Наш блог

Ділимося новинами, ідеями та думками щодо Бітрікс24

 • Новий Бітрікс24.Гонконг

  Светлана Приступа 2 Березня 2018 571
  1 березня ми презентували новий Бітрікс24! І вже за традицією кожній новій версії ми даємо назву міста або острова :) Цього разу - це Гонконг!

  У Бітрікс24 з'явився новий продукт - Бітрікс24.Пошта, Контакт-центр для комунікацій із клієнтами, CRM для послуг, друк документів у CRM, обмін із 1С, роботи в завданнях, оновлений мобільний чат і, звичайно, Бітрікс24.Інтернет-магазин! Також ми реалізували безліч побажань наших клієнтів і партнерів.

  Бітрікс24.Інтернет-магазин

  Відтепер у Бітрікс24 можна створити Інтернет-магазин! Сьогодні загострюється конкуренція, ціна залучення клієнта зростає і окупити угоду можна, якщо клієнт стане постійним. А для цього важливо, щоб кожне замовлення, кожен клієнт інтернет-магазину тут же опинявся у CRM і CRM-маркетингу. У Бітрікс24 інтернет-магазин, CRM і CRM-маркетинг - це єдине ціле. Усі комунікації з клієнтом йдуть усередині CRM, зберігаються в замовленні та історії клієнта. Бітрікс24.Інтернет-магазин - це повнофункціональний інтернет-магазин із готовим комплектом для продажів в Інтернеті, який легко створити самому (навіть на безкоштовному тарифі)!

  Читати повністю...
 • 1 березня о 10:00 ми презентуємо Бітрікс24.Інтернет-магазин, великі оновлення CRM і CRM-маркетингу, новинки у Завдання і Проектах, Відкритих лініях та інших інструментах сервісу.

  rel0318-63ua.png

  Інтернет-магазин 2.0 - новий продукт у Бітрікс24, який допоможе вам продавати онлайн! Готовий, зручний, з повним комплектом для продажів в інтернеті, в єдиній зв'язці з CRM і CRM-маркетингом. Ви почнете продавати онлайн вже через 15 хвилин.

  Читати повністю...
 • Перед новорічними святами ми підводимо підсумки року і приймаємо великі рішення із ключових питань бізнесу. І одне із серйозних питань - це зміна цін на продукти компанії «Бітрікс24» в наступному році.

  Перш, ніж прийняти остаточне рішення, ми радимося з партнерами, обговорюємо всередині компанії, враховуємо економічні показники українського ринку і необхідність розвитку. І цього разу ми вирішили, що зміна цін в Україні стосується виключно хмарного сервісу «Бітрікс24»! Вартість «Бітрікс: Управління сайтом» і коробкового «Бітрікс24» не зміниться!

  З 1 лютого 2018 року ціна на хмарний «Бітрікс24» для порталів bitrix24.ua складе:

  Тарифы.jpg

  Зовсім нещодавно ми випустили новий спеціальний тариф CRM+, який включає в себе максимальний функціонал CRM для управління продажами в невеликих компаніях.


  У тарифі Команда бізнес-інструменти будуть доступні для 50 співробітників

  Також з 1 лютого у тарифі Команда бізнес-інструменти (CRM, Завдання, Диск, Календар, Бізнес-процеси) будуть доступні для 50 співробітників. Комунікації (чат і жива стрічка) залишаються без обмежень. Це буде діяти тільки для нових клієнтів, які перейдуть на тариф Команда з 1 лютого і пізніше. Для всіх тих, хто зараз працює з Командою, нічого не зміниться і число співробітників, які працюють з бізнес-інструментами, залишиться необмеженим.

  Але стару ціну можна зберегти!

  Якщо ви використовуєте автоплатіж з банківської карти (автоподовження) або підключите такий варіант оплати зараз. У цьому випадку стара ціна буде незмінною на весь термін дії вашої банківської карти (до тих пір, поки ви будете використовувати автоподовження).

