже зараз ви можете застосовувати у своєму бізнесі.

  Bitrix24Time - розпізнавання обличчя для обліку початку і завершення робочого дня співробітників

  995678903248395a8bba87767893718d.png

  Читати повністю...
 • Бітрікс24.Сінгапур! Частина 1: Абсолютно нова CRM

  Светлана Приступа 14 Квітня 2017 46
  Саме 13 квітня, на 5-річчя хмарного сервісу "Бітрікс24", ми презентували нову версію Бітрікс24.Сингапур! Це цілий комплекс вражаючих можливостей у CRM, Завданнях та проектах, Телефонії, Відкритих лініях і Живій стрічці!

  Запис трансляції уже на сайті. За 1,5 години ми стисло і дуже динамічно розповіли про усі новинки:

  a4393b68d585caf55866e1048612fb5d.jpg

  Читати повністю...
 • Як додати свої смайлики у Бізнес-чат

  Светлана Приступа 10 Квітня 2017 65
  Ви мабуть вже знаєте, що у Бізнес-чаті є смайлики. Але іноді їх не вистачає для вираження емоцій, проте ви завжди можете додати нових самостійно!

 • Відтепер у "Бітрікс24" є можливість виставляти регулярні рахунки. Ця функція особливо корисна, якщо ви працюєте з послугами, виставляєте рахунки своїм клієнтам щомісяця або ваші клієнти виконують постійні закупівлі.

  Регулярні рахунки виставляються як звичайні, натискаючи кнопку Виставити рахунок. Знаходяться вони у пункті меню CRM> Рахунки:

  4904baab2d1a683fc55943a237c3f2c2.png

  Читати повністю...
 • 13 квітня ми презентуємо новий "Бітрікс24"! Дивіться нас онлайн.  Бітрікс24 представляє Автопілот - технологію CRM нового покоління, яка назавжди змінить порядок роботи і контролю в компанії. Уявіть управління продажами без інструкцій, без постійних перевірок керівника, коли новий менеджер миттєво включається в робочий процес і завжди знає, що йому потрібно робити. Просто відкрийте CRM та візьміть під контроль всі канали комунікацій з клієнтами і дотримуйтесь порад сервісу "Бітрікс24".

  Читати повністю...
 • Канбан у CRM

  Светлана Приступа 4 Квітня 2017 62
  З лідами, угодами і рахунками в сервіс "Бітрікс24" можна працювати в режимі «канбан». Це новий варіант уявлення елементів у CRM поряд зі списком і звітами. Як говорить нам вікіпедія, канбан - це система організації виробництва і постачання, що дозволяє реалізувати принцип «точнісінько у строк». Канбан часто використовують в управлінні проектами, щоб вчасно запланувати і виконати всі справи в потрібний термін та виграти кожну угоду.

  c0374b2e6f8a15d166d44d67d110196b.jpg

  Читати повністю...
 • Слайдер у задачах

  Светлана Приступа 14 Березня 2017 50
  Для зручності створення і перегляду завдань ми розробили спеціальний слайдер, який відкривається на тій же сторінці і виїжджає з правої частини екрана. Це знімає необхідність постійно переходити з однієї вкладки в іншу. Швидкість роботи значно підвищується, а шансів загубитися в безлічі відкритих сторінок просто немає! Подивіться, як легко з ним працювати:


  Якщо вам краще працювати в окремих вікнах, то завдання можна відкрити і в новій вкладці, як і будь-яку сторінку.

  Щоб отримати посилання на завдання, скористайтеся будь-яким варіантом:
  • Позначення у вигляді ланцюжка поруч з назвою завдання.
  • Кнопкою Копіювати посилання на завдання в буфер обміну в самому низу сторінки.
  Їх розташування на скріншоті:

  44a969f30c1f183ed95613631fdaf3b8.png
  Натисніть по одному із них і посилання скопіюється. Його можна додати до повідомлення для вашого колеги за допомогою звичайної вставки через праву кнопку миші.

