CRM для фітнес клубу

CRM для фітнес клубу дозволяє автоматизувати процеси, які допомагають планувати робочий час співробітників і спрощувати комунікацію з клієнтами. Бітрікс24 надає широкі функціональні можливості для ефективної діяльності спортивних центрів.

Зручне структурування роботи

У системі створюються філіали або відділення фітнес клубу, додаються співробітники з зазначенням їх посад, контактів і графіка роботи. У випадку відкриття нового комплексу його легко внести в програму.

Клієнти отримують можливість записуватися на заняття в режимі онлайн. Система веде статистику проведених тренувань і наданих послуг співробітників спортивного клубу. Таким чином, оцінюється їх завантаженість і ефективність роботи. Це допомагає складати графіки для кожного тренера, а також визначати пріоритетні напрямки закладу.

Спеціалісти компанії можуть складати електронні картки клієнтів, в яких вносять дані про кількість і періодичність відвідувань клубу, час занять і види тренувань. У програмі зберігаються історії взаємодії клієнта з компанією, що допомагає вивчати його інтереси й формувати для нього індивідуальні пропозиції.

Через ЦРМ для фітнес клубу на його сайті встановлюється форма заявки на запис на заняття або придбання абонементу. Обробку такого замовлення можна налаштувати під потреби бізнесу. Система спроможна визначати час відвідування й слідкувати за терміном дії абонемента. Про необхідність його оновлення клієнта сповістить повідомлення на телефон або електронну пошту.
Фото Зручне структурування роботи

Фото Список угод

Управління послугами

Співробітники отримують можливість вести базу клієнтів, формувати їх портрети та автоматично виставляти рахунки. Програма дозволяє отримувати звіт за способами оплати й платежами відвідувачів клубу. Вхідні дзвінки фіксуються в картці клієнта. Завдяки цьому, можна дізнатися кількість звернень клієнта й відстежити історію взаємодії з менеджерами. Якщо у клієнта закінчується термін дії абонемента, то програма нагадає про це менеджеру компанії.
Фото Управління послугами

Статистика

    СРМ для фітнес клубу дозволяє отримувати звіти за різними типами даних:
  • Маркетинг. У системі можна ділити клієнтів за сегментами та створювати для них відповідні пропозиції. Програма допоможе робити SMS- та email-розсилки, відправляти голосові та текстові повідомлення в месенджери, налаштовувати рекламу в Google та Facebook. Для розсилок в Бітрікс24 є готові шаблони, але можна завантажувати й власні.
  • Продажі. Програма дозволяє складати план роботи, розподіляти його серед спеціалістів і аналізувати продажі послуг.
  • Приріст бази клієнтів. Бітрікс24 надає можливість вести ефективну комунікацію з клієнтами. Із системи можна переписуватися з відвідувачами фітнесу залу, відправляти їм повідомлення та дзвонити. На сайті встановлюються форми для збору контактів і безкоштовний онлайн-чат. Історію комунікацій можна подивитися в будь-яку хвилину, що допомагає аналізувати можливі помилки в роботі з клієнтами. CRM система служить для налагодження й автоматизації всіх бізнес-процесів, допомагає покращувати й контролювати їх, а при необхідності – змінювати.
Фото Статистика

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!