Віддалений офіс

Правильна організація віддаленої роботи співробітників дозволяє оптимізувати ресурси компанії та забезпечити ефективність бізнес-процесів. Щоб команда дистанційно працювала злагоджено та продуктивно, необхідно надати їй зручні та зрозумілі інструменти та сервіси. Комплекс інструментів, необхідних для організації роботи підприємства без прив’язки до місцезнаходження працівників пропонує Бітрікс24.

Проста організація віддаленого офісу

Бітрікс24 – пакетне рішення для дистанційної роботи:

 • CRM для продажів;
 • чати та відеодзвінки;
 • завдання та проєкти;
 • диск та календарі;
 • облік робочого часу;
 • CRM-маркетинг;
 • аналітика та звіти;
 • мобільний застосунок.
Фото Функціонал клієнти

Контакт-центр: не загубити жодного клієнта

До контакт-центру підключаються всі канали комунікації з клієнтами: електронна пошта, соціальні мережі, форми з сайту, телефонія тощо. У системі зберігаються всі контакти та історії взаємодій менеджерів і замовників.

Перехід на віддалену роботу не виключає регулярну звітність. Бітрікс24 автоматично формує звіти, які дозволяють визначити завантаженість співпрацівників за часом, оцінити ефективність каналів зв’язку та роботи менеджерів.Фото Контакт-центр

CRM для продажів

CRM автоматично веде ліди воронкою продажів. Після звернення клієнта до компанії в системі створюється картка з його даними. Історія спілкування з ним, коментарі та плани співпраці зберігаються тут же. Це спрощує реалізацію дистанційного навчання нових менеджерів, адже їм не потрібно запрошувати інформацію про кожного клієнта.

Користувачі платформи можуть створювати сценарії продажів, які CRM допоможе впровадити. Роботи платформи виставляють завдання менеджерам, відправляють листи різними каналами зв’язку клієнтам, показують рекламу тощо.

Фото CRM для продажів

Простір для корпоративного спілкування

Комунікація – важлива складова успішної роботи над будь-яким проектом. Бітрікс24 піклується і про цей аспект організації роботи з віддаленими співробітниками. Платформа пропонує:

 • Текстові чати: особисті, загальний для всіх користувачів сервісу, групові та закриті. У чатах можна відправляти голосові повідомлення, документи та цитати.
 • Дзвінки. Користувачі порталу можуть здійснювати безкоштовні дзвінки з будь-ким із колег.
 • Відеодзвінки. Під час спілкування співробітникам доступна функція демонстрації екрана. Платформа дозволяє організувати відеоконференцію з 10 учасниками, що спрощує проведення нарад при переході співробітника на віддалену роботу.
 • Жива стрічка. Система передбачає публікацію повідомлень для загального огляду. Користувачі можуть ставити їм «лайки» та коментувати. Таким чином функціонує корпоративна соціальна мережа.
Фото Простір для корпоративного спілкування

Фото Простір для спілкування

Управління проєктами

Планування роботи під час карантину спрощує розділ Проекти та завдання. До проекту запрошуються співробітники, необхідні для виконання завдання для його реалізації. До завдань зазначаються ролі членів команди (постановник, відповідальний, співвиконавець, спостерігач). Це полегшує взаємодію працівників між собою. Постановник завдання також додає детальний опис і необхідні матеріали для його виконання, вказує дедлайн.

Співробітники на віддаленій роботі можуть переглядати завдання списком або більш наочно – за допомогою діаграми Ганта. Вона не тільки зручна для візуального сприйняття, але й допомагає визначати взаємозв’язок завдань між собою. Проекти прив’язуються до лідів, угод і компаній, що зручно для організації роботи з клієнтами.

Важливе доповнення до таск менеджера – диск. Зберігати всі необхідні для підприємства файли можна в хмарному сховищі платформи.

Фото Управління проєктами

Фото CRM Управління проєктами

Програма обліку робочого часу

Одне з головний питань щодо організації віддаленої роботи співробітників стосується контролю їх розкладу та зайнятості. Бітрікс24 дає можливість фіксувати початок і закінчення робочого дня, а також визначати, скільки часу працівник витрачає на кожне завдання. Система автоматично формує звіти, необхідні бухгалтеру для нарахування заробітної плати та керівникові для розрахунку ефективності роботи підлеглих.

Фото Програма обліку робочого часу

Звіти

Моніторити якість дистанційної роботи допомагає система звітів. Платформа складає звіти за часом, витраченим виконавцем на задачу, робочим графіком та відсутністю. Після завершення робочого дня система пропонує користувачу заповнити звіт для керівництва. Слідкувати за продуктивністю віддаленої роботи – просто.

Фото Звіти

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!