Наш блог

Ділимося новинами, ідеями та думками щодо Бітрікс24

 • Instagram у Відкритих лініях "Бітрікс24"

  Светлана Приступа 29 Грудня 2016 75
  До Відкритої лінії в Бітрікс24 тепер можна підключити Instagram.

  Завантаження плеєра

  Читати повністю...
 • Справи компанії йдуть добре, але вона не розвивається. Від великого успіху або повного краху її відділяє лише один крок. Хто винен і що робити? Олена Володимирська на осінній українській партнерській конференції “1С-Бітрікс” поділилася з нами своїми практичними поради.

  Відпустка для перезавантаження

  Що сталося з ТОП-менеджером? Він втомився, або ж просто перегорів. Але як зрозуміти – це втома або вигорання і якого роду ця втома? Втомився, бо тягне на собі всю компанію або втомився, тому що тягне на собі ту компанію, яка не відповідає його внутрішнім очікуванням? Найпростіший спосіб розібратися - піти у відпустку. Мінімум на два тижні.

  Завантаження плеєра

  У відпустці найкраще відключити телефони (залишити тільки той номер, за яким можуть додзвонитися рідні), забути про соціальні мережі, перенести всі зустрічі. Якщо на другий день відпустки керівник розуміє, що так втомився, тому що п'ять років не був у відпустці, не делегував завдання, не з тими людьми працював, але він жити не може без свого бізнесу, любить свою компанію і хоче, щоб вона росла і розвивалася - проблем немає. Відпустка закінчується, людина повертається в офіс, робить якісь зміни в операційній системі управління, призводить нових людей, звільняє баласт, вчиться передавати повноваження і довіряти людям якісь ключові завдання. Якщо ж відбувається найстрашніше, керівник розуміє, що йому добре без офісу, бізнесу і своєї команди - потрібно кардинально все змінювати.

  Але перед революцією потрібно розібратися в причинах гострої нелюбові до свого бізнесу і зрозуміти, що саме сталося.
  [B][CENTER]
  Читати повністю...
 • Сьогодні ми випустили цілий список оновлень Бітрікс24.Таіті. І першим вас зустрічає легкий, швидкий і персональний новий дизайн.
  • Легкий: загальне ліве і верхнє меню всередині кожного розділу - компактне і налаштовується так, як потрібно вам.
  • Швидкий: найпотрібніші інструменти під рукою.
  • Персональний: головна сторінка і ліве меню адаптується в залежності від того, для чого вам Бітрікс24.
  Завантаження плеєра
 • Традиційно, перед новорічними святами ми підводимо підсумки року і приймаємо рішення щодо ключових питань бізнесу, у тому числі це зміна цін на «Бітрікс24» у наступному році.

  Перш ніж прийняти остаточне рішення по цьому питанню, ми радимося з партнерами, обговорюємо всередині компанії з керівниками декількох напрямків, враховуємо економічні показники українського ринку і необхідність розвитку. І цього разу ми вирішили, що зміна цін в Україні зачепить лише хмарний «Бітрікс24»! Вартість коробкової версії «1С-Бітрікс24» не зміниться!

  З 16 січня 2017 року ціна на хмарний «Бітрікс24» для порталів bitrix24.ua підніметься приблизно на третину і становитиме:

  cb275346a694a4e42aac77c4bb575c86.jpg
  Вдалого завершення року і вигідних покупок/продажів у акцію! Нагадуємо, що включно до 9 січня 2017 року діє акційна пропозиція на усі тарифи "Бітрікс24" - "Сила у знижках"!
 • Кіберпонеділок: круті знижки на сервіс "Бітрікс24"!

  Светлана Приступа 28 Листопада 2016 34
  Якщо ви не встигли купити бажане e «Чорну п'ятницю», то не засмучуйтеся! Ми оголошуємо Кіберпонеділок зі значними знижками в «Бітрікс24». Сьогодні можна придбати піврічні та річні тарифи зі знижкою в 30%.

  Акція діятиме тільки 28 листопада і триватиме рівно 24 години!
  81cdb46d9db49abae2681bddbf4d7625.jpg
  Це чудовий привід зважитися на нові інструменти для бізнесу, щоб підвищити ефективність роботи команди, зміцнити відносини з клієнтами, автоматизувати свої бізнес-процеси і навести порядок всередині компанії, на які завжди не вистачало коштів і сил. До того ж, по акції можна заощадити до 10 000 гривень на тарифі "Команда" за рік!

  Читати повністю...
 • Чорна п'ятниця: знижки на "Бітрікс24" до 50%!

  Светлана Приступа 24 Листопада 2016 33
  Ми розпочинаємо сезон акційних пропозицій. 25 листопада, рівно о 00:01 ми оголошуємо Чорну п'ятницю. Це єдиний день у році, коли ціни стрімко падають донизу, і найкращий час для великих знижок на хмарний сервіс "Бітрікс24". Ви можете купити піврічні та річні тарифи "Бітрікс24" зі знижкою -50%!

