CRM система для автосервісу, СТО

Бітрікс.24 – ЦРМ система для автосервісу, СТО, яка допомагає збільшити ефективність бізнес-процесів. Вона дозволяє налагодити контроль звернень клієнтів, підвищити продуктивність менеджерів і швидкість обробки заявок. Керівник автосервісу отримує надійний інструмент контролю за діями співробітників і автоматизації продажів.

Можливості CRM системи

Менеджери та власники автосервісів можуть вести каталог послуг та електронної документації в системі, вказувати акції й спеціальні пропозиції. Послуги розподіляють за філіями і автоматично вивантажують на сайт. У програмі зручно складати й вести розклад роботи майстрів, а також вказувати заброньований клієнтом час. Користувачі можуть бачити зайнятість співробітників, що допомагає планувати робочі години. За допомогою CRM маркетингу можна розподіляти клієнтів за сегментами, наприклад, за маркою автомобіля, яким вони володіють, чи послугами, за якими зверталися. Програма дає можливість розсилати їм повідомлення про нові пропозиції або зміни в роботі СТО на електронну пошту, в месенджери або голосовим нагадування чи смс-повідомленням на телефон. Після проведення розсилок користувач отримує звіти, за якими визначають їх ефективність.

Через інтерфейс порталу можна проводити роботу з документами – виставляти рахунки, закривати угоди, рахувати прибуток і збитки одного чи мережі автосервісів. У системі є готові шаблони актів виконаних робіт, довіреностей, договорів, рахунків і інших документів. Також можна завантажувати власні шаблони.

CRM система для автосервісу, СТО допомагає автоматизувати продаж послуг. Ви можете налаштувати відправку необхідної інформації клієнтам, показ реклами, створення завдань для менеджерів компанії. Система також дає можливість стежити за навантаженням співробітників і аналізувати їх роботу.

У системі можна розробити лендінг або сайт. Налаштувавши роботів із замовленнями послуг в ЦРМ, встановивши віджети соціальних мереж і онлайн-чату, створюється воронка продажів. Завдяки наскрізній аналітиці, користувач отримує інформацію про результати роботи каналів реклами і трафіку.
Фото Можливості CRM системи

Фото Аналітика CRM системи

Фото Список угод

Версії програми

СРМ система для автосервісу, СТО має мобільну версію. Вона необхідна для того, щоб керувати бізнесом було легко в будь-який час і в будь-якому місці. Також можна придбати коробкову версію програми, яка встановлюється на вашому власному сервісі. Її налаштовують під потреби конкретної компанії й інтегрують з іншими сервісами.

Програма передбачає повний комплект інструментів – від обліку звернення клієнтів із усіх можливих каналів до відстеження замовлень і аналітичних звітів по угодам та співробітникам. При переході з хмарної версії до коробкової всі дані зберігаються. Бітрікс24 надійно захищає паролі та корпоративну інформацію, тому його безпечно використовувати навіть в незахищеному середовищі.
Фото Версії програми Бітрікс24 Фото Версії програми

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!