CRM для ведення тренінгів

CRM для ведення тренінгів складається з багатьох інструментів для спрощення бізнес-процесів, організації документообігу, комунікацій з клієнтами та маркетингу.

Управління бізнес-процесами

Бітрікс24 дозволяє швидко розробляти сайти, лендінги й промо-сторінки. Для кожного тренінгу можна створювати окрему сторінку з детальною інформацією про особливості його проведення або коротким анонсом. На сайті розміщується форма заявки на участь у навчальному заході. Вхідні дзвінки й повідомлення легко обробляти в CRM.

На порталі зручно розміщувати графіки проведення тренінгів, а також розділяти контакти для слухачів різних тем. У системі можна ставити завдання менеджерам і контролювати їх виконання. При необхідності в програмі публікуються матеріали з лекцій, їх плани й практичні завдання. У користувачів програми є можливість вести робочі чати. Вони бувають загальними – для всіх учасників системи, індивідуальними – для персонального спілкування з колегами, а також закритими – для вирішення питань, які стосуються певної групи співробітників компанії. Завдяки функціям відеоконференції та відеовиклику тренінги можна проводити в безпосередньо в системі онлайн.
Фото Управління бізнес-процесами Фото CRM-система

Робота з документами

У ЦРМ для ведення тренінгів користувачам доступні шаблони комерційних пропозицій і рахунків. Виставляти рахунки можна з облікової картки клієнта, зі списку студентів або компаній, на сторінці «Рахунки». Також працює функція регулярних платежів. Система відправляє клієнтам рахунки до сплати в запланований день. Взаємодія з потенційними учасниками тренінгів Бітрікс24 об’єднує всі канали комунікації – телефонні дзвінки та SMS, голосові й текстові повідомлення в месенджерах, спілкування в соціальних мережах. У системі зберігаються записи розмов, листи й контактні дані клієнтів. Програма дозволяє формувати картки студентів і формувати їх портрети. Користувачі можуть підключати чат-боти з готовими відповідями на поширені запитання. До СРМ для ведення тренінгів легко підключати телефонію. До дзвінків залишають коментарі. В програмі планують наступні розмови.


Фото Робота з документами

Маркетинг і аналітика

Інструменти маркетингу дозволяють створювати сегменти клієнтів, що допомагає пропонувати їм більш актуальні лекції. Користувачі системи можуть робити розсилки з нагадуванням про запис на лекції, додатковою інформацією та запрошеннями на схожі заходи. За допомогою наскрізної аналітики власники бізнесу можуть вираховувати ефективність роботи викладачів, менеджерів і адміністраторів тренінгів, зробити висновки про виконання плану продажів і результати рекламних кампаній. Після проведення аналізу робляться висновки про доцільність виконання тих чи інших маркетингових стратегій. Керівники тренінгових компаній мають доступ до універсального конструктору звітів. Їх можна складати по рекламним кампаніям, заходам, продажам квитків і ефективності роботи команди.
Фото Маркетинг і аналітика

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!