  Акційна пропозиція діятиме тільки 25 листопада і триватиме рівно 24 години!
  7c747c913f0b98c8e7398db3013d5b99.jpg
  Не пропустіть можливість зробити найвигіднішу покупку і спробувати нові інструменти в бізнесі, на які раніше не вистачало коштів і бажання. Економія по акції може скласти до 17 340 гривень при покупці річного тарифу «Компанія», в якому доступний весь функціонал сервісу.

  Умови акції

  В акції беруть участь тарифні плани
  «Компанія» і «Команда» на 6 і 12 місяців.
  Пропозиція діє тільки для нових клієнтів, які раніше не використовували платні тарифи.

  Як скористатися умовами акції:

  1. Виберіть тарифний план "Команда" або "Компанія" на 6 або 12 місяців.
  2. Зробіть замовлення на нашому сайті або безпосередньо в вашому порталі.
  3. Оплатіть замовлення та із задоволенням використовуйте багатофункціональний сервіс.


  Сервіс «Бітрікс24» - комплекс інструментів для організації роботи компанії. Входить у 10-ку найкращих CRM у світі, за версією міжнародного журналу PC Magazine. У число інструментів Бітрікс24 входять: управління завданнями, CRM для управління продажами і роботи з клієнтами, віртуальна АТС, чати із працівниками та клієнтами, «Відкриті лінії», відеодзвінки, календарі, контроль бізнес-процесів і багато іншого. Це корисний інструмент для керівників і співробітників компаній на будь-якому етапі розвитку бізнесу. У «Бітрікс24» зареєстровано понад 1 500 000 компаній в 225 країнах і територіях світу.
 • Viber у Відкритих лініях "Бітрікс24"

  Светлана Приступа 18 Листопада 2016 149
  Viber вже працює на всіх порталах "Бітрікс24"!

  cdfc3901d48a32bbe6660c8a4f249a5b.png
  На презентації нової версії Бітрікс24 ми анонсували інтеграцію із Viber, а сьогодні - вже на всіх "Бітрікс24" Viber можна підключити як один із каналів в Відкритих лініях!

  Нещодавно в Viber з'явилися публічні чати, а вже 8 листопада Viber представив світу новий функціонал, який розширює публічні чати: публічні акаунти. Тепер компанія може завести публічний аккаунт і приймати особисті повідомлення від своїх клієнтів у Viber.

  Підключайте Viber у "Бітрікс24" і отримуйте особисті повідомлення від своїх клієнтів у чат "Бітрікс24" (у Відкриту лінію), розподіляйте потік повідомлень між менеджерами, щоб якумога швидше відповідати клієнтам.

  ace6426c7a7a864f461e2e662f66a72f.png

  Читати повністю...
 • 16 листопада «Бітрікс24» представив велике оновлення сервісу. Найважливішими новинками стали:
  • нейронні мережі і розпізнавання осіб для підвищення продажів
  • інтеграція з паблік-акаунтами Viber, Instagram і ще кілька нових цифрових каналів для комунікацій клієнтів в «Відкритих лініях»
  • можливість автоматично налаштовувати таргетовану рекламу для лідів і клієнтів з CRM,
  • новий персоналізований дизайн.
  Відеозапис презентації нового «Бітрікс24» Таїті

  Завантаження плеєра

  Читати повністю...
 • 16 листопада рівно о 10:00 ми представимо новий Бітрікс24! Дивіться онлайн :)

  d4f8e29fa2d3473f1157a95e2507c952.jpg
  Що буде, якщо штучні нейронні мережі поєднати із CRM? Як вони допоможуть більше продавати? Це дорого? Як штучний інтелект працює і ... «думає»? Поки oj більше питань, ніж відповідей. 16 листопада - той день, коли "Бітрікс24" зробить найпрогресивніші технології доступними для кожного бізнесу.

  16 листопада в "Бітрікс24" на вас чекають: нейронні мережі, роботи CRM, нові сценарії роботи із завданнями, відкритими лініями, телефонією, велике оновлення CRM і ще 4 сюрпризу, які ви так довго чекали!

  16 листопада. 10:00 - 11:00. Онлайн

  ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ
 • Почати робочий день можна не тільки з браузера в "Бітрікс24", але й з мобільного застосунку. Окрім того, можна фіксувати виконане за день у робочому звіті одразу з телефону.

  Якщо день не розпочатий, ви побачите невеличке повідомлення у мобільному застосунку. За один клік можна розпочати "Робочий день".

  Відкрийте ліве меню (іконка у лівому верхньому куті). Ви перейдете до налаштувань Робочого дня.

  9acf342845b18a3358e4af7dfc30011f.png
  [CENTER]
  Читати повністю...
 • Комплексний віджет - розвиток омніканальності в "Бітрікс24". Це повний набір каналів комунікації з вашими клієнтами на сайті: онлайн-чат, зворотній дзвінок і форма зворотнього зв'язку. Запропонуйте своїм клієнтам будь-який варіант для зв'язку з вами. Комусь зручніше спілкуватися в чаті, комусь - запитати по телефону. Використовуйте всі варіанти, щоб підвищити конверсію продаж із сайту.

