Сховище даних: доступ до файлів з будь-якої точки світу

Архіви на жорстких дисках, флешках незручні, вони губляться і ламаються. Google Drive, Яндекс.Диск та інші «хмари» недостатньо функціональні. Доступу на завантаження і скачування недостатньо. Від сучасного сховища потрібно спільне редагування, контроль доступу.

З віртуальним сховищем даних Бітрікс24.Диск ви отримуєте:

  • Безкоштовний дисковий простір для зберігання бізнес-даних
  • Доступність файлів 24/7, з комп'ютера та мобільного пристроя
  • Перегляд і редагування файлів без спеціальних програм
  • Автоматичну синхронізацію з файлами на комп’ютері
Фото Віртуальне сховище даних Бітрікс24.Диск

Корпоративне сховище даних

Хмарне мережеве сховище даних «Бітрікс24.Диск» відкриває вам повний доступ до робочих матеріалів скрізь та 24 години на добу.

Зберігайте файли та керуйте ними в Windows, MacOS або Linux, у онлайн або офлайн режимі, за допомогою комп'ютерів або мобільних пристроїв.

Це безпечно: передача даних шифрується за допомогою протоколу SSL.
Фото Корпоративне сховище даних

Завантаження файлів у сховище документів «Бітрікс24»

«Бітрікс24.Диск» надійно зберігає файли і забезпечує роботу з ними віддалено або на комп'ютері. Внесені зміни автоматично синхронізуються при підключенні до інтернету.

Співробітники вашої компанії завантажать файли на загальний диск, за замовчуванням файли і папки на цьому диску є загальнодоступними. Для персональних файлів кожному працівнику надано особистий диск. Доступи до файлів налаштовуються: допустіть обраних колег до читання, перегляду або редагування.
Фото Завантаження файлів у сховище документів «Бітрікс24»

Економія часу співробітників

На пересилку, обговорення та узгодження файлів витрачається сила-силенна часу. «Бітрікс24.Диск» дозволяє відкрити доступ колезі в 1 клік, для спільного перегляду і редагування. Працюйте спільно з файлом, що прикріплений із диска до задачі або повідомлення. Обговорюйте документ і редагуйте його разом з колегами в онлайн режимі. Після завантаження файлу «Бітрікс24.Диск» колеги отримують повідомлення в «Живий стрічці».

Для узгодження файлів з клієнтами або підрядниками використовуйте публічне посилання. Це зручно, не потрібно завантажувати файл в стороннє хмарне сховище.
Фото Економія часу співробітників

Економія коштів

Електронне сховище документів «Бітрікс24.Диск» позбавить від витрат на ліцензії Microsoft Office. Створюйте, переглядайте, редагуйте документи за допомогою сервісів Google Docs і MS Office Online.

Для тарифу «Проект» передбачено безкоштовне хмарне сховище об'ємом до 5Гб. Для тарифу «Команда» об’єм збережених даних може досягати 100Гб, для тарифу «Компанія» він не обмежений.
Фото Економія коштів

Історія змін та пошук

Після редагування попередні редакції файлів не зникають. Повертайтеся до них, звернувшись через «Бітрікс24.Диск» до історії змін. Відновлюйте ранні копії з архіву, щоб не покладатися на пам'ять.

Знаходьте файли в архіві, використовуючи пошук. Шукайте за назвою, часом створення, автором, типом файлу, кількістю лайків. Передбачений спеціальний пошук для картинок.

Архівуйте файли на зовнішньому мережному диску в два кліка.
Фото Історія змін та пошук

«Бітрікс24» - це не тільки Диск

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки Диск
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!