CRM система для call-центру

Call-центри стали необхідністю для більшості компаній, які орієнтуються на клієнта. Його подальше звернення найбільше залежить від роботи оператора колл-центру. Але будь-які фактори можуть впливати на втрату цінних подробиць роботи: втома співробітника, перенапруженість від багатьох операцій. Для забезпечення злагодженої роботи call-центру потрібно ефективну систему для діяльності персоналу. Тому, найкращим рішенням для організації роботи є автоматизація більшості процесів, що значно скоротить час обробки заявки. Ці вимоги повністю задовольняє CRM-система. CRM-система дозволяє отримувати якісну інформацію про клієнтів, дає можливість тісно з ними співпрацювати і як результат, отримувати кращий результат по роботі з кожним клієнтом. Бітрікс24 CRM - це комплексне програмне забезпечення, яке містить все необхідне для організації роботи колл-центру.

Робота в Бітрікс24 CRM для call-центру

Щоб розпочати роботу в Бітрікс24 в розділі CRM є пункт Старт. Він багатозадачний, простий в освоєнні, весь інтерфейс налаштовується під користувача. В розділі Контроль комунікацій можна підключати:
  • телефонію;
  • месенджер та соц. мережі;
  • e-mail;
  • CRM-форми;
  • 1С.
Фото Робота в Бітрікс24 CRM для call-центру
В месенджері та соц. мережах можливо додавати різні посилання на компанії клієнтів. Використання CRM-форм допомагає збільшувати ефективність роботи менеджерів. При заповненні CRM-форми клієнтом, вона автоматично потрапляє в CRM і менеджер вже з нею працює. Для створення нового ліду оператор в розділі CRM вказує його назву, статус, суму, телефон клієнта.

До ліду можливо додавати будь-які товари представника в необхідних одиницях вимірювання. Для кожного ліду планують завдання, назначають відповідальних. При написанні коментарів, вони відразу надходять відповідальному в Живій стрічці.
Фото CRM для call-центру
Для наглядного аналізу роботи операторів, керівнику корисним буде відображення динаміки комунікаційного навантаження, завантаженості по співробітникам. При проведенні аналітики в розділі CRM доступні продажі за будь-які обрані періоди, кількість нових клієнтів, успішних лідів. При цьому вказані суми угод. У вкладці Угоди є угоди, які в роботі, активні, успішно завершені, суми, назначені відповідальні. Для кожної угоди можна здійснити Дзвінок. Для встановлення ефективності роботи оператора є лічильники по кожному співробітнику. При натисканні на співробітника відкривається інформація по його лідам, контактам, компаніям, угодам. Вклад кожного співробітника можна зобразити у вигляді загальної діаграми. Діаграми будують по будь-яким необхідним параметрам.
Фото CRM для call-центру в Бітрікс24

Переваги роботи в Бітрікс24 CRM для call-центру

Можливість підключення телефону до Бітрікс24, як свого номеру чи атс, так і орендованого телефонного номеру. Дзвінки та повідомлення можна розподіляти між операторами за попередньо налаштованою чергою. Підключивши Facebook, Telegram чи Instagram до відкритих ліній, відповідати можна з єдиного чату своєї компанії. При цьому всі консультації відразу потрапляють в CRM. Завдяки використанню CRM також підвищується контроль за якістю роботи операторів - на діаграмах зображена ефективність діяльності. В цілому, впровадження CRM-системи призводить до збільшення кількості обробленої інформації операторами, збалансованості роботи всієї компанії і ефективної діяльності з клієнтами. При цьому, підвищуючи довіру до компанії і її співробітників.
Фото Переваги роботи в Бітрікс24 CRM для call-центру

«Бітрікс24» - це не тільки кол-центр

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки кол-центр
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!