CRM-система для малого бізнесу

Малий бізнес супроводжується високою конкуренцією, займаєтеся ви послугами або продажами. Вас відрізняє тільки те, як ви працюєте з клієнтами. Це вірно і для B2B, і для B2C, і навіть для роботи з держорганами. Потенційним клієнтам є з чого вибирати, а зробити так, щоб вони вибрали і залишалися з вами – ваша головна задача.

Всі інструменти для малого бізнесу

CRM-система Бітрікс24 – це комплекс інструментів, який відмінно підходить для потреб малого бізнесу, для перетворення «холодних» клієнтів в постійних та для ефективної і злагодженої роботи співробітників.

CRM для малого бізнесу з числом співробітників до 12 осіб – безкоштовно.
Фото Всі інструменти для малого бізнесу

Швидкість наше все

Виконати замовлення швидко і якісно - зібрати потрібну інформацію, підключити до роботи фахівців і постійно бути на зв'язку з клієнтом.

У Бітрікс24 вся необхідна інформація по клієнтам, по угодам, по проектам завжди поруч. CRM для малого бізнесу – спосіб зробити роботу співробітників ефективною, а клієнтів задоволеними.
Фото Швидкість наше все

Систематизація та накопичення

Бітрікс24 систематизує інформацію по клієнтам, завданням і проектам, будучи єдиним сховищем даних. Завдяки «розумному пошуку», інформація по клієнтам та угодам завжди під рукою.

Систематизуйте і накопичуйте інформацію – клієнтську базу, шаблони документів, листування з клієнтами – ви не втратите клієнта з відходом менеджера і зможете швидко та на будь-якому етапі підключити іншого працівника до роботи над проектом.
Фото Систематизація та накопичення

Прозорість і контроль

Легкі регламенти для роботи менеджерів – кожен крок по угоді з клієнтом фіксується, виключаючи навіть можливість забути про клієнта або про завдання.

З CRM-системою ви бачите, як працюють менеджери, як вони ведуть операції, як спілкуються з клієнтами по телефону.

В CRM Бітрікс24 ви можете аналізувати роботу в цілому по відділу, за конкретним клієнтам і по окремим менеджерам.
Фото Прозорість і контроль

Вбудована IP-телефонія

Вбудована IP-телефонія в CRM-системі обходиться дешевше, ніж більшість аналогічних сервісів. Дзвінки клієнтам на мобільні або стаціонарні телефони з CRM без відриву від повсякденних завдань.

Всі вхідні та вихідні телефонні розмови записуються і зберігаються у картці клієнта. Ви можете перевірити, як менеджери спілкуються з клієнтами, чи дотримуються вони регламентів.

За пропущеними дзвінками в CRM-системі автоматично створюється завдання менеджеру - ви не втратите кошти, які пішли на залучення клієнтів.
Фото Вбудована IP-телефонія

Безпека клієнтської бази

Візьміть за правило у вашій компанії працювати з CRM-системою Бітрікс24 – прив'яжіть KPI менеджерів до залучених клієнтів або завершених угод.

У цьому випадку, вони завжди будуть заносити інформацію про новий лід в CRM, а не записувати на листочки, блокноти і excel-таблиці. Ви скоротите ризики уходу клієнтів разом з менеджером.
Фото Безпека клієнтської бази

Аналіз та коригування

Власна аналітика для планування і своєчасного коригування.

Дивіться воронку продажів за будь-який часовий проміжок, в розрізі по угодам, по окремим менеджерам, за напрямами. Аналітичний звіт за вашими даними дасть вам більше уявлення про те, як йдуть справи компанії і що терміново потрібно скорегувати, який менеджер відстає, а кого, навпаки, потрібно мотивувати на ще більші результати.
Фото Аналіз та коригування

Тільки для малого бізнесу!

Якщо у вашій компанії до 12 чоловік, то платити необов'язково. Весь комплекс для організації роботи компанії в Бітрікс24 плюс безкоштовна CRM-система для малого бізнесу.
Фото Тільки для малого бізнесу

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!