Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

CRM для веб-студії

Взаємовідносини веб-студії та замовника вельми специфічні. Тривале спілкування, постійні затвердження і погодження, численні етапи та завдання. Кожен проект вимагає ретельної фіксації всіх кроків, збереження всієї історії взаємодії і всіх документів та матеріалів, що створюються в рамках проекту. Допоможе з цим CRM для веб-студії.

Ведення історії проекту

CRM – незамінне рішення для веб-студії. Це, мабуть, головний інструмент керівника та менеджера проектів. Саме в CRM егко зберегти всю історію непростих взаємин студії з замовником. Кожен крок від дзвінка або заявки на сайті до приймання готової роботи фіксується в CRM.

Всі супутні документи та матеріали зберігаються там же, в «Бітрікс24» і доступні всім учасникам проекту.
Фото Контроль робіт в Бітрікс24

Допродажі та підтримка клієнта

Історія взаємодії з кожним замовником зберігається в CRM. Завершення проекту не означає завершення співпраці. Спираючись на інформацію про виконані роботи, запропонуйте замовнику технічну підтримку сайту, додаткові послуги та оновлення.

Передайте всю інформацію про проект співробітникам інших підрозділів або субпідрядникам, щоб надавати клієнтам максимально зручний сервіс.
Фото Допродажі та підтримка клієнта в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 10 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!