  Сподіваємося, використання слайдера в задачах зробить ваш робочий процес більш динамічним!
 • Instagram у Відкритих лініях "Бітрікс24"

  Светлана Приступа 29 Грудня 2016 107
  До Відкритої лінії в Бітрікс24 тепер можна підключити Instagram.


  Читати повністю...
 • Справи компанії йдуть добре, але вона не розвивається. Від великого успіху або повного краху її відділяє лише один крок. Хто винен і що робити? Олена Володимирська на осінній українській партнерській конференції “1С-Бітрікс” поділилася з нами своїми практичними поради.

  Відпустка для перезавантаження

  Що сталося з ТОП-менеджером? Він втомився, або ж просто перегорів. Але як зрозуміти – це втома або вигорання і якого роду ця втома? Втомився, бо тягне на собі всю компанію або втомився, тому що тягне на собі ту компанію, яка не відповідає його внутрішнім очікуванням? Найпростіший спосіб розібратися - піти у відпустку. Мінімум на два тижні.


  У відпустці найкраще відключити телефони (залишити тільки той номер, за яким можуть додзвонитися рідні), забути про соціальні мережі, перенести всі зустрічі. Якщо на другий день відпустки керівник розуміє, що так втомився, тому що п'ять років не був у відпустці, не делегував завдання, не з тими людьми працював, але він жити не може без свого бізнесу, любить свою компанію і хоче, щоб вона росла і розвивалася - проблем немає. Відпустка закінчується, людина повертається в офіс, робить якісь зміни в операційній системі управління, призводить нових людей, звільняє баласт, вчиться передавати повноваження і довіряти людям якісь ключові завдання. Якщо ж відбувається найстрашніше, керівник розуміє, що йому добре без офісу, бізнесу і своєї команди - потрібно кардинально все змінювати.

  Але перед революцією потрібно розібратися в причинах гострої нелюбові до свого бізнесу і зрозуміти, що саме сталося.
  [B][CENTER]
  Читати повністю...
 • Сьогодні ми випустили цілий список оновлень Бітрікс24.Таіті. І першим вас зустрічає легкий, швидкий і персональний новий дизайн.
  • Легкий: загальне ліве і верхнє меню всередині кожного розділу - компактне і налаштовується так, як потрібно вам.
  • Швидкий: найпотрібніші інструменти під рукою.
  • Персональний: головна сторінка і ліве меню адаптується в залежності від того, для чого вам Бітрікс24.
 • Традиційно, перед новорічними святами ми підводимо підсумки року і приймаємо рішення щодо ключових питань бізнесу, у тому числі це зміна цін на «Бітрікс24» у наступному році.

  Перш ніж прийняти остаточне рішення по цьому питанню, ми радимося з партнерами, обговорюємо всередині компанії з керівниками декількох напрямків, враховуємо економічні показники українського ринку і необхідність розвитку. І цього разу ми вирішили, що зміна цін в Україні зачепить лише хмарний «Бітрікс24»! Вартість коробкової версії «1С-Бітрікс24» не зміниться!

  З 16 січня 2017 року ціна на хмарний «Бітрікс24» для порталів bitrix24.ua підніметься приблизно на третину і становитиме:

  cb275346a694a4e42aac77c4bb575c86.jpg
  Вдалого завершення року і вигідних покупок/продажів у акцію! Нагадуємо, що включно до 9 січня 2017 року діє акційна пропозиція на усі тарифи "Бітрікс24" - "Сила у знижках"!
 • Кіберпонеділок: круті знижки на сервіс "Бітрікс24"!

  Светлана Приступа 28 Листопада 2016 43
  Якщо ви не встигли купити бажане e «Чорну п'ятницю», то не засмучуйтеся! Ми оголошуємо Кіберпонеділок зі значними знижками в «Бітрікс24». Сьогодні можна придбати піврічні та річні тарифи зі знижкою в 30%.

  Акція діятиме тільки 28 листопада і триватиме рівно 24 години!
  81cdb46d9db49abae2681bddbf4d7625.jpg
  Це чудовий привід зважитися на нові інструменти для бізнесу, щоб підвищити ефективність роботи команди, зміцнити відносини з клієнтами, автоматизувати свої бізнес-процеси і навести порядок всередині компанії, на які завжди не вистачало коштів і сил. До того ж, по акції можна заощадити до 10 000 гривень на тарифі "Команда" за рік!