 • Відучора ми запустили новий спеціальний тариф для невеликих компаній і відділів продажів - CRM +.  Усього за 1200 гривень на місяць ви отримаєте доступ до всіх можливостей CRM, Відкритих ліній, Сайтів і Лендінгів, а також матимете 50 Гб на хмарному диску.

  [CENTER]новийтаріф.jpg
  Читати повністю...
 • Чорна п’ятниця в Бітрікс24: знижка 50% лише один день!

  Светлана Приступа 24 Листопада 2017 157

  Тільки 24 листопада ви маєте можливість придбати тарифи "Бітрікс24" на 6 та 12 місяців удвічі дешевше!

  Ця пропозиція діятиме тільки один день і триватиме рівно 24 години!


  1200Х628.jpg

  Не прогавте можливість зробити найвигіднішу покупку та спробувати нові інструменти для компанії, на які раніше бракувало коштів.


  Умови акції

  • В акції беруть участь тарифи «Компанія» і «Команда» на 6 і 12 місяців.

  • Пропозиція діє тільки для нових клієнтів, які раніше не використовували платні тарифи.  Як скористатися умовами акції:
  • Виберіть тарифний план "Команда" або "Компанія" на 6 або 12 місяців.
  • Зробіть замовлення на нашому сайті або безпосередньо у вашому порталі.
  • Оплатіть замовлення САМЕ У ЦЕЙ ДЕНЬ та із задоволенням використовуйте інструмент.

  КУПИТИ ПО-ЧОРНОМУ

 • Представляємо вам новий Бітрікс24 :) Цю версію ми назвали Токіо. Я розповім про головні новинки, але краще один раз побачити, так що обов'язково подивіться відеозапис презентації. Лише одна година - і ви знаєте все про «Токіо»!


  Читати повністю...
 • Бажаєте дізнатися як працює бізнес у Бітрікс24? Тоді запрошуємо 23 листопада на Бітрікс24.Day у Києві. Це чудова можливість побачити досвід різних компаній і підтягнути свої знання. На вас чекають практичні кейси від TemplateMonster, TicketsUa, ТРК Люкс, Київстар, WebPromo, БФ «Таблеточки» та інші, мітинг-поїнти із розробниками сервісу і нетворкінг на 1000+ учасників!

  Коференция-комьюнити.jpg

  Як це буде?

  • Перший потік присвячений кейсам. Наші клієнти розкажуть про те, як за допомогою сервісу «Бітрікс24» їм вдалося вирішити свої завдання і організувати роботу всередині компанії. Це представники із різних бізнес-ніш: медіа, телеком, маркетинг, e-commerce, сервісні компанії, освітні та благодійні організації.
  • У другому потоці заплановані майстер-класи з розробниками і топ-менеджерами компанії «Бітрікс24». Вони розкажуть, як використовувати продукт, відкриють деякі секрети майбутніх новинок і відповідатимуть на всі ваші запитання.
  • Протягом конференції на спеціальних стійках працюватимуть наші партнери. Вони поділяться досвідом налаштування Бітрікс24, проконсультують, як застосувати його можливості у вашій компанії.

  Читати повністю...
 • Уже 10 жовтня рівно о 10:00 ми презентуємо нову версію Бітрікс24 та представимо секретний продукт, який змінить усе! Поки ми не можемо розкрити інтригу, але повірте - буде круто! Це найнеобхідніше для вашого бізнесу.

  Дивіться онлайн-презентацію і ви дізнаєтеся:
  • Як запустити нову картку CRM
  • Як новий сервіс у Бітрікс24.CRM допоможе більше продавати
  • Чому нові Завдання та Проекти стали ще більш ефективними
  • Як нові Відкриті Лінії зроблять вашу любов до клієнтів сильнішою
  • Як зміниться Календар
  Приєднуйтесь до нас 10 жовтня з 10:00 до 11:00 за київським часом і дізнайтеся усе першими!
 • Травневий обвал цін: знижки на "Бітрікс24" до 50%

  Светлана Приступа 18 Травня 2017 430
  Ми оголошуємо акцію “Лагідний травень” і  даруємо шалені знижки на "Бітрікс24". Тільки 19 травня ви зможете придбати піврічні та річні тарифи "Бітрікс24" зі знижкою -50% !  Пропозиція діє для нових клієнтів, які раніше не використовували комерційні тарифи сервіса.

