Наш блог

Ділимося новинами, ідеями та думками щодо Бітрікс24

 • Травневий обвал цін: знижки на "Бітрікс24" до 50%

  Светлана Приступа 18 Травня 2017 232
  Ми оголошуємо акцію “Лагідний травень” і  даруємо шалені знижки на "Бітрікс24". Тільки 19 травня ви зможете придбати піврічні та річні тарифи "Бітрікс24" зі знижкою -50% !  Пропозиція діє для нових клієнтів, які раніше не використовували комерційні тарифи сервіса.

  Акція стартує 19 травня о 00:01 і триватиме 24 години!

  fdb064cde14f28f1965df117b67fc7f1.png

  Читати повністю...
 • У зв'язку з численними запитами щодо Указу Президента України №133 / 2017 від 15 травня 2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» український офіс компанії «1С-Бітрікс» (ТОВ «1С-Бітрікс») повідомляє наступне:
  • компанія і її програмні продукти не знаходяться у списку санкцій;
  • компанія «1С-Бітрікс» працює в правовому полі України і повністю дотримується українського законодавства.
  «Наші програмні продукти продовжують підтримуватися, повноцінно працювати без обмежень на законних підставах і в рамках правового поля України, - коментує директор українського офісу Дмитро Суслов. - Всі наші продукти пройшли перевірки і сертифіковані Держслужбою спецзв'язку і захисту інформації на відповідність рівням безпеки Г1 і Г2 ».

  Крім того, хочемо зазначити, що ми не є представництвом компанії 1С в Україні і не поширюємо продукти цієї компанії.
 • Бітрікс24.Day: перша клієнтська конференція у Києві

  Светлана Приступа 3 Травня 2017 199
  Бажаєте дізнатися як працює бізнес у Бітрікс24? Тоді запрошуємо вас 2 червня до Києва на першу клієнтську конференцію - Бітрікс24.Day. Це чудова можливість подивитися на досвід різних компаній і змінити свої стандарти роботи. На вас чекають реальні кейси від StarLight, TemplateMonster, Tickets.ua, Київстар, WebPromo, БФ "Таблеточки", мітинг-поінти із розробниками сервісу і нетворкінг на 600+ учасників!

  4cb3f55d6dd6baad5918a519dd1a8edd.png

  Читати повністю...
 • Хочу поділитися з вами новинками у Відкритих лініях, які вже працюють у вашому Бітрікс24.
  Почнемо з ключового пункту оновлення :)

  Оцінка якості обслуговування
  У налаштуваннях відкритих ліній з'явилася галочка Відправляти запит оцінки якості обслуговування, після активації якої ви зможете (при необхідності) налаштувати текстові формулювання:

  8cdbc7e2ff21067f7ad6037f66885d98.jpg
  [CENTER]
  Читати повністю...
 • Ми вирішили об'єднати у цьому пості три приголомшливі новинки, тому що все це технології розпізнавання. Їх можна сміливо назвати технологіями майбутнього, які вже зараз ви можете застосовувати у своєму бізнесі.

  Bitrix24Time - розпізнавання обличчя для обліку початку і завершення робочого дня співробітників

  995678903248395a8bba87767893718d.png

  Читати повністю...
 • Бітрікс24.Сінгапур! Частина 1: Абсолютно нова CRM

  Светлана Приступа 14 Квітня 2017 211
  Саме 13 квітня, на 5-річчя хмарного сервісу "Бітрікс24", ми презентували нову версію Бітрікс24.Сингапур! Це цілий комплекс вражаючих можливостей у CRM, Завданнях та проектах, Телефонії, Відкритих лініях і Живій стрічці!

  Запис трансляції уже на сайті. За 1,5 години ми стисло і дуже динамічно розповіли про усі новинки:

  a4393b68d585caf55866e1048612fb5d.jpg

  Читати повністю...
 • Як додати свої смайлики у Бізнес-чат

  Светлана Приступа 10 Квітня 2017 225
  Ви мабуть вже знаєте, що у Бізнес-чаті є смайлики. Але іноді їх не вистачає для вираження емоцій, проте ви завжди можете додати нових самостійно!

 • Відтепер у "Бітрікс24" є можливість виставляти регулярні рахунки. Ця функція особливо корисна, якщо ви працюєте з послугами, виставляєте рахунки своїм клієнтам щомісяця або ваші клієнти виконують постійні закупівлі.

  Регулярні рахунки виставляються як звичайні, натискаючи кнопку Виставити рахунок. Знаходяться вони у пункті меню CRM> Рахунки:

  4904baab2d1a683fc55943a237c3f2c2.png

  Читати повністю...
 • 13 квітня ми презентуємо новий "Бітрікс24"! Дивіться нас онлайн.  Бітрікс24 представляє Автопілот - технологію CRM нового покоління, яка назавжди змінить порядок роботи і контролю в компанії. Уявіть управління продажами без інструкцій, без постійних перевірок керівника, коли новий менеджер миттєво включається в робочий процес і завжди знає, що йому потрібно робити. Просто відкрийте CRM та візьміть під контроль всі канали комунікацій з клієнтами і дотримуйтесь порад сервісу "Бітрікс24".

