Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

CRM система для страхування

Страхові продукти та послуги стають все більш складними та різноманітними. Клієнти потребують персоналізованих послуг. При цьому, успішна сфера страхування відрізняється високим темпом роботи та великою кількістю щоденних заявок. Виділити для клієнту занадто багато часу стає неможливим. Доречним стає автоматизація процесів, інакше - будуть втрачатися заявки, і до укладення угод буде надходити набагато менша кількість лідів.

Для підвищення ефективності роботи співробітників, автоматизації багатьох щоденних процесів, добрим помічником виступає CRM-система. Маючи власну достовірну базу даних про клієнтів, яку створюють в CRM, страхова компанія може розробляти комплексні програми страхування з урахуванням потреб конкретних, чітко визначених категорій існуючих та потенційних клієнтів.

Переваги впровадження Бітрікс24 CRM для страхових компаній

  • Ведення клієнту по воронці продажів - від складення угоди до її закінчення.
  • Програма веде облік постійних клієнтів страхування, відслідковує терміни закінчення страхування для них. Це значно скорочує використовуваний час працівників.
  • CRM-система в Бітрікс24 дозволяє працювати з продажами і займатися проведенням різних маркетингових акцій. Наприклад, можна сповістити автоматичною розсилкою клієнтів, на e-mail чи SMS, про проведення нової акції. Також можливо автоматизувати регулярні платежі.
  • Меню Угоди дозволяє здійснювати управління завданнями. Клієнт подає заявку на сайті, система автоматично переходить в угоду, на основі якої конкретні спеціалісти отримують завдання.
  • Перехід від Excel, Access та ін. до єдиної системи управління. Вся інформація автоматично зберігається в CRM.
  • Загальний чат для спілкування колег та обговорення необхідних питань. При відправленні повідомлень вони миттєво відображаються в Живій стрічці.
  • Конфіденційність укладених угод. В Бітрікс24 менеджеру доступні тільки його угоди і клієнти. Керівник отримує відомості про всіх клієнтів і угоди співробітників.
  • Проведення аналітики роботи менеджера завдяки можливості побудові графіків, таблиць, діаграм. Звітній період можна обрати будь-який.
  • CRM-система в Бітрікс24 дозволяє створювати списки власників страхових продуктів за будь-якою ознакою, наприклад, за закінченням послуг, за типом послуг, що їм надаються та ін.
  • Можливість доопрацювання базового функціоналу в коробковій версії Бітрікс24 під сферу діяльності користувача.

Результати впровадження Бітрікс24 CRM для страхування

Забезпечення єдиного корпоративного бачення клієнтів компанії за рахунок загального обговорення в Живій стрічці. Утримання прибуткових клієнтів завдяки швидкому реагуванні на їх вимоги, скороченні витрачаємого часу на рутинні процеси.

Контроль за витратами по мірі розширення бізнесу, аналізуванні звітної інформації. Взаємодія цих факторів в Бітрікс24 забезпечує збільшення продажів при одночасному скороченні витрат і, як результат, підвищення доходів та ефективності роботи компанії.
Фото Результати впровадження Бітрікс24 CRM для страхових компаній

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!