CRM для агентства нерухомості

Як перетворити кожне звернення в агентство на успішно завершену угоду? Дізнайтеся потреби клієнта, передайте інформацію компетентному менеджеру і контролюйте весь хід угоди до найменших деталей. CRM для агентства нерухомості – зручний інструмент для ведення угод, спілкування з клієнтами та контролю за роботою співробітників.

Обробка заявок

Збирайте всі вхідні звернення: повідомлення з сайту, телефонні дзвінки, електронні листи. Уточніть потреби потенційного клієнта, характер і умови угоди.

Підберіть йому відповідного персонального ріелтора, наприклад, в залежності від розміру планованої угоди або за територіальною ознакою.
Фото Обробка заявок

Простота роботи

Вивчення CRM для ріелторів не представляє складності. Роботу з CRM-системою освоять навіть не самі просунуті користувачі.

В системі зручно фіксувати всі виконані дії – обробка ліда, дзвінок, переговори, результати зустрічей з клієнтами.

Середовище «Бітрікс24» інтуїтивно зрозуміле і дозволяє співробітникам спілкуватися, обмінюватися інформацією.
Фото Простота роботи

Регламенти і контроль

CRM для агентства нерухомості дозволяє регламентувати роботу менеджерів, визначаючи етапи угоди та перелік необхідних документів. Інформація по кожній угоді записується в CRM - статус, сума, всілякі деталі та умови, всі виконані дії (дзвінки, листи, зустрічі з клієнтами, виставлені рахунки тощо).

Автоматично записуються навіть вхідні та вихідні телефонні дзвінки, виконані з допомогою CRM. IP-телефонія вбудована в «Бітрікс24» і не потребує додаткового налаштування.

Керівник у будь-який момент може вибрати один з восьми попередньо налаштованих аналітичних звітів і подивитися, як проходять угоди. Якщо десь процес «завис», CRM допоможе визначити причину: неуважність менеджера, примхи клієнта або погано налагоджений бізнес-процес.
Фото Регламенти і контроль

Безпека інформації

Використання CRM в агентстві нерухомості не тільки спрощує роботу, але й забезпечує повну безпеку інформації. Обмежте права доступу до відповідних елементів CRM, - і вся інформація залишиться в межах компанії.

Всі відомості про операції та персональні дані ваших клієнтів захищені самими сучасними методами. Безпека CRM «Бітрікс24» підтверджена всіма необхідними сертифікатами ФСТЕК.
Фото Безпека інформації

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!