CRM для рекрутингу

CRM система для рекрутингу служить сервісом для автоматизації проектів компанії й управління внутрішньої комунікацією між співробітниками. Це інструмент для покращення взаємин між членами персоналу, створення сприятливих умов і позитивної атмосфери для продуктивної роботи. За допомогою порталу вдається організувати оперативне навчання й адаптацію нових представників команди, а також підтримувати лояльність інших співробітників.

Кар'єра для персоналу

На порталі Бітрікс24 можна публікувати відкриті вакансії компанії, щоб мотивувати співробітників на професійне зростання. Таким чином, фірма вибирає в якості кандидатів на посади вже лояльних співробітників. Вони не потребують адаптації й вивчення корпоративних цінностей компанії . Тестування й навчання співробітників Система дозволяє впроваджувати нові навчальні курси в режимі онлайн. Перевірити засвоєні знання можна за допомогою тестів.

Інтеграція з 1С: Зарплата і Управління Персоналом допоможе підтримувати актуальні дані про співробітників, структуру компанії й кадрові рішення. На портал також можна завантажити інформацію про відсутність членів персоналу. Перегляд відпусток і зарплатних листків У програмі співробітники можуть запрошувати розрахункові листи й дізнаватися про залишок відпустки. Інформація доступна в будь-який час. Інструмент для збору ідей ЦРМ система для рекрутингу допомагає визначати потенціал коле. У системі можна збирати й обговорювати ідеї для розвитку компанії. Кожен із співробітників має право оцінювати їх та голосувати за або проти їх впровадження.
Фото Кар'єра для персоналу Фото Кар'єра для персоналу з Бітрікс24

Електронні заявки

Сервіс внутрішніх заявок прискорює їх обробку, уникаючи неефективні витрати часу. Він дає можливість швидко й легко оформити пропуск, візитку, канцелярські товари та інші необхідні для роботи речі.
Фото Електронні заявки в Бітрікс24

Дошки оголошень компанії

На дошці співробітники залишатимуть особисті оголошення про аренду/куплю/продаж нерухомості, техніки, автомобілів і тощо. Така функція економить час на вирішення питань, що не стосуються роботи, а направляє його на вирішення виробничих завдань.
Фото Дошки оголошень компанії

Нагадування

Керівники рекрутингових компаній можуть використовувати всі канали комунікації – від телефонних дзвінків до повідомлень у месенджерах або соцмережах. Розсилки з нагадуванням про важливі події й новини компанії та іншою корисною інформацією дозволяють оптимізувати робочий час спеціалістів. СРМ система для рекрутингу – надійний помічник HR-менеджерів у побудові корпоративної культури, організації ефективного робочого процесу, залученні співробітників до взаємодії.
Фото Нагадування в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!