Програма для ведення обліку клієнтів

Як змусити клієнтів обрати вас, а не конкурентів? Формуйте стратегію бізнесу, зміцнюючу партнерські відносини з покупцями. Програма для обліку клієнтів допоможе вам не втрачати нових покупців і утримувати старих клієнтів.

CRM для роботи із замовниками

Система управління замовленнями «Бітрікс24» допоможе виявити ключових замовників, запобігти їх переходу до конкурентів і підвищити середній чек. Використовуйте CRM для обліку замовлень клієнтів, щоб:
  • Вести клієнтську базу
  • Розширювати базу контактів
  • Фіксувати звернення
  • Виставляти рахунки, відправляти комерційні пропозиції
  • Обробляти замовлення
  • Реалізовувати програми лояльності
Фото CRM для роботи із замовниками

Не пропускайте жодного звернення

Використовуйте «Бітрікс24» для поповнення клієнтської бази. Додавайте в програму обліку клієнтів телефони, адреси E-mail, акаунти соціальних мереж. Фіксуйте історію звернень, переговорів, деталі замовлень, знижки та акції.

Всі звернення, дзвінки, листи і заявки з сайту автоматично зберігаються в системі і конвертуються в «ліди». CRM не дозволить втратити жодного контакту. «Бітрікс24» надсилає менеджерам нагадування про пропущені дзвінки. Записи вихідних і вхідних дзвінків зберігаються в системі обробки заявок, їх легко знайти через Журнал дзвінків або картки клієнтів.
Фото Не пропускайте жодного звернення з Бітрікс24

Утримуйте покупців

Постійно нагадуйте покупцям про себе. Сплануйте в «Бітрікс24» графіки спілкування з ключовими замовниками у зручний їм час і по комфортним для них каналах. Опитуйте клієнтів, збирайте відомості про особисті уподобання та хобі. Вітайте зі святами - особистими, професійними та державними. Даруйте подарунки та знижки. Безкоштовно розсилайте кейси, методички, поради. Фіксуйте активності і отриманий зворотний зв'язок у системі управління заявками.

Організуйте «гарячу лінію». Консультуйте з незрозумілих питань, вирішуйте проблеми з товарами і послугами. Служба підтримки неможлива без системи обліку звернень (тікетів).
Фото Утримуйте покупців з Бітрікс24

Поповнюйте клієнтську базу через сайт та соціальні мережі

Програма для продажів «Бітрікс24» збирає контакти потенційних замовників з корпоративного сайту, соціальних мереж і месенджерів. Розмістіть на сайті лід-форму, анкету звернень в техпідтримку, онлайн-чат. Налаштуйте з'єднання з чатами Вконтакте, Facebook, Telegram, Skype. Контакти нових друзів автоматично надійдуть в клієнтську базу у вигляді «лідів».
Фото Поповнюйте клієнтську базу через сайт та соціальні мережі з Бітрікс24

Організуйте роботу відділу продажів

Недостатньо набрати за оголошенням «активних», «відповідальних» і «націлених на результат» менеджерів з продажів. Надані самі собі, вони не налагодять спільну роботу. Програма для обліку продажів безкоштовно спростить робочий процес, впроваджуючи шаблони стандартних бізнес-процесів, ділових листів, комерційних пропозицій та рахунків.

Регламенти обробки заявок, оформлення документації, підготовки звітності легко реалізуються за допомогою шаблонів «Бітрікс24». Однак у безкоштовній хмарній версії «Проект» число користувачів CRM не може перевищувати 12 осіб.

«Бітрікс24» скорочує час адаптації нових співробітників. Правила та інструкції, шаблони документів, контакти колег і контрагентів зберігаються в одному місці, легко знаходяться, доступні у будь-якому місці з мобільних пристроїв. Співробітники миттєво отримують оповіщення, що нагадує про нові та заплановані завдання. При звільненні справи передаються «в один клік».
Фото Організуйте роботу відділу продажів з Бітрікс24
Фото Робота відділу продажів з Бітрікс24

Контролюйте кожен етап угоди

У «Бітрікс24» ви зможете формувати комерційні пропозиції, відстежувати процес виконання замовлень і укладення угод, вести каталог товарів та послуг, виставляти рахунки на оплату. Доповніть і підсильте облік клієнтів програмою аналізу.

Отримуйте актуальні звіти по дзвінкам й операціям кожного співробітника, відділу, підприємства. Аналізуйте співвідношення завершених і забутих угод, розподіляйте покупців по прибутковості і лояльності.
Фото Контролюйте кожен етап угоди з Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!