  Читати повністю...
 • Чорна п'ятниця: знижки на "Бітрікс24" до 50%!

  Светлана Приступа 24 Листопада 2016 47
  Ми розпочинаємо сезон акційних пропозицій. 25 листопада, рівно о 00:01 ми оголошуємо Чорну п'ятницю. Це єдиний день у році, коли ціни стрімко падають донизу, і найкращий час для великих знижок на хмарний сервіс "Бітрікс24". Ви можете купити піврічні та річні тарифи "Бітрікс24" зі знижкою -50%!

  Акційна пропозиція діятиме тільки 25 листопада і триватиме рівно 24 години!
  7c747c913f0b98c8e7398db3013d5b99.jpg
  Не пропустіть можливість зробити найвигіднішу покупку і спробувати нові інструменти в бізнесі, на які раніше не вистачало коштів і бажання. Економія по акції може скласти до 17 340 гривень при покупці річного тарифу «Компанія», в якому доступний весь функціонал сервісу.

  Умови акції

  В акції беруть участь тарифні плани
  «Компанія» і «Команда» на 6 і 12 місяців.
  Пропозиція діє тільки для нових клієнтів, які раніше не використовували платні тарифи.

  Як скористатися умовами акції:

  1. Виберіть тарифний план "Команда" або "Компанія" на 6 або 12 місяців.
  2. Зробіть замовлення на нашому сайті або безпосередньо в вашому порталі.
  3. Оплатіть замовлення та із задоволенням використовуйте багатофункціональний сервіс.


  Сервіс «Бітрікс24» - комплекс інструментів для організації роботи компанії. Входить у 10-ку найкращих CRM у світі, за версією міжнародного журналу PC Magazine. У число інструментів Бітрікс24 входять: управління завданнями, CRM для управління продажами і роботи з клієнтами, віртуальна АТС, чати із працівниками та клієнтами, «Відкриті лінії», відеодзвінки, календарі, контроль бізнес-процесів і багато іншого. Це корисний інструмент для керівників і співробітників компаній на будь-якому етапі розвитку бізнесу. У «Бітрікс24» зареєстровано понад 1 500 000 компаній в 225 країнах і територіях світу.
 • Viber у Відкритих лініях "Бітрікс24"

  Светлана Приступа 18 Листопада 2016 180
  Viber вже працює на всіх порталах "Бітрікс24"!

  cdfc3901d48a32bbe6660c8a4f249a5b.png
  На презентації нової версії Бітрікс24 ми анонсували інтеграцію із Viber, а сьогодні - вже на всіх "Бітрікс24" Viber можна підключити як один із каналів в Відкритих лініях!

  Нещодавно в Viber з'явилися публічні чати, а вже 8 листопада Viber представив світу новий функціонал, який розширює публічні чати: публічні акаунти. Тепер компанія може завести публічний аккаунт і приймати особисті повідомлення від своїх клієнтів у Viber.

  Підключайте Viber у "Бітрікс24" і отримуйте особисті повідомлення від своїх клієнтів у чат "Бітрікс24" (у Відкриту лінію), розподіляйте потік повідомлень між менеджерами, щоб якумога швидше відповідати клієнтам.

  ace6426c7a7a864f461e2e662f66a72f.png

  Читати повністю...
 • 16 листопада «Бітрікс24» представив велике оновлення сервісу. Найважливішими новинками стали:
  • нейронні мережі і розпізнавання осіб для підвищення продажів
  • інтеграція з паблік-акаунтами Viber, Instagram і ще кілька нових цифрових каналів для комунікацій клієнтів в «Відкритих лініях»
  • можливість автоматично налаштовувати таргетовану рекламу для лідів і клієнтів з CRM,
  • новий персоналізований дизайн.
  Відеозапис презентації нового «Бітрікс24» Таїті


  Читати повністю...
2 000 000+
компаній
вже використовують Бітрікс24