Контроль виконання доручень

Підлеглі допізна затримуються з невідомих причин? Ви не можете об'єктивно оцінити результати їх роботи? Деталі проектів упускаються і забуваються, а від цього страждають клієнти? Ви не знаєте, як налагодити взаємодію відділу продажів, маркетингу і виробництва? Контроль співробітників забирає надто багато часу, звітів немає вчасно, вони затримуються або пишуться для галочки?

Пора навести порядок в робочих процесах компанії!

Контроль виконання доручень – першочергове завдання кожного керівника. Він спирається на реєстр доручень і здійснюється через технологію оперативного обміну інформацією по горизонталі та вертикалі всередині підприємства. Сервіс «Бітрікс24» автоматизує постановку та облік завдань, швидкий документований обмін питаннями і відповідями, зауваженнями та вказівками, облік робочого часу..
Фото Порядок в робочих процесах компанії з Бітрікс24

Як це працює?

Не треба роздавати доручення усно, по телефону або електронною поштою. Програма управління персоналом «Бітрікс24» допомагає ставити завдання, контролювати терміни і деталі, вносити уточнення, враховувати робочий час. Це робиться в будь-який час, в будь-якому місці, через інтернет або мобільний телефон.

Створіть завдання, в тілі завдання докладно опишіть мету та дайте початкові данні, призначте виконавця, співвиконавців та спостерігачів, встановіть терміни виконання. Прикладіть до задачі текст, таблицю або картинку.
Фото Як це працює

Контроль виконавчої дисципліни

Бітрікс24 полегшує і прискорює контроль роботи співробітників - керівник бачить зведення і звіти по завданням і дорученням, розуміє, який відсоток доручень виконується в строк, а який – із запізненням.

Переглядайте завдання з різними ролями: «Роблю», «Допомагаю», «Доручив», «Спостерігаю». Червоні лічильники покажуть, де «горять» терміни і потрібне втручання. Звертайте увагу на прострочені завдання або завдання без крайнього терміну. Використовуйте для контролю зведення та проекти. Чек-листи і підзадачі покажуть, на якій стадії виконання зараз багатоетапні проекти.

Ви оціните, наскільки ефективно працюють співробітники та який обсяг робіт вони виконують.
Фото Контроль виконавчої дисципліни в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки контроль виконання доручень

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки контроль виконання доручень
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!