  Завантаження плеєра

  Віджет доступний для всіх тарифів "Бітрікс24" і підходить для будь-якого сайту. Онлайн-чат і форма зворотнього зв'язку - безкоштовні, для зворотнього дзвінка ви платите тільки за фактичні дзвінки клієнтам (як за вихідні дзвінки).

  Читати повністю...
 • Портрет клієнта у CRM

  Светлана Приступа 27 Вересня 2016 242
  У "Бітрікс24" з'явився Портрет клієнта (у CRM> Контакти!). Він показує, наскільки ефективно менеджер працює із клієнтом: чи вартий отриманий прибуток, тих вкладених у перемовини сили і часу. Для оцінки використовуються кілька показників (усі вони представлені візуально у вигляді віджетів). Портрет клієнта у CRM- важливий інструмент контролю навантаження і якості обслуговування.

  7e33fe541508417561d66df95fd5882e.png

  Читати повністю...
 • Віджет для онлайн-чату на сайт у Відкритих лініях

  Светлана Приступа 27 Вересня 2016 254
  До Відкритих ліній тепер можна підключити онлайн-чат і приймати питання від клієнтів із вашого сайту. Онлайн-чат можна підключити до вже створеної Відкритої лінії (якщо, наприклад, вона у вас одна і в ній збираються питання і з соцмереж, і з месенджерів).

  Усі питання будуть надходити в чат Бітрікс24 співробітникам, які вказані у черзі Відкритої лінії.

  Є два варіанти запуску онлайн-чату для спілкування з клієнтами:
  - Віджет на ваш сайт
  - Окрема сторінка з онлайн-чатом (сайт не потрібен)

  Налаштувати онлайн-чат у Відкритій лінії дуже просто:

  1. Створюєте Відкриту лінію

  2. Додаєте новий канал «Онлайн-чат». Для публічної сторінки завантажуєте фонову картинку (якщо потрібно). Можна використовувати свої стилі CSS.

  ee5833b48a3debc050f8d11c463d72f0.png

  Читати повністю...
 • Щоб компанія розвивалася швидше, ніж конкуренти, а прибуток збільшувався без додаткового штату і дорогого устаткування, потрібно знати про працюючі стратегії і нові бізнес-інструменти, які допомогають знизити витрати і автоматизувати рутину.

  З 20 вересня по 22 листопада по всій Україні пройдуть безкоштовні семінари «Формула компанії: секрети успішних команд». Цей цикл навчальних заходів допоможе участникам підвищити лояльність своїх клієнтів, знайти неефективних співробітників та зменшити кількість невирішених проблем у відділах продажів. Заходи будуть проводити провідні спеціалісти українських та міжнародних компаній: WOG-ритейл, BogushTime, 1С-Бітрікс, Kasha School, Софткей, Visotsky Consulting та інші.

  298df18fca803b85bcbdec8ddacd1da7.jpg
  На семінарах спікери розкажуть:
  • Як організувати продуктивні робочі комунікації в компанії;
  • Як автоматизувати бізнес-процеси;
  • Як оптимізувати і економити робочий час на рутині;
  • Як підвищити лояльність клієнтів і рівень продажів на 20% за допомогою CRM;
  • Як правильно вести переговори і досягати успіху за допомогою секретів ораторського мистецтва.
  Семінари будуть корисними власникам бізнесу, директорам з розвитку, IT-директорам, керівникам відділу продажів і менеджерам по персоналу.

  Перша «Формула компанії» стартує 20 вересня у Львові, а потім у Дніпрі, Полтаві, Харкові, Одесі, Києві, Кривому Розі та Житомирі. Обирайте місто і програму.

  Семінари безкоштовні. Для участі потрібно заздалегідь зареєструватися.
 • Ми вирішили дізнатися у найбільших гравців на ринку, як вони працюють зі своїми клієнтами, якими правилами керуються і які цілі ставлять на майбутнє.

  Віталій Ткаченко,
  директор по маркетингу WOG-рітейл


  1. Навчіться віддавати.
  2. Навчіться планувати і ставити собі чіткі цілі.
  3. Не дивіться, що роблять конкуренти, і не дивіться, що роблять навколо вас. Ідіть тільки тим шляхом, який для вас є єдиним і правильним.
  4. Живіть свідомо кожен день.
  5. Не шкодуйте грошей на навчання, тренінги, придбання книг, створення бібліотек. За навчанням і розвитком людей в компанії дуже велике майбутнє. Такі люди набагато більше зможуть принести компанії прибутку.
  6. Не зачиняйтеся, а спілкуйтеся з навколішнім оточенням, комунікуйте із великою кількістю людей із різних сфер.

  Читати повністю...
2 000 000+
компаній
вже використовують Бітрікс24