Таск-менеджер для спільної роботи: як простежити за всіма та всім

Як правильно організувати спільну роботу над проектом, щоб кожен співробітник виконував завдання чітко та вчасно? Менеджер завдань допоможе керівнику грамотно розподілити навантаження, сформувати робочий план і контролювати роботу на кожному етапі.

Завдання, поставлене усно – втрачене завдання

Заносьте кожне завдання, проект або доручення в менеджер завдань. Вам більше не доведеться засмічувати пам'ять, тримати в ній всі поточні і майбутні завдання.

Просто призначте відповідальних, встановіть терміни і займіться своїми справами. Бітрікс24 сповістить співробітників про нове завдання, внесе справу в календарі, а також нагадає про дедлайн.
Фото Втрачання усних завдань

Працюйте в команді

Для роботи зі складними проектами об'єднуйте співробітників у робочі групи. В них ви зможете обмінюватися інформацією, обговорювати завдання, створювати і редагувати файли, фіксувати результати і відстежувати роботу колег.

Якщо завдання об'ємне, розбийте його на декілька підзавдань і запросіть ще виконавців. За допомогою таск-менеджера онлайн ви зможете призначити кожному з них індивідуальну роль та права доступу.
Фото Працюйте в команді в Бітрікс24

Плануйте

У Бітрікс24 є вбудований планувальник проектів – діаграма Ганта. Вона показує, скільки всього завдань створено по проекту, їх часові рамки, скільки завдань завершено і скільки в роботі.

Переглядаючи діаграму, ви зможете пересувати терміни, створювати нові події, призначати відповідальних і встановлювати пріоритети. Це дуже зручно, коли триває робота над великим проектом, з великою кількістю завдань та співробітників.
Фото Плануйте в Бітрікс24

Ведіть списки справ

Організуйте свої справи в списки, щоб не загубитися в потоці завдань. Вибирайте, які з них переглядати: завдання на сьогодні, на тиждень або місяць, пріоритетні, завдання в групах чи проектах.

За допомогою безкоштовного менеджера завдань ви зможете створювати будь-які зручні вам списки і користуватися ними багаторазово.
Фото Списки справ в Бітрікс24

Контролюйте роботу

В менеджері завдань Бітрікс24 вся звітність доступна в режимі онлайн. Система сама прораховує, скільки співробітники витрачають час на виконання тих чи інших завдань, фіксує, скільки з них було завершено, а скільки знаходяться в роботі.

Вся інформація відображається в наочному вигляді. Керівник зможе легко зрозуміти, які завдання забирають надто багато часу і грошей, хто із співробітників підходить до справи відповідально, а хто працює абияк.
Фото Контроль роботи в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки таск-менеджер

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки таск-менеджер
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!