CRM для навчальних закладів

CRM для навчальних закладів – це система для автоматизації роботи освітніх центрів, шкіл, ВНЗ. Програма допомагає залучати більше абітурієнтів, проводити маркетингові заходи, планувати навчальний процес, виписувати рахунки клієнтам.

Для кого створена система

    CRM представляє собою зручний комплекс інструментів для:
  • Абітурієнтів. Вони мають змогу дізнатися перелік документів, необхідних для вступу до закладу, розклад роботи приймальної комісії, графік вступних випробувань тощо.
  • Студентів. Вони отримують доступ до розкладу занять, іспитів і заліків, навчальних планів і матеріалів, електронної залікової книжки.
  • Керівників закладу. Для них найголовніше – безпека даних і можливість відстежувати ефективність роботи співробітників. У системі можна готувати комплексні звіти, розраховувати заробітну плату, складати графіки відвідування та успішності учнів, вести рекламу освітньої установи.
  • Викладачів. Для них доступні розклади занять, статистичні дані успішності студентів, результати іспитів і тестів. Також програма є зручною платформою для спілкування викладачів між собою та з учнями.
Фото Можливості Бітрікс24 Фото Для кого створена система

Програмні можливості

Щоб інформація про абітурієнтів та студентів не губилася, в системі можна вести їх базу, користувачі програми складають портрети клієнтів і виставляють їм рахунки в електронній формі. На сайті навчальної установи можна розмістити форму заявки на вступ до закладу. Заявки обробляються онлайн. Роботи ЦРМ для навчальних закладів сповіщають абітурієнтів про необхідні документи та час роботи приймальної комісії, іспитів або тестування. Для цього майбутнім студентам відправляють повідомленні на електронну пошту й телефон.

У системі учням відкривається розклад занять і навчальний план. Завдяки відеоконференцзв'язку, у викладачів є можливість проводити заняття в режимі онлайн. Програма автоматично складає рейтинг студентів. Для цього вона аналізує їх відвідуваність, успішність, активність, участь в житті освітнього центру, відгуки педагогів і студентів. Користувачам програми відкривається каталог послуг та електронної документації школи. В ньому вказують перелік основних і додаткових занять, позакласні заходи. СРМ для навчальних закладів дозволяє перевести документообіг в електронний вигляд. Студенти можуть використовувати шаблони рахунків і самостійно готувати їх для сплати за навчання. Програма спрощує процес проведення тестувань у школах і вищих навчальних закладах. Вона легко інтегрується зі спеціальними системами для онлайн-тестування учнів.

Керівництво отримує статистику по маркетингу, приросту бази студентів, ефективності каналів надходження абітурієнтів. Впровадження Бітрікс24 у навчальних установах піднімає їх популярність та імідж в очах потенційних та існуючих учнів. За допомогою системи можна легко структурувати освітні процеси, налагодити оперативну комунікацію між студентами та викладачами та спростити підрахунки прибутковості освітнього бізнесу.
Фото Програмні можливості в Бітрікс24Фото Програмні можливості

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!