CRM для готелів

СРМ для готелів – платформа для вирішення завдань щодо поліпшення взаємовідносин з гостями, визначення й сегментації їх інтересів, автоматизації процесу бронювання номерів, надання послуг, стимулювання повторного приїзду.

Об’єднання всіх каналів комунікації

Усі канали зв’язку з гостями готелів і костелів (телефонія, електронна пошта, соціальні мережі й месенджери) зводяться в єдину систему, в якій вони обробляються. Програма допомагає значно спростити управління персоналом, полегшити роботу менеджерів і адміністраторів, а також покращити рівень спілкування з клієнтами.
Фото Об’єднання всіх каналів комунікації

Бази даних клієнтів

Гості готелів вносяться в базу даних в системі. Це дозволяє зробити більш простим подальше спілкування у випадку повторного приїзду. Клієнтів розділяють за різними параметрами. Наприклад, вік, мета відвідування міста, мова спілкування, використання додаткових послуг. Така сегментація дає можливість відповідати потребам гостей і надавати їм актуальну інформацію й при необхідності допомогу.
Фото Бази даних клієнтів

Управління бізнес-процесами

Програма дозволяє співробітникам готелю взаємодіяти між собою, правильно планувати й організовувати робочий час. Система призначається для надання якісних послуг, спрощувати персоналу роботу з обслуговування гостей.
Фото Управління бізнес-процесами

Комунікація

ЦРМ для готелів автоматизує спілкування співробітників і відвідувачів. Клієнти отримують спеціально настроєні листи електронною поштою, а також голосові та текстові повідомлення на телефон, в месенджери чи соціальні мережі. Інформування гостей відбувається без участі менеджерів, що виключає помилки людини в обробці даних. Клієнти можуть отримувати інформацію про підтвердження бронювання номеру, адресі готелю, правилах заселення/виселення й проживання, а також додаткові послуги. Комунікації настроюються таким чином, щоб спонукати відвідувачів використовувати додаткові пропозиції компанії. Після виїзду гостя йому надсилається інформація, яка стимулює до повторного відвідування об’єкта, рекомендації його друзям і знайомих, відгуків на сайті та в соцмережах. Комунікаційні інструменти застосовуються для того, щоб отримувати максимальний зворотній зв'язок щодо якості наданих послуг.
Фото Комунікація

Інтеграції

CRM для готелів може вдало інтегруватися з різними сервісами й програмами. Наприклад, можна підключати функції автоматичної видачі рахунків чи зняття коштів за проживання з платіжної картки гостя. Також систему можна інтегрувати з сервісами бронювання номерів. Таке рішення дозволяє автоматично приймати, підтверджувати замовлення й знімати передоплату. Впровадження CRM в бізнес-процеси готелю призводить до поліпшення якості обслуговування, полегшення роботи персоналу й простому розподілу завдань між співробітниками.
Фото Інтеграції

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!