CRM для видачі кредитів

CRM для видачі кредитів необхідна для спрощення бізнес-процесів. Вона дозволяє контролювати видачу й повернення кредиту, а також роботу з боржниками. Програма інтегрується з сайтом (для отримання заявок), зовнішніми базами даних і платіжними системами.

Структура системи для взаємодії з клієнтами

    До системи додаються співробітники в різних посадах:
  • Кредитні менеджери – відповідають за отримання первинної інформації від клієнта;
  • Андерайтери – перевіряють кредитні заявки і приймають рішення;
  • Керівники – контролюють всі етапи, приймають остаточне рішення про перерахування грошей.

Облік потенційних клієнтів ведеться автоматично. Повідомлення з усіх каналів комунікації (дзвінків, заявок із сайту, месенджерів, електронної пошти й соціальних мереж) додаються в систему й перетворюються в контакт. Для кожного нового клієнта створюється карта з усією відомою про нього інформацією. В подальшому до неї вноситься історія кредитування, а також рахунки до оплати.

Фото Структура системи для взаємодії з клієнтами Бітрікс24 Фото Структура системи для взаємодії з клієнтами

Організація бізнес-процесів

У Бітрікс24 є інструмент, що контролює, як угода рухається по воронці продаж. Керівництво призначає відповідального менеджера й може слідкувати за результативністю його роботи. Для ефективного управління угоди й ліди структурують у вигляді карток. Користувачам СРМ для видачі кредитів доступна повна інформація про всіх клієнтів і угоди з ними.

Робота з лідами відбувається за сценарієм, який створюють спеціальні роботи системи. Вони визначають, коли ставити завдання менеджерам, запускати рекламу та підготувати рахунок на оплату. Запити потенційних клієнтів на сайті, в соціальних мережах або месенджерах служать приводом для запуску сценарію роботи. СРМ дає можливість створювати розсилки на електронну пошту та телефон, запускати рекламні кампанії в Google та Facebook.

Клієнтам відправляються нагадування, цікаві пропозиції та корисна інформація. Комунікація з ними допомагає збільшити кількість звернень за кредитами. Для оперативної взаємодії з клієнтами на сайті можна розмістити онлайн-чат. Повідомлення з нього відправляються в СРМ і розподіляють між менеджерами. Користувачі можуть спілкуватися в загальному й індивідуальному чатах. План робот складається згідно з навантаженням менеджерів.
Фото Організація бізнес-процесів в Бітрікс24 Фото Організація бізнес-процесів

Аналітика

У ЦРМ для видачі кредитів можна подивитися звіти за операціями, потенційними клієнтами, партнерами й завданнями. Вони дають змогу проаналізувати ефективність роботи банку і при необхідності внести до неї зміни.
У системі можна друкувати довіреності, акти, рахунки за готовими шаблонами або завантажувати власні. Програма може автоматично надсилати їх клієнту. Схожі рахунки можна робити регулярними. Платформа доповнюється функціоналом для автоматизації всіх процесів і розрахунків, спрощення роботи співпрацівників та визначення окупності рекламних каналів.
Фото Аналітика в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!