Впровадження CRM-системи

Рішення впровадити CRM-систему на підприємстві – ідея, яка виведе ваш бізнес на інший рівень. Але щоб так дійсно сталося, треба підготуватися – зрозуміти, для чого саме потрібна CRM, пропрацювати питання як мотивувати співробітників.

Які завдання буде вирішувати CRM?

Перший і найважливіший етап впровадження CRM нна підприємстві – постановка завдань і цілей, які ця система буде вирішувати.

Впровадження CRM-системи – це проект, а у кожного проекту повинні бути чіткі та опрацьовані цілі. Інакше в процесі можуть виникнути додаткові потреби та побажання, проект розтягнеться у часі, витрати зростуть, а ентузіазм зникне.

Формуйте критерії успішного впровадження та їх пріоритетність ДО старту - це найважливіша умова будь-якого проекту! На цьому етапі впровадження CRM необхідно залучити зацікавлені сторони (користувачі, клієнти, керівництво, постачальники тощо) та провести оцінку їх очікувань від впровадження CRM.
Фото Які завдання буде вирішувати CRM

Бізнес-процеси компанії:
знайти та упорядкувати

Після того як ви визначитеся із завданнями, цілями та пріоритетами впровадження CRM, визначте які бізнес-процеси і в якій послідовності ви будете переносити.

Наприклад, найбільш типові для будь-якої компанії:
  • Виставити або оплатити рахунок
  • оформити відрядження
  • Узгодити документ або договір і т.д.
У вашій компанії вже склалася система роботи за цими сценаріями, вам залишається тільки формалізувати і регламентувати ці бізнес-процеси та перенести їх в Бітрікс24. Новим співробітникам вже не доведеться пояснювати, до кого, коли і який пакет документів потрібно зібрати, щоб оплатити рахунок.
Фото Бізнес-процеси компанії

Фото Бізнес-процеси компан:знайти та упорядкувати

Підлаштування чи революція?

Безсумнівний плюс впровадження CRM на перших етапах – те, що ви можете побачити всі точки, які раніше гальмували роботу. Коли ви працювали «по-старому», вони були звичні і не так впадали в очі.

Ви можете залишити все як є, але тоді CRM-система не дасть вам переваги. Зараз у вас з'явився шанс позбутися від усталених непотрібних етапів роботи, прискоривши бізнес. Ловіть цю мить!
Фото Мотивувати і навчити

Аналіз та коригування

Бізнес – динамічна система, тому будьте готові до того, що в майбутньому вам знадобляться доопрацювання.

Це означає тільки те, що ви розвиваєтеся!
Фото Аналіз та коригування

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!