  Читати повністю...
 • Канбан у CRM

  Светлана Приступа 4 Квітня 2017 127
  З лідами, угодами і рахунками в сервіс "Бітрікс24" можна працювати в режимі «канбан». Це новий варіант уявлення елементів у CRM поряд зі списком і звітами. Як говорить нам вікіпедія, канбан - це система організації виробництва і постачання, що дозволяє реалізувати принцип «точнісінько у строк». Канбан часто використовують в управлінні проектами, щоб вчасно запланувати і виконати всі справи в потрібний термін та виграти кожну угоду.

  c0374b2e6f8a15d166d44d67d110196b.jpg

  Читати повністю...
 • Слайдер у задачах

  Светлана Приступа 14 Березня 2017 77
  Для зручності створення і перегляду завдань ми розробили спеціальний слайдер, який відкривається на тій же сторінці і виїжджає з правої частини екрана. Це знімає необхідність постійно переходити з однієї вкладки в іншу. Швидкість роботи значно підвищується, а шансів загубитися в безлічі відкритих сторінок просто немає! Подивіться, як легко з ним працювати:


  Якщо вам краще працювати в окремих вікнах, то завдання можна відкрити і в новій вкладці, як і будь-яку сторінку.

  Щоб отримати посилання на завдання, скористайтеся будь-яким варіантом:
  • Позначення у вигляді ланцюжка поруч з назвою завдання.
  • Кнопкою Копіювати посилання на завдання в буфер обміну в самому низу сторінки.
  Їх розташування на скріншоті:

  44a969f30c1f183ed95613631fdaf3b8.png
  Натисніть по одному із них і посилання скопіюється. Його можна додати до повідомлення для вашого колеги за допомогою звичайної вставки через праву кнопку миші.

  Сподіваємося, використання слайдера в задачах зробить ваш робочий процес більш динамічним!
 • Instagram у Відкритих лініях "Бітрікс24"

  Светлана Приступа 29 Грудня 2016 148
  До Відкритої лінії в Бітрікс24 тепер можна підключити Instagram.


  Читати повністю...
 • Справи компанії йдуть добре, але вона не розвивається. Від великого успіху або повного краху її відділяє лише один крок. Хто винен і що робити? Олена Володимирська на осінній українській партнерській конференції “1С-Бітрікс” поділилася з нами своїми практичними поради.

  Відпустка для перезавантаження

  Що сталося з ТОП-менеджером? Він втомився, або ж просто перегорів. Але як зрозуміти – це втома або вигорання і якого роду ця втома? Втомився, бо тягне на собі всю компанію або втомився, тому що тягне на собі ту компанію, яка не відповідає його внутрішнім очікуванням? Найпростіший спосіб розібратися - піти у відпустку. Мінімум на два тижні.


  У відпустці найкраще відключити телефони (залишити тільки той номер, за яким можуть додзвонитися рідні), забути про соціальні мережі, перенести всі зустрічі. Якщо на другий день відпустки керівник розуміє, що так втомився, тому що п'ять років не був у відпустці, не делегував завдання, не з тими людьми працював, але він жити не може без свого бізнесу, любить свою компанію і хоче, щоб вона росла і розвивалася - проблем немає. Відпустка закінчується, людина повертається в офіс, робить якісь зміни в операційній системі управління, призводить нових людей, звільняє баласт, вчиться передавати повноваження і довіряти людям якісь ключові завдання. Якщо ж відбувається найстрашніше, керівник розуміє, що йому добре без офісу, бізнесу і своєї команди - потрібно кардинально все змінювати.

  Але перед революцією потрібно розібратися в причинах гострої нелюбові до свого бізнесу і зрозуміти, що саме сталося.
  [B][CENTER]
  Читати повністю...
 • Сьогодні ми випустили цілий список оновлень Бітрікс24.Таіті. І першим вас зустрічає легкий, швидкий і персональний новий дизайн.
  • Легкий: загальне ліве і верхнє меню всередині кожного розділу - компактне і налаштовується так, як потрібно вам.
  • Швидкий: найпотрібніші інструменти під рукою.
  • Персональний: головна сторінка і ліве меню адаптується в залежності від того, для чого вам Бітрікс24.
 • Традиційно, перед новорічними святами ми підводимо підсумки року і приймаємо рішення щодо ключових питань бізнесу, у тому числі це зміна цін на «Бітрікс24» у наступному році.

  Перш ніж прийняти остаточне рішення по цьому питанню, ми радимося з партнерами, обговорюємо всередині компанії з керівниками декількох напрямків, враховуємо економічні показники українського ринку і необхідність розвитку. І цього разу ми вирішили, що зміна цін в Україні зачепить лише хмарний «Бітрікс24»! Вартість коробкової версії «1С-Бітрікс24» не зміниться!

  З 16 січня 2017 року ціна на хмарний «Бітрікс24» для порталів bitrix24.ua підніметься приблизно на третину і становитиме:

  cb275346a694a4e42aac77c4bb575c86.jpg
  Вдалого завершення року і вигідних покупок/продажів у акцію! Нагадуємо, що включно до 9 січня 2017 року діє акційна пропозиція на усі тарифи "Бітрікс24" - "Сила у знижках"!