CRM для СКУД (Cистеми контролю та управління доступом)

СКУД – це електронна система, яка фізично обмежує доступ куди-небудь, наприклад, вхід і вихід з підприємства. Вона дозволяє розподілити права доступу співробітників і відмовити в проході небажаним особам. За допомогою пристроїв для блокування може керуватися дистанційно.

СКУД вирішує такі завдання:

  • збір та надання статистики;
  • доступ персоналу лише з електронними перепустками;
  • облік робочого часу співробітників;
  • охорона в реальному часі
  • інтеграція з іншими програмами.
Фото Управління і аналіз бізнес-процесів


CRM-cистема для СКУД дозволяє менеджерам компанії швидко обробляти ліди та організовувати якісну взаємодію з ними. Після огляду об’єкта фахівці компанії, яка надає послуги з впровадження системи контролю та управління доступом, вносять всю необхідну інформацію про клієнта та заплановані роботи в ЦРМ. Для цього спеціалістам знадобиться лише смартфон, планшет або ноутбук.
Фото Управління і аналіз бізнес-процесів

Окупність СРМ-системи для СКУД

Бітрікс24 надає користувачам повний арсенал інструментів, які допомагають оптимізувати їх роботу. Інтеграція платформи з усіма каналами продажів (від сайту до соціальних мереж) дозволяє швидко реагувати на запити клієнтів. Завдяки автоматизованій картці ліда, менеджеру легко орієнтуватися при проведенні переговорів. Все це дозволяє співробітникам компанії закривати більшу кількість угод.
Фото Функціонал клієнти
Якщо один із членів команди захворів або звільнився, його без проблем може замінити інший. У Бітрікс24 зберігаються всі дані про клієнта та історія взаємодії з ним, тому новий співробітник може без вагань продовжити роботу свого колеги на будь-якому етапі. Для підприємства це вагомий плюс, адже воно не втрачає коштів, які виділялися на рекламу компанії та оплату робочого часу персоналу. CRM-система для системи контролю та управління доступом допомагає керівництву відстежувати всі показники роботи – від кількості контактів у клієнтській базі до кількості укладених договорів. Найголовніше, що керівник має змогу побачити, на якому етапі комунікації губляться ліди.
Фото Управління і аналіз бізнес-процесів


Всі необхідні інтеграції в одному сервісі

ЦРМ-система для СКУД дає можливість інтегрувати:
  • форми замовлення на сайті, зворотного дзвінка, запиту КП, онлайн-чати тощо;
  • IP-телефонію – допомагає рівномірно розподіляти навантаження на менеджерів і не пропускати жодного дзвінка;
  • електронну пошту – для ведення листування безпосередньо з платформи;
  • завдання та проекти – користувачі отримують доступ до списку завдань, що запобігає зриву дедлайнів.Фото Функціонал клієнти
Окрім цього, ЦРМ-система для системи контролю та управління доступом надає доступ до диску, на якому можна зберігати необхідну документацію та інші матеріали за проектами. Щоб полегшити роботу менеджерів, платформа видає нагадування протягом усіх етапів спілкування з клієнтом. Співробітник не забуде передзвонити, назначити зустріч або відправити угоду на підпис. Впровадження СРМ-системи для системи контролю та управління доступом – оптимальне рішення, якщо компанія працює з великими за площею об’єктами. У таких проектах приймає участь значна кількість співробітників, а тому Бітрікс24 стає платформою для їх ефективного спілкування в процесі виконання замовлення.
Фото Управління і аналіз бізнес-процесів

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!