Чи можна впровадити CRM безкоштовно?

Чи можуть безкоштовні CRM-системи вирішити ваші завдання? Або варто витратити час та гроші на впровадження складного рішення? Розглянемо приклад «Бітрікс24», де проста CRM-система безкоштовно і онлайн автоматизує відділ продажів до 12 співробітників.

Інструменти безкоштовної CRM «Бітрікс24»

Безкоштовна CRM-система Безкоштовна CRM-система з вбудованою віртуальною АТС у «Бітрікс24» включає десятки інструментів для управління продажами. «Бітрікс24» - найпростіша CRM порівняно з ринковими аналогами. Впровадження цієї CRM вимагає мінімальних трудових затрат.
Фото Інструменти безкоштовної CRM «Бітрікс24»

Ліди

CRM «Бітрікс24» легко інтегрується з сайтом, лендингом або інтернет-магазином. До неї додаються ліди з різних каналів: дзвінків, візиток, листів, замовлень в інтернет-магазині, соціальних мереж і месенджерів. Автоматично збирати заявки в CRM онлайн безкоштовно, через CRM-форму «Бітрікс24». У безкоштовному тарифному плані «Проект» можна використовувати тільки одну форму.

CRM запобігає створенню дублікатів. Система повідомляє, що такий контакт уже є, і показує список схожих записів.

CRM допомагає розподіляти списки потенційних клієнтів між менеджерами відділів продажів. Використовуючи інформацію про ліди, легко планувати рекламні акції і згодом аналізувати віддачу.
Фото Ліди в Бітрікс24

Угоди

Угоди – головний KPI відділу продажів. В CRM «Бітрікс24» вся інформація про хід операції доступна керівнику.

CRM нагадає менеджеру: час подзвонити клієнтові, виставити рахунок, відправити комерційну пропозицію. Поля угоди налаштовуються під конкретні завдання. В базі зберігаються строки, суми, товари з каталогу, назви контрагентів або персональні дані контактних осіб.

У звіті по угодам будується «воронка» для оцінки ефективності роботи відділу продажів.
Фото Угоди в Бітрікс24

Постійні клієнти

CRM «Бітрікс24» зберігає інформацію про клієнтів: історію замовлень, контакти, уподобання.

Безкоштовна CRM для бази клієнтів полегшує підтримку постійних замовників. Зверніться до даних про попередні угоди та повторіть замовлення.

CRM допоможе сформувати індивідуальну пропозицію або привітати клієнта зі святом.
Фото Постійні клієнти в Бітрікс24

Аналітика і планування

У безкоштовної CRM «Бітрікс24» є інструментарій для аналітики і прогнозування продажів. Вісім налаштованих звітів допоможуть вивчити статистику угод, контролювати оплати, знаходити забуті операції.

Візуальний конструктор дозволяє створювати власні звіти, додаючи з CRM користувальницькі поля. Регулярний аналіз роботи відділу продажів допоможе вчасно скорегувати плани і вибудувати нову стратегію бізнесу.
Фото Аналітика і планування в Бітрікс24

Вбудована телефонія

Дзвінки у «Бітрікс24» обходяться вигідніше, ніж в аналогічних сервісах. Телефонуйте клієнту на мобільний або стаціонарний телефон. Відповідати на вхідні дзвінки можна за допомогою офісного sip-телефону або гарнітури. Вхідні та вихідні розмови записуються і автоматично прикріплюються до картки клієнта. Файли запису зберігаються в CRM для подальшого вивчення.
Фото Вбудована телефонія в Бітрікс24

Бізнес-процеси

Бізнес-процеси автоматизують роботу з лідами, угодами, завданнями.

Проста CRM система «Бітрікс24» допомагає автоматично розсилати листи клієнтам, ставити завдання співробітникам, призначати відповідальних, заповнювати поля, змінювати статуси угод.

Виставляйте рахунки та надсилайте їх по e-mail клієнту з CRM.
Фото Бізнес-процеси в Бітрікс24

Мобільний застосунок

Керувати безкоштовною CRM «Бітрікс24» можна з планшета або смартфона. Мобільний застосунок показує звіти, забезпечує доступ до угод, каталогів товарів, рахунків.

Користувачам CRM доступні інструменти «Бітрікс24»: жива стрічка, чат, відеодзвінки, задачі та контроль робочого часу, Бітрікс.Диск.

Наведіть порядок у справах, автоматизуйте рутину і не забувайте про жодного клієнта. Заслужіть довіру клієнтів та партнерів налагодженим сервісом. І конвертуйте лояльність в прибуток.
Фото Мобільний застосунок Фото Мобільний застосунок в Бітрікс24

«Бітрікс24»: більше, ніж CRM

Це все, що потрібно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Достатньо будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПЗ. Не потрібно впроваджувати. Не треба вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24»: більше, ніж CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!