  Акція стартує 19 травня о 00:01 і триватиме 24 години!

  fdb064cde14f28f1965df117b67fc7f1.png

  Читати повністю...
 • У зв'язку з численними запитами щодо Указу Президента України №133 / 2017 від 15 травня 2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» український офіс компанії «1С-Бітрікс» (ТОВ «1С-Бітрікс») повідомляє наступне:
  • компанія і її програмні продукти не знаходяться у списку санкцій;
  • компанія «1С-Бітрікс» працює в правовому полі України і повністю дотримується українського законодавства.
  «Наші програмні продукти продовжують підтримуватися, повноцінно працювати без обмежень на законних підставах і в рамках правового поля України, - коментує директор українського офісу Дмитро Суслов. - Всі наші продукти пройшли перевірки і сертифіковані Держслужбою спецзв'язку і захисту інформації на відповідність рівням безпеки Г1 і Г2 ».

  Крім того, хочемо зазначити, що ми не є представництвом компанії 1С в Україні і не поширюємо продукти цієї компанії.
 • Бітрікс24.Day: перша клієнтська конференція у Києві

  Светлана Приступа 3 Травня 2017 489
  Бажаєте дізнатися як працює бізнес у Бітрікс24? Тоді запрошуємо вас 2 червня до Києва на першу клієнтську конференцію - Бітрікс24.Day. Це чудова можливість подивитися на досвід різних компаній і змінити свої стандарти роботи. На вас чекають реальні кейси від StarLight, TemplateMonster, Tickets.ua, Київстар, WebPromo, БФ "Таблеточки", мітинг-поінти із розробниками сервісу і нетворкінг на 600+ учасників!

  4cb3f55d6dd6baad5918a519dd1a8edd.png

  Читати повністю...
 • Хочу поділитися з вами новинками у Відкритих лініях, які вже працюють у вашому Бітрікс24.
  Почнемо з ключового пункту оновлення :)

  Оцінка якості обслуговування
  У налаштуваннях відкритих ліній з'явилася галочка Відправляти запит оцінки якості обслуговування, після активації якої ви зможете (при необхідності) налаштувати текстові формулювання:

  8cdbc7e2ff21067f7ad6037f66885d98.jpg
  [CENTER]
  Читати повністю...
 • Ми вирішили об'єднати у цьому пості три приголомшливі новинки, тому що все це технології розпізнавання. Їх можна сміливо назвати технологіями майбутнього, які вже зараз ви можете застосовувати у своєму бізнесі.

  Bitrix24Time - розпізнавання обличчя для обліку початку і завершення робочого дня співробітників

  995678903248395a8bba87767893718d.png

  Читати повністю...
 • Бітрікс24.Сінгапур! Частина 1: Абсолютно нова CRM

  Светлана Приступа 14 Квітня 2017 461
  Саме 13 квітня, на 5-річчя хмарного сервісу "Бітрікс24", ми презентували нову версію Бітрікс24.Сингапур! Це цілий комплекс вражаючих можливостей у CRM, Завданнях та проектах, Телефонії, Відкритих лініях і Живій стрічці!

  Запис трансляції уже на сайті. За 1,5 години ми стисло і дуже динамічно розповіли про усі новинки:

  a4393b68d585caf55866e1048612fb5d.jpg

  Читати повністю...
 • Як додати свої смайлики у Бізнес-чат

  Светлана Приступа 10 Квітня 2017 449
  Ви мабуть вже знаєте, що у Бізнес-чаті є смайлики. Але іноді їх не вистачає для вираження емоцій, проте ви завжди можете додати нових самостійно!