CRM система для фотографа

Діяльність фотографа - це малий бізнес, який відноситься як до сфери послуг, так і до області продажів. Особливість роботи професійного фотографа будується не тільки на створенні унікальних цифрових продуктів і їх продажу, але і на залученні нових клієнтів. Клієнт, як правило - найважливіший і найцінніший актив для фотографа. Для збільшення замовників фотографу необхідно активно просувати свої послуги в інтернеті, витрачаючи при цьому багато коштів. Тому облік витрат і доходів, а також оптимізація роботи, підвищення ефективності роботи з рекламою - все це важливі завдання для фотографа. Оптимальний спосіб вести контроль своєї роботи і прогнозувати результати для фотографа - це впровадження CRM-системи. Вона представляє собою єдину базу замовників, яка автоматично поповнюється. Основна ціль CRM - це підвищення ефективності роботи користувачів за рахунок автоматизації повсякденних завдань.

Можливості CRM-системи в Бітрікс24 для фотографа

 • Автоматизація продажів. Система автоматично надсилає клієнтам сповіщення про необхідність внесення оплати за послуги. Також розсилкою можна повідомляти про нові акції, вигідні пропозиції, що буде сприяти залученню нових та існуючих клієнтів.
 • Контакти замовників в одній базі. Дзвінки, листування з клієнтами відразу зберігаються в CRM.
 • Швидке та зрозуміле створення нових контактів клієнтів. Для цього необхідно вказати його ПІБ, дату народження, контактні дані - телефон, e-mail, месенджер. Для кожного контакту є можливість відразу зателефонувати, написати SMS, назначити зустріч, або запланувати відповідну роботу. І система вам надагає про заплановане.
 • За клієнтом можна закріплювати:
  — угоди;
  — пропозиції;
  — рахунки;
  — портрет;
  Всі проведені дії з клієнтом зберігаються у вкладці Історія.
 • Угоди з клієнтами можна відображати у вигляді списку, календаря, звітів чи канбану. Канбан-дошка наглядно показує, на якій стадії кожна із угод.
 • Вкладка Календар нагадає фотографу про заплановані угоди, зйомки, запис у фотостудії на будь-який період.
 • В програму Бітрікс24 можна імпортувати відзняті фото та відео. Для фотографій доступні наступні розміри: 1280х960, 1024х768, 800х600. Також на фотографію можна нанести авторський знак - будь-яке слово чи символ, який буде зображений на фото.

Програма Бітрікс24 CRM працює на основі замовлень, оплат, існуючої бази даних по клієнтах та інших операцій, які надходять в систему в процесі роботи. В результаті постійної обробки вхідних даних, програма аналізує ефективність роботи користувача, прогнозує майбутні результати, а також приймає участь в плануванні та організації роботи.

Переваги впровадження Бітрікс24 CRM для фотографаВедення та облік клієнтської бази, розширення інформації по кожному клієнту. Календарне ведення та інструменти нагадування.

Важливі повідомлення та нагадування одразу з'являються в Живій стрічці. Ведення статистики по угодам з кожним клієнтом, що дозволяє оцінити прибуток. Можливість оперативного зв`язку з клієнтами - телефонувати можна прямо із Бітрікс24.

Найголовнішою перевагою Бітрікс24 CRM є можливість використання хмарної версії безкоштовно. Вона починає працювати відразу після створення порталу. Тому це вдалий варіант протестувати Бітрікс24 для себе.
Фото Можливості CRM-системи в Бітрікс24 для фотографа

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!