Клієнтська база

Як правильно вести базу клієнтів? Нерегулярне занесення довільних даних у таблички не рятує. Фіксуйте кожен крок: листи, дзвінки, етапи і результати переговорів, взаєморозрахунки. Використовуйте спеціалізовані програми для клієнтської бази, щоб зберігати історію спілкування з замовниками та отримувати потрібні відомості за хвилини та секунди.

Ведення клієнтської бази

Створюйте клієнтську базу відразу в CRM-системі. Заносьте туди інформацію про замовників: контакти, особисті дані, історію звернень і покупок, взаємні зобов'язання. Нехай у вас сьогодні два-три покупці, завтра облік принесе плоди. Коли замовників буде десятки і сотні, клієнтська база в CRM позбавить вас від плутанини, помилок і виснажливих пошуків.

Клієнтська база в CRM розвантажить голову від рутинних даних. Неможливо запам'ятати дні народження директорів або імена та по батькові всіх співробітниць для привітань з 8 Березня. І не треба. «Бітрікс24» збереже деталі для вас! Крім того, ви зможете:
  • Враховувати дебіторські заборгованості
  • Планувати продажі
  • Виписувати рахунки
  • Погоджувати контракти, графіки та кошториси
Фото Ведення клієнтської бази в Бітрікс24

Створення клієнтської бази

Збирайте інформацію на виставках і конференціях, з галузевої преси, рекламних оголошень, довідників «жовтих сторінок». Шукайте імена керівників, номери телефонів, поштові адреси, адреси сайтів і електронну пошту. Отримані дані заносьте в CRM-систему.

Коли набереться помітна база клієнтів, програма допоможе їх обробляти. Ви легко знайдете потрібні дані: «Бітрікс24» оснащена зручним пошуком і дозволяє сортувати контакти будь-яким способом.
Фото Створення клієнтської бази в Бітрікс24

Розширення клієнтської бази

Для розвитку клієнтської бази мало найняти десяток менеджерів і змусити їх телефонувати за телефонним довідником. Спам по телефону і поштою ніхто не любить, 75-80% зусиль пропадуть даремно.

Об'єднайте CRM-систему з корпоративним сайтом, соціальними мережами і месенджерами. Розмістіть на сайті лід-форму — анкету для збору заявок або замовлень, запитів на відповідний дзвінок або скачування, звернень в службу підтримки. Звернення автоматично додадуться в CRM у вигляді нових контактів. Поповнюйте базу клієнтів онлайн повідомленнями з чатів Вконтакте, Facebook, Telegram, Skype і Онлайн - чату «Бітрікс24».
Фото Розширення клієнтської бази в Бітрікс24

Аналіз клієнтської бази

Забудьте про трудомісткі звіти в електронних таблицях. Підготовка аналітики з продажів прискориться в рази. Ведіть облік клієнтів онлайн, створюйте і переглядайте звіти в «Бітрікс24».

Розподіляйте покупців по виручці, частоті замовлень, рентабельності. Вам не доведеться будувати складні графіки, щоб зрозуміти картину збуту в цілому і виявити вузькі місця. «Бітрікс24» сама обробить дані і побудує воронку продажів.
Фото Аналіз клієнтської бази в Бітрікс24

Виконані справи

Переглядайте історію оброблених і пропущених звернень, вивчайте статистику вхідніх та вихідних дзвінків, відправлених менеджерами листів.

Система покаже, скільки угод уклав конкретний співробітник, на яку суму за вибраний період, скільки часу він витрачає на дзвінок або лист.

Налаштуйте вам зрозумілі критерії ефективності (KPI), і CRM сама оцінить роботу персоналу відділу продажів.
Фото Виконані справи в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!