Діаграма Ганта онлайн

Невід'ємна частина роботи будь-якого керівника — планування та контроль виконання завдань і проектів. На сьогоднішній день існує безліч програм і сервісів для побудови наочних діаграм (їх ще називають діаграма Ганта або графік Ганта). Діаграма допомагає керівникам контролювати своєчасне виконання завдань в підрозділі, а підлеглим  не допускати порушень.

Діаграма Ганта в Бітрікс24

Діаграма Ганта в онлайн сервісі Бітрікс24 - це безкоштовна можливість керувати завданнями в рамках робочої групи. Коли кожен учасник проекту не тільки бачить, але і сам планує роботу над спільним завданням.

Діаграма наочно відображає часові рамки завдань в тій послідовності, в якій вони повинні проходити на протязі проекту.
Фото Діаграма Ганта в Бітрікс24

Як побудувати діаграму Ганта

У сервісі «Бітрікс24» є 2 зразки (представлення) завдань  ви можете переглядати завдання як у вигляді графіка Ганта, так і у вигляді звичайного списку. Як побудувати графік Ганта? Створіть завдання по шаблону і оберіть «Діаграму Ганта». Все готово, можна переглядати завдання в зручній стрічці!

Подивившись на діаграму, ви одразу бачите кількість завдань за проектом, скільки з них завершено, знаходиться в роботі та прострочено. За допомогою зручного фільтра ви можете вибрати одне завдання з підзавданнями та відобразити хід його виконання на діаграмі. Це дуже зручно, коли базове завдання дуже об'ємне і у нього велика кілька виконавців.
Фото Як побудувати діаграму Ганта в Бітрікс24

Контроль термінів завдань

З діаграмою Ганта ви в повному сенсі цього слова керуєте завданнями. Причому багато робите візуально - переміщаєте мишею терміни початку і кінця виконуваних завдань, рухаєте смужку дедлайну. При цьому ви бачите всю картину завдань за проектом. У проект додалася нове завдання? Ви відразу ставите йому свої часові рамки. Завдання затягнулося? Форсуйте його, зменшуючи крайній термін.
Фото Контроль термінів завдань в Бітрікс24

Вся інформація - як на долоні

Діаграма інформативна. При наведенні курсору миші на стрічку окремого завдання спливає вікно з головною інформацією (назва, постановник, відповідальний, терміни, статус, пріоритет). Смужка завдання забарвлюється у відповідності з його статусом (виконується, прострочене, завершене). Відображаються терміни дедлайнів по кожному завданню і «прапорці» у тих, що завершилися. Вся інформація за проектами - як на долоні!
Фото Вся інформація - як на долоні в Бітрікс24

Зручне управління проектами

Діаграма не тільки ілюструє стан завдань за якимось проектом, але й дозволяє керувати ними. У кожного завдання в списку є зручне командне меню, за допомогою якого ви переглядаєте, редагуєте або видаляєте завдання, додаєте йому крайній термін або тут же створюєте підзавдання. З того ж меню ви можете почати виконання нового завдання, відхилити або призупинити його, додати в план робочого дня, а також делегувати його колезі.
Фото Справи співробітників – завжди під контролем в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки Діаграма Ганта

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки Діаграма Ганта
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!